* РБК — новости

* *

Главная Новости

Черв’як у цукерці: як вирішили конфлікт з магазином солодощів.ФОТО

Опубликовано: 08.10.2018

У спільноті «Луцьк» у Фейсбук користувачка Роксолана Карпович написала пост про свою неприємну покупку. Дівчина придбала цукерки «Lion» від відомого українського виробника. Придбала солодощі в магазині «Країна солодощів» на вулиці Лесі Українки. Коли розпакувала цукерку, то побачила живого черв’яка.

«Сьогодні зранку купила в Країні Солодощів по вул. Лесі Українки батончики Lion всередині з черв'ячком. Мене вже не дивує нічого. Ось, що ми їмо і що продають людям. Це скільки часу вони повинні були там лежати, щоб аж завелись черв'яки. Це я - доросла людина, а дитина маленька буде їсти і навіть не зрозуміє,що це, і зїсть разом з черв'ячком. Гроші за цукерки мені віддали і вибачились. Але я не перша і не остання я - впевнена. Ніхто від цього не застрахований . Будьте пильні», – написала Роксолана Карпович .

Аби дізнатися деталі прикрого інциденту, «Таблоїд Волині» зателефонував у «Країну солодощів» . З журналістами розмовляла Любов Анатоліївна – операційний директор. Про ситуацію від наших журналістів вона почула вперше.

«Ці цукерки ніколи в нас залежуються. «Світоч» - дуже популярний та відповідальний постачальник, ніколи раніше проблем з ним не було. На продукцію виробника замовлення в магазині робимо двічі на тиждень. До того ж цукерки запаковані, якщо термін придатності в нормі, а в солодощах таке, то треба звернутися до постачальника. В ситуації будемо розбиратися», - пояснила Любов Анатоліївна .

У дівчини, котра придбала солодощіі ми запитали про чек на покупку. Вона відповіла, що їх в магазині не видають. Це заперечила операційна директорка. Вона розповіла, що чеки видають покупцям лише на вимогу, попередження про це нібито є біля кожної каси.

Перевірити термін придатності цукерок теж не вдалося, адже Роксолана Карпович віднесла їх назад до магазину, попередньо не перевіривши дату виробництва. Про це дівчина написала у коментарі журналістам в соцмережі.

Підприємство «Країна солодощів» підозрює, що це не просто прикрість.

«У Луцьку багато магазинів із солодощами. Відповідно, є конкуренція, тому популярним є робити шкоду. До того ж, коли дівчина принесла цукерки в магазин, Наталя, старший продавець, розпакувала та перевірила кожну з них. Черв’як був тільки в тій, яку дівчина принесла розпаковану, всі інші цукерки в її пакеті були цілі та без черв’яків», - розказала Любов Анатоліївна .

У магазині в клієнтки попросили вибачення та повернули гроші, хоч дівчина й не брала чек. Також повідомлять про ситуацію і постачальника.

***

Передрук без згоди «Таблоїда Волині» заборонено.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss