* РБК — новости

* *

Главная Новости

Главные новости Кировограда (Кропивницкого) онлайн. Свежие...

Опубликовано: 08.10.2018

видео Главные новости Кировограда (Кропивницкого) онлайн. Свежие...

В Кировограде сожгли патриотическое кафе - Чрезвычайные новости, 15.08

На позачерговій сесії міськради 1 липня Олександрійські депутати одноголосно ухвалили звернення до Президента України з проханням вплинути на високі тарифи на житлово-комунальні послуги для населення, передають «Новини Кіровоградщини».У тексті йдеться:

Звертаємося до Вас як до гаранта Конституції України, покликаного відстоювати інтереси, права та свободи громадян України, з проханням втрутитися в ситуацію для врегулювання тарифної політики у державі.

Різке підвищення цін на житлово-комунальні послуги у цей надскладний для України час призвело до посилення соціальної напруги серед населення та гострого відчуття соціальної несправедливості у суспільстві. Про це свідчать численні звернення громадян, громадських організацій та політичних партій до Олександрійської міської ради. Загострює ситуацію постійне зростання цін на найнеобхідніші продукти харчування, ліки тощо. Запропонована система субсидій та пільг за комунальні послуги має сумнівний механізм реалізації і не вирішує усіх проблем населення. Таким чином українці поставлені перед необхідністю жорсткої економії та практично в умови виживання, коли користування звичними побутовими приладами найближчим часом може стати предметом розкоші. Сьогодні це найактуальніша проблема для кожного українця.


В Кировограде похоронили сразу трех бойцов местного спецназа - Чрезвычайные новости, 07.08

Оскільки складова тарифу не є прозорою, громадяни припускають його навмисне завищення і не бажають сплачувати борги держави за надвисокими цінами із власних кишень.

На відсутність прозорості у встановленні норм витрат тепла для потреб опалення та гарантування обґрунтованості цих показників вказує і Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства  Верховної Ради України. Враховуючи викладене, вважаємо своїм обов’язком наголосити на необхідності якнайшвидшого врегулювання тарифної політики у державі. Тарифи на комунальні послуги повинні бути економічно обґрунтованими, а їх складова прозорою і відкритою для громадян.

Тому з метою запобігання соціальних вибухів, збереження миру і стабільності у суспільстві просимо Вас сприяти скасуванню постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, про запровадження необґрунтованих тарифів на електроенергію і газ для населення. Просимо Вас як законно обраного Президента України, людину, якій народом довірена влада, бути небайдужим до сподівань свого народу, та використати усі належні Вам механізми і важелі впливу для зменшення тарифного навантаження на людей. Маємо надію, що наше звернення буде почуте, і разом ми зможемо побувати заможне сучасне європейське суспільство.

Фото:   slovoidilo.ua .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Новини партнерів

Loading...

Новини Trembita.info

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss