* РБК — новости

* *

Главная Новости

Як зарядити ноутбук від комп'ютера без зарядного пристрою

Опубликовано: 21.10.2018

Портативність – головна перевага ноутбуків, порівняно з комп’ютерами. Люди часто користуються ними далеко від мережі живлення, ризикуючи при цьому не встежити за зарядом пристрою. Щоб не залишитися раптом відрізаним від світу сучасних технологій, бажано передбачити запасні варіанти зарядки ноутбука. На сьогоднішній день є можливості зробити це навіть через порт USB.

Чи можна зарядити ноутбук через USB

Порт USB – це інтерфейс для підключення периферійних пристроїв до комп’ютера. Розроблений на початку дев’яностих, він отримав широке розповсюдження і став основним в цифровій техніці. Головне його достоїнство – висока сумісність устаткування різних поколінь. Зараз в комп’ютери встановлюють або USB 2.0, USB 3.0 (USB 3.1). Обидва цих роз’єму не призначені для зарядки пристрою від мережі: їх пропускна здатність всього 4,5 Вт. Такої потужності заряду не вистачить, потрібно як мінімум 30 Вт.

Як зарядити

Такі ідеї, як зарядка ноутбука від USB і те, як зарядити ноутбук від комп’ютера, здавалися досить перспективними, і перед розробниками стоїть завдання реалізувати їх. Так з’явився новий тип перехідника – USB Type-C. Він володіє здатністю пропускати заряд до 100 Ватт, чого цілком вистачає для зарядки акумуляторів малопотужних нетбуків, так і для повноцінних комп’ютерів. Причому можна заряджати не тільки сам пристрій, але і інший гаджет від нього. Розміри нового перехідника на подив малі: 8,4х2,6 мм, що значно менше за попередників, а симетрична конструкція.

Як зарядити батарею ноутбука без зарядного пристрою

Далеко не всі виробники поспішають включити в нові моделі своїх гаджетів USB Type-C, та й, взагалі, іноді зарядного пристрою може не виявитися під рукою. Таке часто трапляється під час поїздок або ж коли електрика в будинку відключають. Для таких випадків корисно буде придбати зовнішній акумулятор. Це портативний пристрій продовжить час роботи вашого ПК на кілька годин, в залежності від його потужності, а різноманітні перехідники, що йдуть в комплекті, дадуть можливість підзарядити та іншу техніку. Недолік один – зайві габарити.

Якщо ви багато подорожуєте на автомобілі, і хочете користуватися ноутбуком без необхідності регулярно стежити за зарядом, то потрібно захопити з собою портативний інвертор. У машині немає розеток, але це пристрій дозволить підключити ноутбук до акумулятора транспортного засобу. Тільки не забудьте врахувати, що для включення зарядки необхідно, щоб автомобіль працював.

Непоганим рішенням для любителів пікніків стануть сонячні батареї. Такий пристрій дозволяє енергію, одержувану від променів сонця, перетворювати в електрику. Це вже давно не нововведення, і придбати потрібну модель не складе проблем. Очевидний недолік сонячних батарей – стабільна підзарядка тільки в гарну ясну погоду. Але ніщо не заважає повністю зарядити батарею, поки сонячно, і користуватися їй в негоду.

Відео

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss