* РБК — новости

* *

Главная Новости

У Луцьку відкрили центр, що займатиметься особливими дітками (фото)

Опубликовано: 08.10.2018

Вже з 1 вересня у місті Луцьку запрацює новий Інклюзивно-ресурсний центр, який надаватиме послуги дітям з особливими освітніми потребами.

Відкриття центру, який розміщений у Будинку вчителя, відбулося 27 серпня.

Завданням центру є проведення комплексної оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб дитини, розроблення рекомендацій щодо програми навчання, надання психолого-педагогічної допомоги, консультацій та взаємодія з педагогічними працівниками дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів з питань організації інклюзивного навчання та надання консультативно-психологічної допомоги батькам.


Як у супроводі військового оркестру відзначили Перший дзвоник у луцькій гімназії №4

Олексій Танський директор ІРЦ

За словами директора ІРЦ Олексія Танського нині дітей з особливими освітніми потребами в Луцьку більше 5 тисяч. Для них у центрі є 5 облаштованих кабінетів. В закладі працюватимуть два психолога, вчитель-реабілітолог, олігофренопедагог, сурдопедагог, тифлопедагог, логопед. Будуть проводитися як індивідуальні, так і групові заняття на запит батьків.

"Також будемо супроводжувати інклюзивну форму навчання по навчальних закладах, де організована інклюзивна форма навчання", - зауважив директор ІРЦ, який працював завідувачем у психолого-медико-педагогічній консультації при методичному кабінеті в Управлінні освіти Луцької міської ради.

Начальник управління освіти Луцької міської ради Зіновія Лещенко

Начальник управління освіти Луцької міської ради Зіновія Лещенко , своєю чергою, зауважила, що в ІРЦ, що зустріне діток з 1 вересня, передбачено 11,5 ставок фахівців.

"Підтримав наші ідеї щодо їх працевлаштування і оплати праці виконком. Виділені відповідні кошти до 1 січня. А державне фінансування буде з 1 січня 2019 року", - пояснила Лещенко.

На ремонтні роботи, аби зробити приміщення новим, із міського бюджету було виділено 1 мільйон 200 тисяч гривень.

"Фасад будинку вчителя відремонтований, зберігаючи всі ті давні традиції, щоб не зіпсувати архітектуру, естетику і скульптуру на 900 тисяч", - розповіла начальник управління освіти.

На відкритті центру були присутні секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт , радник міського голови Ігор Поліщук , депутати Луцькради Майя Шостак, Борис Смаль та заступник начальника відділу дошкільної, загальної середньої та вищої освіти Ангеліна Корець.

Мама Наталія , в якої десятирічний син має особливі освітні потреби, зізналася, що дуже рада, що у Луцьку відкрився такий центр та подякувала усім вчителям і педагогам, які працюють і працюватимуть із дітками. Батькам же порадила не боятися рухатися вперед.

"Варто досягати цілей заради своєї дитини. Тому що якщо не боятимуться батьки, то й не боятимуться дітки. Ми повинні показувати приклад, щ вони є такі ж члени суспільства. Що вони не є гіршими за інших", - додала пані Наталія.

Після символічного перерізання стрічки, охочі мали змогу подивитися приміщення ІРЦ.

У наступні роки планують відкрити ще двох інклюзивно-ресурсних центрів, адже кількість дітей, що навчається у Луцьку, сягає 37 тисяч.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:

Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A

Надрукувати

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss