* РБК — новости

* *

Главная Новости

Як побудувати Донбас УСЮДИ

Опубликовано: 21.10.2018

видео Як побудувати Донбас УСЮДИ

Тука: Вони хотіли хунту — вони її отримають

Фото: nnm.ru

Огляд новин за 2.09

Один із персонажів Анджея Сапковського не міг зрозуміти, чому поступ людської цивілізації завжди супроводжується небажанням хоча б викопати вигрібну яму. Але уся історія життя та кар’єри нашого діючого Гаранта є живим уособленням відповіді на це питання: навіщо копати вигрібну яму, якщо простіше змінити місце дислокації відхожого місця?


Як Україна рятує мешканців Донбасу

Отож якщо Україну неможливо побудувати на Донбасі – треба просто побудувати Донбас по всій Україні. Таке нехитре правило дозволяє Януковичу почуватися як вдома навіть вдалині від рідних єнакіївських териконів.

Не випадково він навіть землю під Києвом купує за цінами, які звичні швидше для Єнакієво, аніж для столиці. 682 гривні за сотку Межигір’я – це прирівнювання заповідного лісу до задрипаних донецьких териконів.


Не зарекайся (3 серия)

Відверто кажучи, я б теж за такими цінами з радістю купив би землі, навіть і не в Межигір’ї, а, скажімо, в Ірпені. Ну а чого: за Конституцією ми з Віктором Хведоровичем абсолютно рівні у своїх правах, от тільки відповідальності у нього побільше. Але, як підказує досвід, Конституція у цій країні цікавить лише нечисленних ідеалістів та студентів-правників. «Колись я любив літо, а потім зрозумів, що за гроші літо може бути цілий рік. І тепер я люблю гроші».

Зрозуміло, що ніхто, крім самого Януковича та його найближчого оточення, не зможе розраховувати на таку вартість землі у Київській області. Бо якщо вони і будують Донбас УСЮДИ – то виключно за аналогом того Донбасу, який за двадцять останніх років побудували на Донбасі, перепрошую за тавтологію.

У тому їхньому Донбасі кілька мільярдерів з руками по лікті в крові їздять на «мерседесах» поміж закинутих шахт і покинутих міст. У тому їхньому Донбасі люди гниють заживо під землею – у шахтах і копанках – тільки заради того, щоб у черговому номері журналу «Форбс» до суми статків якого-небудь ахмєтова дописали ще один нуль. У тому Донбасі люди мовчать і роблять те, що їм скажуть – щоб, буває, років через десять їхні непізнавані рештки не виймали із залитих водою штолень. У тому Донбасі влада закриває школи і бібліотеки, бо народу шкідливо знати забагато. Бо народ не повинен навіть у мріях припускати, що існує життя, відмінне від цього напівпідземного животіння.

І такий самий Донбас ця банда хоче збудувати УСЮДИ. Починають вони з триповерхових мисливських будиночків у заповідному лісі з вартістю землі в 672 гривні за сотку. А закінчити мріють звичними і милими серцю картинами організованої ходи робочого бидла на будівництво ще одного, але тепер вже масштабнішого і цинічнішого, Донбасу.

http://infoporn.org.ua/news/urn:news:29099828

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss