* РБК — новости

* *

Главная Новости

«Убережіть себе від шахрайських схем договору оренди житла!»

Опубликовано: 08.10.2018

“Договір оренди і незаконні дії, пов’язані з ним, не є новим явищем, тому будьте уважними!”

Все частіше трапляються випадки шахрайських дій при укладанні договору оренди житла . Але договір оренди житла і незаконні дії, пов’язані з ним, не є новим явищем, адже подібні ситуації мали місце в усі часи.

Які шахрайські схеми оренди житла найбільш розповсюджені зараз, як від них уберегтися та про інші корисні поради читайте далі.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

В сучасній економічній ситуації варто враховувати те, що попит на ринку оренди житла постійно росте, тому цілком очікувано і збільшення випадків діяльності шахраїв . До дій шахрайського характеру можуть вдаватися як ріелторські агентства, так і приватні особи.

Так до кого ж варто звертатися для оренди квартири чи іншого житла?

Незалежні експерти стверджують, що переваги співпраці існують в обох випадках. Відомі компанії цінують власну репутацію, мають необхідний запас знань в галузі юриспруденції, мають в розпорядженні величезну кількість різних варіантів і з легкістю можуть знайти гідну альтернативу при форс-мажорних обставинах. Проте послуги приватних осіб дешевше і вони менш принципові, оскільки не пов’язані «по руках і ногах», тому договір оренди житла з фінансової точки зору з ними буде вигіднішим.

Попри те, що обдурити вас можуть і в тому, і в іншому випадку, необхідно просто знати класичні схеми “розведення” і вміти правильно їх уникати, адже у світі завжди хтось здаватиме житло, а хтось його зніматиме і такі знання завжди знадобляться.

Перша схема. При зверненні в ріелторські контори необхідно пам’ятати, що серед них дуже уміло і непомітно навчилися маскуватися так звані інформаційні агентства.

Специфіка роботи цих організацій полягає в тому, що вони просто надають інформацію за запитом орендодавця або орендаря, до якої неможливо підібратися з боку закону, адже клієнт підписує договір, в якому дрібним шрифтом вказаний пункт про надання інформації. Власне в цьому і полягає суть послуги, за яку стягується плата. Причому, все або велика частина з цих адрес і телефонних номерів можуть виявитися “липовими”. Обман, в основному, розрахований на приїжджих, довірливих і не занадто обізнаних людей.

Другий класичний приклад шахрайства розрахований на орендодавця і полягає в наступному: людина знімає квартиру, як правило, на дуже нетривалий час, потім, представляючись агентом по оренді нерухомості, приводить в цю квартиру одного за іншим потенційних квартиронаймачів, а його повноваження підтверджує співучасник, що виступає в ролі власника цього житла.

Кожен з тих, що погодилися зняти цю нерухомість платить, як кажуть, за потрійним тарифом: за послуги ріелтора, запоруку і ціну за місяць проживання. Після такої театральної вистави шахраї зникають, а обдурені орендарі починають один за іншим стягуватися до дверей нещасливої квартири, в яку потрапити вони не можуть, адже всім на руки були видані ключі від абсолютно інших замків.

Згідно з третьою схемою обману , наймачеві все-таки дають можливість заїхати в квартиру, але через декілька днів “власник” і “ріелтор” обманним шляхом його виганяють, змінюючи замки.

Після цього на обурення обдуреного ніхто не реагує і схема повторюється знову і знову.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss