* РБК — новости

* *

Главная Новости

Як переконати батьків відпустити вас на прогулянку самостійно

Опубликовано: 08.10.2018

видео Як переконати батьків відпустити вас на прогулянку самостійно

The Great Gildersleeve: Christmas Shopping / Gildy Accused of Loafing / Christmas Stray Puppy

Чи не правда, викликає збентеження те, що після фрази ваших друзів «Ей, чи не хочеш піти пограти в футбол в парку після школи?» Ви повинні говорити «ні», тому що ваші батьки вас не відпустять? Що ж, тепер ви зможете піти.


Suspense: The X-Ray Camera / Subway / Dream Song

Кроки

1

Заслужите довіру ваших батьків. Якщо ваші батьки вам не довіряють, вам буде дуже складно переконати їх у тому, що ви будете саме в тому місці, про яке йшла мова, або прийдете додому в обіцяне вами час. Якщо вони не довіряють вам, зробіть все можливе для того, щоб цю довіру заслужити.


Red Tea Detox

2

Заощаджуйте свої власні гроші, якщо там, куди ви хочете піти, потрібно плата за вхід, або вам захочеться розважитися, перекусити, випити або поїсти.

3

Детально поясніть, куди ви збираєтеся піти і як ви туди доберетеся.

4

Надайте вашим батькам можливість зв`язатися з вами (або знайти вас), поки вас немає. Це може бути телефонний номер вашого приятеля (якщо у вас немає свого мобільного телефону) або номер того місця, куди ви збираєтеся піти.

5

Будьте розсудливі. Якщо ви хочете піти в розважальний центр вночі або в інше, на ваш погляд, не зовсім безпечне місце, не розраховуйте, що батьки вас відпустять.

6

Покажіть вашим батькам, що в усьому заслуговуєте їх довіри. Виконуйте домашню роботу, домашні завдання й інші обов`язки без нагляду, і ваші батьки побачать, що ви досить розвинені, щоб самому про себе подбати.

7

Повідомте батькам, що ваш друг (назвемо його Петя) попросив вас прийти. Скажіть щось на зразок «Петя попросив мене зустріти його в парку. Чи можу я піти? »

8

З`ясуйте якомога більше, щоб зрозуміти межі дозволеного на час вашої відсутності. Якщо батьки вас відпускають - запитаєте, коли вам слід повернутися, чи можна скористатися об`їздом або повинні ви подзвонити в певний час до вашого повернення додому. Знайдіть можливість стежити за часом.

Майте необхідні контактні номери (домашній телефон, номери мобільних телефонів батьків, їхні робочі номери і т.д.).

Майте при собі дрібниця, щоб оплатити таксофон, якщо знадобиться.

Майте достатньо грошей для проїзду в автобусі, якщо буде потрібно.

9

Якщо це клуб (сфотографуйте для прикладу), покажіть їм сайт і дайте можливість почитати про нього. Запитайте, що вони думають про це. Якщо вони абсолютно не погоджуються, будьте дорослим і підіть на компроміс.

Поради

Просіть їх люб`язно і не зліться. Постарайтеся вести себе так, як ніби ви дійсно хочете піти. Не забудьте свій телефон, якщо він у вас є. Скажіть їм, хто піде з вами. Для початку спробуйте для них зробити щось, що вони оцінять, наприклад, заваріть чашечку чаю або кави. Будь-кому з батьків це сподобається, і набагато більше шансів почути «так», коли у них гарний настрій.

Робіть правильний вибір. Просіть того з батьків, хто добрішим. Стежте за часом. Скажіть їм про те, як це вам допоможе. Не беріть із собою всі ваші гроші, візьміть небагато. Спробуйте попросити їх взяти вас на «випробувальний термін». Для цього почніть вашу прогулянку по шляху до запланованого вами місця з батьками, які слідують в декількох метрах за вами. Якщо вони вважають вас достатньо розважливим, тоді вони вас відпустять.

Попередження

Якщо вони встановлюють деякі правила, не порушуйте їх, інакше найвірогідніше вони не будуть довіряти вам, і не відпустять вас знову. Чи не відпрошуйтеся у них відразу після неприємної сварки. Виберіть підходящий момент, щоб відпроситися, коли поруч немає ваших сестер чи братів, і коли ваші батьки в гарному настрої! Запитайте про час, коли вам потрібно бути вдома, і будьте будинку саме в цей час, інакше вони більше ніколи не будуть вам знову довіряти. Не брешіть про те, куди ви збираєтеся піти. Не намагайтеся потайки втекти, бо це нерозсудливість виявиться для вас останнім.

Що вам знадобиться

Гроші на відпочинок, мобільний телефон, гроші на непередбачені витрати, пов`язані з поїздкою додому Контактна інформація для людей, з якими ви будете, ваших батьків і людину, з якою можна буде зв`язатися в непередбаченій ситуації (член іншої сім`ї, сусід, якому ви довіряєте, і т.д.) Мобільний телефон Близький друг або хтось, кого ваші батьки досить довіряють, щоб відпустити вас удвох Ідентифікація на випадок, якщо щось піде не так Якщо ви страждаєте алергією на щось, візьміть з собою ліки, які зазвичай приймаєте

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss