* РБК — новости

* *

Главная Новости

Гулянка у Воротневі: активісти вимагали у лісівників пояснень

Опубликовано: 08.10.2018

Активісти «Народного контролю», «Самооборони Волині», «Правого сектору» 27 вересня прибули до Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства, аби головний лісівник області Олександр Кватирко прокоментував нічні подій.

Про це повідомили у Народному контролі.

Втім на робочому місці Олександра Кватирка не було. До активістів вийшла керівник прес-служби Світлана Думська, але присутні наполягли на зустрічі із керівництвом управління.

Роз’яснити ситуація вийшов заступник начальника ВОУЛМГ Олександр Рибчинський, який, до слова, був присутній вночі у Воротневі.

Він розповів, що йому передзвонили з лісової охорони і повідомили про бійку в заказнику. «Але ніякої бійки не було», – відповів лісівник на запитання, чи був підтверджений цей факт.

Керівник “Народного контролю” на Волині Павло Данильчук поцікавився, хто знаходився у будиночку. Рибчинський відповів, що на цей момент він не знає, і з приводу Кватирка запевнив, що його там не було.

З приводу нічних подій у Воротневі громадські активісти вирішили зустрітися із головою Волинської обласної державної адміністрації Олександром Савченком.

«Ми вважаємо, що дії начальника обласного управління як гілки виконавчої влади по лісовій галузі є недопустимими. Цього конфлікту не було б, якби, начальник ВОУЛМГ по-іншому себе повів. Тому ми сподіваємося на вашу реакцію. Можливо, на Державну лісову агенцію надіслати відповідне подання», – звернувся до голови ОДА Павло Данильчук.

Савченко відповів, що знає про інцидент і спілкувався про це із начальниками СБУ та поліції. Він сказав, що має ще розібратися в цій ситуації, лише після цього готовий знову зустрітися із громадськими активістами.

Нагадаємо, на Волині в ботанічному заказнику загальнодержавного значення «Воротнів» у ніч на 26 вересня відбулася стрілянина . Цій події передували гуляння за участі, за словами очевидців, посадових осіб області на території Молодіжного лісівничого центру.

Про розваги дізналися журналісти «Громадського.Волинь», «Сила правди» та активісти «Народного контролю», «Самооборони Волині», які вирішили з’ясувати, хто дозволяє собі «п’янки» у молодіжному центрі.

Разом з тим на місце подій громадськість викликала правоохоронні органи.

На захист «відпочивальників» приїхало кілька десятків працівників державної лісової охорони та керівники лісництв, що підпорядковані Волинському обласному управлінню лісового та мисливського господарства. Разом із ними прибули невідомі особи.

Керівник «Народного контролю» Волині Павло Данильчук та самооборонівець Сергій Рижков розповіли «Громадському.Волинь», що усередині будиночка, у якому влаштували приватне частування, помітили, зокрема, начальника ВОУЛМГ Олександр Кватирко. І вся ця демонстрація, за їхніми словами, була влаштована, аби вивести його із будівлі, щоб не «засвітити» обличчя.

Під час втечі посадових осіб хтось здійснив три постріли. Як згодом з’ясувалося, що авто одного з активістів має два пробитих колеса.

 

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss