* РБК — новости

* *

Главная Новости

"Хрест" - татуювання з особливим змістом

Опубликовано: 21.10.2018

Вам цікаво, що може означати тату в вигляді хреста? Хочете набити подібний малюнок на тіло? Тоді ця стаття написана спеціально для вас. Зараз ми детально опишемо значення такого тату. Сподіваємося, що інформація стане вам у пригоді.

Що раніше позначав даний малюнок?

Спочатку люди вважали, що "хрест" - татуювання, що має лише релігійне значення. Наприклад, православний, як і католицький хрест, вказував на те, якого віросповідання дотримується людина, яка зробила собі такий малюнок.

Також вважалося, що "хрест" - татуювання, що захищає від поранень ту ділянку тіла, на якому вона зроблена. Наприклад, якщо малюнок набитий на грудях, то вона вбереже від удару списом в дану область. Саме через це тату з такою символікою робили на лівій частині грудей, щоб серце захистити.

Сучасне значення подібного малюнка на тілі

Особливо популярні сьогодні кельтські хрести. Роблять їх як віруючі люди, так і атеїсти. Можна побачити подібні тату на тілах хлопців і дівчат. Особлива привабливість кельтського хреста в орнаменті. У ньому немає ні початку, ні кінця. Тому "кельтський хрест" - татуювання, яка символізує нескінченність.

Також подібний малюнок означає честь і силу. Та людина, яка вибрала такий ескіз для тату, завжди чесний, а також прийде на допомогу до того, хто цього потребує.

Якщо ви бачите на спині хрест, знайте, що даний малюнок є символом того, що людина свою долю вибирає сам. Хрест з огранованим дорогоцінним каменем в середині символізує пошук сенсу життя. Чотири сторони його - це сторони світу. Сенс життя в даному малюнку позначає дорогоцінний камінь.

"Латинський хрест" - татуювання, яка символізує причетність власника до християн. Вона також є символом пам`яті про тих, кого вже немає з нами. Подібний малюнок є своєрідною даниною померлим.

Що означає татуювання "хрест" в східній культурі? Подібний малюнок є символом сходи в небо, тобто причетності людини до вищих сфер. Такий символ ще привабливий і тому, що за своєю формою і суттю він лаконічний, але в той же час його можна доповнювати значущими для людини елементами.

Частенько комбінують хрест і різного роду вислови (такі фрази для своїх власників носять особливий сенс).

Незалежно від того, в чорно-білому варіанті або в кольоровому зроблена тату, особливе значення малюнок в будь-якому разі не втрачає.

Комбінації з іншими різними елементами

Також часто комбінують хрест і з різними малюнками. Розглянемо найбільш популярні поєднання:

серце, в середині якого розташовується хрест; символом воскресіння Христа є тату з хрестом і метеликами; квіти і хрест.

невелике висновок

Тепер ви розумієте, що представляє собою татуювання "хрест", значення її ми вам описали. Також розглянули можливі варіанти комбінацій з цим знаком. Сподіваємося, що інформація була вам корисна. Тепер ви вже можете точно сказати, підходить вам таке тату чи ні.

Статті за темою ""Хрест" - татуювання з особливим змістом"

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss