* РБК — новости

* *

Главная Новости

Тараня | Рибалка в Україні

Опубликовано: 08.10.2018

видео Тараня | Рибалка в Україні

Злоумышленник пытался скрыться на угнанном белом Spark, тараня другие машины

РОЗПОВСЮДЖЕННЯ В УКРАЇНІ


STERNATIS (Rus) - Смерчем воли тараня

Раніше вважалося, що тараня більшу частину життя проводить у морі або в гирлах, що впадають у нього. Але сучасні реалії такі, що зараз цю рибу можна зустріти практично у всіх водосховищах дніпровського каскаду. У малих річках тараня мешкає тільки наприкінці зими і на початку весни. В цей час вона робить нерестовий хід, тому її можна зловити і у малих річках. Іншу частину року тараня проводить у водах великих річок і водосховищ. На жаль, у останній час спостерігається істотне скорочення чисельності популяції цієї риби.


ЖК Цветы девушка выезжает с паркови, тараня машины

ІХТІОЛОГІЯ

Як окремий вид тараню виділили у 1840 році, тоді ж вона отримала міжнародну назву. Багато іхтіологів не бачать різниці між пліткою і таранею, але вона є. Це напівпрохідна риба Азово-Чорноморського басейну. На відміну від краснопірки вона уникає мулистого дна і вважає за краще триматися на глибині, біля  піщаної або кам’янистої поверхні. Від плітки тараня відрізняється більш високим тілом, менш яскравими плавцями з синіми кольорами на краях і рогівкою очей, не пофарбованою у червоний колір. Так само, у неї більш дрібна луска і більші глоткові зуби. Тараня виростає до 35 сантиметрів завдовшки, і має вагу до 1,8 кілограма. Нереститься вона, як і плітка, навесні, після того, як вода прогріється до 10 градусів Цельсія. Нерест відбувається у прибережній рослинності. Тут вона мешкає тільки у цей час, а потім тараня знову повертається на глибину, в обійми великих річок, водосховищ і морів.

ОСОБЛИВОСТІ ЛОВУ

На водосховищах тараня тримається на середніх глибинах, з повільною течією, в місцях проживання молюсків і ракоподібних. На жаль, в річках, що впадають у Дніпро, зустрічається вкрай рідко. З огляду на те, що місця мешкання цієї риби часто знаходяться далеко від берега, найперспективнішим способом лову тарані є донка. Хоча ця риба не стоїть на дні, зазвичай вона борознить акваторію. З наживок вона вважає за краще тваринні: хробак, мотиль, опариш, личинки комах, п’явок і ракоподібних. Разом з цим вона клює на манку, хліб, пшеницю і перловку. Найбільш успішні рибалки застосовують влітку фідер і бортові вудки, а взимку – застосовують мормишку з мотилем. Ця риба охоче відгукується на підгодівлю і клює на метод. Місце лову краще всього вибирати на ділянках з піщаним дном та глибиною близько п’яти метрів. Доладна невелика течія.

СЕЗОН ЛОВУ І ЧАС ЖОРУ

Найраще клювання тарані спостерігається під час нерестової міграції. В цей час вона активно клює. не дивлячись на холодну воду. З особливостей слід виділити хороший кльов тарані в серпні і вересні, та під час відлиг взимку.

ІДЕАЛЬНІ УМОВИ ЛОВУ

Влітку, в сонячний не вітряний день, в його першій половині. Або на вечірній зорі. Взимку  найкращим місяцем лову є лютий, а найкращим часом дня – відрізок після обіду.

ОСОБЛИВОСТІ БУДОВИ ТІЛА

Тіло тарані приплюснуте з боків. На спині, в районі плавника у неї є невеликий горбик. Рот цієї риби, адаптований для того щоби брати корм, всмоктуючи його з дна. Всередині пащі тарань має великі глоткові зуби. Парні плавці пофарбовані в чорнуватий колір.

ГАСТРОНОМІЯ

Тараня дала назву всій в’яленій рибі. В Україні таку прийнято називати таранкою. Вона, дійсно, у в’яленому вигляді може дати фору багатьом прісноводним рибам. Так само, вона чудово підходить для смаження і консервації.

СВІТОВІ РЕКОРДИ

Рекордна тараня мала вдовжину 43 сантиметри. На жаль, інших подробиць досягненнь мені знайти не вдалося.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss