* РБК — новости

* *

Главная Новости

Судові суперечки по будівництву в судах Запоріжжя

Опубликовано: 21.10.2018

видео Судові суперечки по будівництву в судах Запоріжжя

Випуск ТСН.16:45 за 29 травня 2018 року

 

Для наших адвокатів допомога юридичним і фізичним особам у веденні судових суперечок за договорами підряду та інших судових суперечок з будівництва це одна з основних спеціалізацій з 2005 року.


Житомиряни виграли суд по справі скандального будівництва АТБ на Київській, 6 - Житомир.info

Зазвичай юридичні послуги по веденню будівельного спору потрібні в наступних випадках:

не повернений борг за договором підряду чи субпідряду будівельні роботи виконані неякісно або з порушенням термінів після прийняття робіт були виявлені приховані недоліки в будівельних роботах

Процедура рішення судового будівельного спору в Запоріжжі можлива одним єдиним способом: підготовка позовної заяви (а в ряді випадків – попередньо і претензії) і подача його в один з районних або господарських судів.


Першотравневий мітинг призвів до суперечки

У будь-якому випадку, перед подачею позову наш адвокат проведе попередню консультацію про найбільш ефективні способи захисту підрядника, субпідрядника або замовника будівельних робіт і узгодить всі подальші кроки. Ведення справи можливо як під ключ – від підготовки паперів до отримання рішення суду, так і супровід окремих етапів: написання позовної заяви або представництва інтересів в суді Запоріжжя.

Середній  строк  ведення будівельного спору в судах Запоріжжя  – 2-4 місяця

Даний строк залежить насамперед від обставин справи і буде уточнений адвокатом при первинній консультації.

Вартість ведення судового спору за договором підряду через суд в Запоріжжі   – залежить від багатьох факторів, принципи формування ціни вказані нижче

Перелік необхідних документів та інформації для підготовки позовної заяви та подання до суду Запоріжжя:

копію паспорта (1,2 сторінка та прописка) і ідентифікаційного податкового коду позивача; копію паспорта (1,2 сторінка та прописка), ідентифікаційного податкового коду і дати народження відповідача (якщо це фізособа); копія договору та первинних документів до них; копії всіх документів, які оформлялися до договору.

Клієнти часто запитують нас, як адвокатів – «які шанси успіху в моєму судовому процесі?»

Щоб відповісти на це питання, потрібно розуміти в цілому що таке судовий спір і як він проходить. Подивитися на нього очима адвоката. Успіх в будь-якому судовому спорі, в тому числі і в суперечці за договором будівельного підряду, складається з наступних елементів:

 умінні застосовувати законодавство;

 знанні стратегії і тактики судового спору;

 знанні психології судового спору;

 умінні створювати доказову базу.

Законодавство України, крім відомих більшості кодексів, містить масу підзаконних актів – роз’яснень, інструкцій, положень, які конкретизують положення законів, а часом і суперечать їм. Вищі суди України систематично видають роз’яснення щодо застосування тих чи інших положень законодавства. Судові рішення Вищих судів України де-факто носять силу юридичного прецеденту і прихильно приймаються суддями. Зрештою, є усталені положення практики, які використовуються усіма суддями, незважаючи на те, що вони ніде не прописані.

У даній ситуації, адвокат, що спеціалізується на судових спорах, грунтуючись на своєму досвіді, може використовувати суперечливе і піддається різного тлумачення законодавства саме на користь клієнта.

Говорячи про стратегію і тактику судового спору, необхідно розуміти жорстку зв’язок цих понять. Нерідко, вступаючи в судову «баталію» адвокат не робить кроків для забезпечення конкретного результату і в підсумку отримує суперечка заради суперечки, навіть вигравши який, не досягає економічного результату.

Так, подаючи позов про стягнення грошових коштів, позивачем часто залишається можливість для виведення активів боржника або уникнення відповідальності іншим способом.

Стратегія судового спору – це перш за все чітке розуміння лінії спору, результату, який необхідно досягти. Навряд чи доцільно подавати позов про стягнення заборгованості по орендній платі, якщо вже на стадії підготовки позову можна з великою часткою ймовірності припустити, що договір буде визнаний недійсним. Набагато доцільніше подати позов про визнання договору недійсним і застосування реституції. Результат буде тим же, однак буде досягнуто набагато простішим шляхом.

Тактика судового спору – це сукупність процесуальних дій, які призводять до досягнення конкретного результату. Існує безліч процесуальних хитрощів і ходів, які призводять як до затягування спору, так і до його якнайшвидшому вирішенню.

Також необхідно відзначити і психологію судового спору. Нерідко, правильна побудова лінії захисту або нападу призводить до деморалізації противника, залученні на свою сторону судді, а, отже, до максимально сприятливому для вас течією спору.

І, звичайно ж, кажучи про судову суперечку, важко переоцінити роль доказів. Не маючи необхідних доказів, годі й думати про те, щоб виграти суперечку. А значить, їх необхідно зібрати, відновити, «створити» в кінці кінців.

Як Ви бачите, з боку, якщо не вникати в специфіку судового спору, все здається легким і простим – подав позов і виграв. На практиці ж, успіх представництва інтересів клієнта в суді залежить від безлічі факторів, знань і умінь вашого адвоката.

Як стягнути заборгованість за договором на виконання підрядних робіт

Наш постійний клієнт, велика Запорізька будівельна компанія, звернулася до нас за допомогою в захисті їх прав на отримання оплати за договором на виконання будівельних робіт. При виконанні будівельних робіт на загальну суму близько 1 500 000 грн., замовник не погасив заборгованість у розмірі близько 180 000 грн. Нашими адвокатами були проаналізовані всі документи, що опосередковують виконання договору і обрана правова позиція, що дозволяє найбільш швидко стягнути заборгованість. Був складений і поданий позов до господарського суду Запорізької області. Результат: Позов судом було задоволено не дивлячись на спроби відповідача затягти розгляд справи. Справа в судовому реєстрі: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/27816294

Як стягнути необгрунтовано виплачена за договором на виконання підрядних робіт

До нас звернулася будівельна компанія, яка залучила до виконання робіт субпідрядника і в результаті співпраці оплатила йому вартість робіт за договором. Однак, через час з'ясувалося, що частина оплати була безпідставна, оскільки суперечила умовам договору і законодавству. З огляду на те, що роботи виконувалися за бюджетні кошти, необхідно було стягнути ці суми. Рішення: Наші адвокатами були проаналізовані всі документи, що опосередковують виконання договору і обрана правова позиція, що дозволяє найбільш швидко стягнути заборгованість. Був складений і поданий позов до господарського суду Дніпропетровської області. Суд прийшов до висновку, що підписання актів передачі робіт і оплата коштів не має значення, якщо ці кошти є безпідставно отриманими в наслідок порушення договору. Результат: Позов судом було задоволено в повному обсязі. Справа в судовому реєстрі: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/62665439

Також наші адвокати неодноразово брали участь і в інших справах щодо стягнення заборгованості за підрядними договорами:

За позовом до ВАТ «Гамма» на суму близько 400 000 грн. заборгованості

Справа в судовому реєстрі: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/6837659

За позовом до ТОВ «Південьпромбуд» на суму близько 200 000 грн. заборгованості

Справа в судовому реєстрі: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/27816294

За позовом до КП «Запорізький титано-магнієвий комбінат» на суму близько 360 000 грн. заборгованості

Справа в судовому реєстрі: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/4991001

Вартість допомоги адвоката в супроводі судового спору в Запоріжжі:

При визначенні ціни юридичних послуг наших адвокатів в Запоріжжі ми, як правило, виходимо з трьох підходів до формування вартості: Ведення справи за гонорар Поетапна оплата юридичних послуг змішана форма Ведення справи за гонорар. У цьому випадку, вивчивши матеріали справи та провівши первинну консультацію клієнта, адвокат визначає скільки коштуватиме його робота по досягненню потрібного клієнту результату. Надалі вартість не змінюється навіть у тому випадку, якщо з яких-небудь причин розгляд справи затягнувся на більший термін або зажадало додаткової юридичної роботи. Вартість допомоги адвоката в судовому спорі в Запоріжжі за гонорар може починатися від 3000 грн.

Поетапна оплата послуг. У цьому випадку, оплата роботи адвокатів відбувається за фактично виконувану роботу - підготовку позовної заяви, претензії, вихід до суду, написання пояснень, скарг і так далі. Вартість допомоги адвоката в судовому спорі в Запоріжжі за фактично виконувану роботу становить: підготовка позовної заяви - від 1000 грн. вихід в судовому засідання - 800-1000 грн. підготовка апеляційної, касаційної скарг - 1000-3000 грн. підготовка клопотань, заяв, пояснень - 300-1000 грн. Змішана форма. У цьому випадку, оплата роботи адвокатів відбувається за фактично виконувану роботу в меншому розмірі, ніж стандартно, але в разі досягнення потрібного клієнту фінансового результату клієнт додатково виплачує адвокату узгоджений розмір гонорару.

Додатково клієнтом, в разі необхідності оплачуються: судовий збір відрядження і проїзд в разі виконання роботи за межами міста Запоріжжя залучення експертів, фахівців оцінка майна великі обсяги тиражування документів

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss