* РБК — новости

* *

Главная Новости

Дієта Карла Лагерфельда: «легка ложка» для красивої фігури

Опубликовано: 08.10.2018

Коли у Карла Лагерфельда виникли проблеми з вагою , він звернувся за порадою до доктора Жан-Клоду Удре, спеціалісту з питань харчування. Разом вони розробили план харчування, завдяки якому Карл Лагерфельд за рік схуд на 42 кг, завдяки чому, як і хотів модний дизайнер, він зміг носити одяг, створену для молодих і струнких чоловіків. Через деякий час вийшла книга про цю дієту, де обговорюються не тільки особливості харчування, але й психологічні аспекти поведінки людей, які страждають від надмірної ваги, а також психологічної підготовки до дієти та розвитку сили волі.

Основні принципи дієти

Основні принципи дієти Карла Лагерфельда прості — необхідно обмежити кількість споживаних калорій і жиру, відмовитися від рафінованої і смаженої їжі, їсти більше пісних білків і овочів.

Білки входять в кожен прийом їжі, щоб знизити ризик втрати м’язової маси, як це часто трапляється в результаті дієт. Споживання жирів зведено до мінімуму, а джерелами вуглеводів є майже виключно овочі, особливо на першому етапі дієти.

Дієта Карла Лагерфельда ділиться на три етапи:

На першому етапі дозволяється споживати по 800-900 ккал в день. Цей етап триває два тижні і бажано, щоб в цей час за станом людини спостерігали лікарі. Харчування практично повністю складається з овочів і білкових харчових добавок. Цей етап можна пропустити (особливо якщо у вас не надто багато надлишкової ваги) і відразу перейти до другого етапу. На даному етапі можна вживати від 1000 до 1200 ккал у день, і на вечерю, замість білкових добавок, їсти пісну білкову їжу, наприклад, курячу грудку, рибу або м’ясо. У невеликих кількостях можна їсти йогурт і сир. На третьому етапі добове споживання калорій виростає до 1200-1600 ккал. Тепер худне можна їсти цільнозерновий хліб на сніданок, а після вечері вирішуються фрукти.

Рекомендований продукти харчування

Під час дієти як мінімум один раз на день потрібно приймати білкові добавки, розроблені доктором Жан-Клодом Удре. Добавки бувають з запахами шоколаду, рибного супу, заварного крему, а також омлету з беконом і сиром.

Крім того, в дієту включені молочні продукти зниженої жирності та овочі; фрукти і цільнозерновий хліб можна їсти в дуже обмеженій кількості.

Зразкове меню:

Сніданок — один грейпфрут, один стаканчик нежирного йогурту, два цільнозернових тосту, кава або чай без цукру. Обід: білкова добавка і овочі. Вечеря: овочевий бульйон, куряча грудка з овочами, нежирний йогурт, свіжі фрукти.

Протягом дня можна перекушувати яблуками і білковою добавкою.

Переваги дієти

Перші етапи дієти з великою ймовірністю забезпечать швидке зниження ваги, що сприяє зміцненню мотивації і допомагає дотримуватися вибраний режим харчування в подальшому; Реалістичні цілі: творці дієти не обіцяють швидких результатів і заздалегідь попереджають — щоб схуднути до бажаної ваги, може знадобитися багато місяців; Облік психологічних факторів схуднення; Відсутність необхідності проводити багато часу за приготуванням дієтичних страв.

Недоліки дієти

На перших етапах дієти людина може відчувати сильне почуття голоду, через що існує велика ймовірність зриву; Білкові добавки не створюють достатньої відчуття ситості — як, наприклад, м’ясо, і інша білкова їжа; Багато продуктів, які входять в дієту, дороги, знайомі лише гурманам або фахівцями, крім того, їх важко знайти у продажу; У дієті не вистачає необхідних для організму жирів; Використання штучних підсолоджувачів або ароматичних речовин (в білкових добавках); У докладному описі дієти присутні потенційно небезпечні рекомендації, наприклад, рада пожувати і виплюнути їжу, щоб впоратися з апетитом. Слідування такому раді може призвести до розвитку булімії.

На відміну від більшості сучасних методик схуднення, дієта Карла Лагерфельда розглядає голод і почуття позбавлення як нормальні умови зниження ваги. Більше того, дієта розглядається як форма покарання на попередню безвольність людини. У книзі, присвяченій дієті, Карл Лагерфельд не раз підкреслює думку, що ті, хто не мають достатньої сили волі і рішучості, приречені на невдачу.

Можливо, ця ідея чудово підходить до багатьох сфер життя, однак оскільки харчування визначає здоров’я людини, настільки жорсткий підхід може завдати шкоди. Брак поживних речовин під час дієти і вживання в їжу білкових добавок замість нормальної їжі навряд чи принесе користь. Охочим схуднути варто зазначити, що дієта Карла Лагерфельда в принципі може позбавити людину від зайвих кілограмів, але вона піддає серйозному ризику як фізичне, так і психологічне здоров’я.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss