* РБК — новости

* *

Главная Новости

Тарас Шкітер через телепроект прагне змінити виборчу систему (відео)

Опубликовано: 08.10.2018

видео Тарас Шкітер через телепроект прагне змінити виборчу систему (відео)

ТОК ШОУ #СВІДОМІ (25.05.2018)

Проект "Округи без депутатів" лучанина Тараса Шкітера потрапив до сотні найкращих та пройшов у другий етап телепроекту "Нові лідери".


Тарас Шкітер через телепроект прагне змінити виборчу систему

Так, про ідею медійника та співзасновника Громадянського Руху "СВІДОМІ" відзняв ролик телеканал "СТБ" .

Тарас Шкітер показав журналістам програми "Вікна" приймальню громадської організації "СВІДОМІ", де він проводить весь вільний від роботи час та розповів, що в офіс приходять чимало лучан, які потребують допомоги.

"У Луцьку із 42 виборчих округів до Луцької міської ради є 12 округів, які не мають своїх депутатів", – підкреслив учасник телепроекту.

Натомість у місті існують райони, які мають одразу по кілька представників. Аби побороти цю несправедливість, Тарас із колегами і започаткував програму захисту "осиротілих" округів. Бо ж дослідивши ситуацію, переконалися, що гроші з бюджету насамперед отримують громади, що мають свого представника у владі.

"В округів без депутата втричі менше відремонтованих прибудинкових територій, і в округах без депутатів вчетверо менше встановлюється спортивних майданчиків", – пояснив Тарас Шкітер та на прикладі звичайних будинків у центрі Луцька показав, наскільки разючою є відмінність.

Один двір, що має свого депутата, має й гарне дорожнє покриття, газони та сучасний дитмайданчик, інший – суцільні чагарники та розбиті дороги, а діти про майданчик тільки мріють.

У сюжеті голова ОСББ Віра Максимюк розповіла, що двір за 25 років зовсім не змінився і причину вбачає саме у відсутності депутата на окрузі.

Схожа ситуація, каже Тарас, по усій країні. Аби вплинути на це команда "Свідомих" уже напрацьовує зміни до виборчого кодексу, щоб на наступних виборах 2020 року кожен округ отримав свого обранця.

А поки просто посеред вулиці волонтери ГР "СВІДОМІ" розповідають містянам, як залучити бюджетні гроші в округи без депутата.

"Завдяки національному телепроекту "Нові лідери" ми зможемо змусити законотворців звернути увагу на це і привернути увагу мешканців. Кажуть, що справедливості нема, але в цій сфері я сподіваюся її досягнути", – натхненно підсумував Тарас Шкітер.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:

Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A

Надрукувати

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss