* РБК — новости

* *

Главная Новости

Три травневі екскурсії поблизу Києва: Білокур, Залізняк, Хмельницький

Опубликовано: 21.10.2018

Травень – чудовий час для екскурсій по Україні. Тематичні тури варто вибирати і бронювати наперед, бо деякі з них досить ексклюзивні, і проходять не часто.

В гості до Чубинського і Білокур 

Наприклад, на 19 до 20 травня (субота та неділя) оголошено дводенну екскурсію «В гості до Чубинського і Білокур».  Вартість туру: 580 грн.

Маршрут: Київ – Чубинське – с. Богданівка – м. Яготин – Київ.  Тур передбачає відвідини ландшафтного заказника «Хутір Чубинського» на місці колишньої садиби Павла Чубинського — поета, фольклориста і автора слів гімну України. На території парку збереглися залишки дубових лісів віком 300 років.  с. Богданівка – мала батьківщина художниці Катерини Білокур, тут є меморіальний музеї-садиба. Відвідини яготинської картинної галереї, музею «Флігель Тараса Шевченка». Важливо, що тур супроводжує гід-мистецтвознавець.

Детальніше

>

Перлини садово-паркового мистецтва Чернігівщини

З 12 по 13 травня (субота та неділя) – автобусний тур « Перлини садово-паркового мистецтва Чернігівщини: Сокиринці, Тростянець, Качанівка» Вартість – 580 грн. Готель. Без харчування.  

У програмі – ознайомлення з Сокиринським палацово-парковим комплексом. Тростянецький дендропарк має одну з кращих в Європі колекцію дерев і кущів та унікальні ландшафти. Відвідини Національного заповідника «Качанівка». Знайомство  з центром зеленого туризму «Соколиний хутір». Обід з традиційних козацьких страв.

Детальніше

>

Коліївщина, Чучупака та Хмельницький

З 14 по 15 квітня.  Історична екскурсія «Коліївщина, Чучупака та Хмельницький».  Одноденний тур. 630 грн.

Знайомство з козацьким краєм починається з м. Чигирин, резиденції гетьмана Богдана Хмельницького. Підйом  на Замкову гору, з якої відкривається панорама Чигирина та його околиць. Звідси недалеко до Суботова– садиби родини Хмельницького, яку отримав від польського короля Владислава IV батько Богдана – Михайло Хмельницький. У селі збереглася церква Святого Іллі. Вважається, що саме тут поховані Богдан і його син Тимофій Хмельницькі. Село Медведівка. Тут народився і до 13 років жив Максим Залізняк. У віці 28 років разом з Іваном Гонтою він став ватажком Коліївщини. Ще один пункт маршруту – Холодний Яр. В урочищі росте тисячолітній дуб, який є патріархом українських лісів і одним із природних чудес України. Стовбур охоплює  9 м, а висота – понад 30 м. Дерево називають «дубом Залізняка».

Детальніше

>

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss