* РБК — новости

* *

Главная Новости

ДНІПРО — ОСТРІВ МОНАСТИРСЬКИЙ. НА ЯХТІ ДНІПРОВИМИ ПОРОГАМИ. КАМ’ЯНА МОГИЛА. МАВРИНЬСКИЙ МАЙДАН. ЗАМОК ПОПОВА.

Опубликовано: 08.10.2018

видео ДНІПРО — ОСТРІВ МОНАСТИРСЬКИЙ. НА ЯХТІ ДНІПРОВИМИ ПОРОГАМИ. КАМ’ЯНА МОГИЛА. МАВРИНЬСКИЙ МАЙДАН. ЗАМОК ПОПОВА.

Дніпро, Монастирський острів, поріг "Ревучий", парк ім. Шевченка.

Запрошуємо вас взяти участь у першій езотеричній експедиції за участі двох незвичайних провідників – езотериків: * Воробйова Віктора Васильовича і **Мєшкова Віктора Володимировича.За три дні ми побуваємо з вами на сакральних місцях Подніпров’я – відвідаємо один із найзагадковіших островів Дніпра – острів Монастирський і музейний центр О. П. Блаватської, насолодимося незвичайним заходом Сонця на Мавринському майдані (охочі зможуть побачити Мадан з висоти пташиного лету, здійснивши політ на пароплані), відвідаємо заповідник «Кам’яна Могила», і легендарний замок Попова, пройдемо на яхті Дніпровими порогами і попрацюємо на місцях Сили під керівництво дивовижної людини, містика, вченого зі світовим ім’ям Воробйова Віктора Васильовича.


Таємниці Дніпропетровська. Монастирський острів

Острів Монастирський  протягом усієї своєї історії був і залишається духовним серцем і Місцем Сили Дніпра. Мало хто зможе порівнятись із ним за кількістю міфів, що оточують його, недомовлених фактів та гіпотетичних теорій. З пішохідного мосту. Що йде на острів, відкривається чудовий краєвид на 17-метровий водоспад Ревучий, що падає з гранітних скель. 


Монастирський острів на Дніпрі

На думку езотериків, острів володіє унікальними енерго-інформаційними характеристиками і на початку 90-х років стає Меккою містиків і контакторів не лише нашої країни, а й Західної Європи. На їх думку, на остової є місця хрональних розривів, портали – точки переходу у паралельні світи, капсули із унікальною інформацією.

Ми з вами будемо на острові рано-вранці, а нашим провідником буде незвичайна людина, дослідник о. Монастирський Воробйов В.В.

Ми відвідаємо Музейний центр О. П. Блаватської – видатного дослідника давніх вчень, філософа, релігіє знавця, письменниці, творця Міжнародного теософічного товариства.

Територія, яку включає до свого складу сучасна Дніпропетровська область,має свою багатовікову історію. Це справжнє багатство духовного життя праукраїнців – такою кількістю найдавніших археологічних пам’яток, як кургани і майдани (їх тут понад 14,5 тисяч) не може похвалитися жожна область України.

Про кургани – широкі земляні насипи посеред широких українських степів знає більшість, а ось про майдани ні. Майдани від курганів відрізняються своєю вражаючою формою. Вони не схожі на пагорби, скоріше це якісь давні символи, форму яких можна побачити лише з висоти пташиного лету. Вони подібні до славнозвісних знаків у пустелі Наски: величезні земляні «павуки», «краби», «черепахи», «змії» – безліч різноманітних зображень розкидано у Подніпровських степах!

Найбільш відомий з них  Мавринський майдан  – ця пам’ятка археології розташована поблизу села Межиріч Павлоградського району. Подібно до павука, він розкинув свої щупальця – вали на багато десятків метрів. Цікавий Мавринський майдан своєю формою – геометрично правильний зрізаний конус із отворами на трьох його вершинах, котрі спрямовані на схід, захід і південь.

На думку деяких дослідників,  Мавринський майдан – давній язичницький Храм –  місце молитов і підношень Одна з версій – це давній календарно-обсерваторний комплекс. Висловлюється припущення, що козаки використовували Майдан як оборонну споруду. Ну а найбільш смілива гіпотеза припускає, що саме тут був взлітно-посадковий майданчих кораблів з інших планет

Незважаючи на розмаїття версій про походження  Мавринського майдану,  загадкові земляні вали досьогодні зберігають свою таємницю, розбурхують уяву Шукачів та мандрівників і наповнюють людей, що прийшли до них, сильними енергетичними потоками. Можливо, саме Вам привідкриється його таємниця!

Ми з вами пробудемо на Мавринському майдані декілька годин – відчуємо його незвичайну енергетику, помедитуємо, позвучимо, на заході – побачимо як надзвичайно красиво сідає Сонце і як геометрично правильно розташовані пагорби «ловлять» останній промінь Ярила і збирають його енергію.

Охочі зможуть політати на пароплані над Майданом, побачити в усій повноті павучий малюнок валів і насолодитися незвичайним краєвидом Майдану з висоти пташиного лету.

Наступного дня ми вирушимо в подорож у  Національний історико-археологічний заповідник  «Кам’яна могила»   дивовижний пам’ятник геології та археології. Це пісковиковий пагорб, у гротах і печерах котрого міститься декілька тисяч петрогліфів – наскельних малюнків давніх людей, що жили і кочували у приазовських степах багато тисячоліть.

Кам’яна могила –  це єдине місце у світі, де зосереджені малюнки, датовані настільки широким історичним діапазоном: від епохи пізнього палеоліту до середньовіччя (24-20 тис. до н.е. – 11-13 ст. н.е.).

Це не безладне нагромадження пісковикових плит, а правильно розпалий кам’яний панцир, печери і гроти якого виявилися дуже зручними для культових цілей. «Священною горою» і місцем паломництва був пагорб Кам’яної могили для наших далеких пращурів Протягом багатьох тисячоліть сюди йшли давні мисливці, пастухи, численні народи: кіммерійці, скіфи, сармати… Кожен, хто приходив, знаходив собі усамітнене місце, створював своєрідний вівтар і здійснював релігійні обряди. Кам’яна могила є сакральним місцем для послідовників різних релігій та вчень. На вершині пагорба часто проводяться медитації та різні ритуали.

Після смачного обіду ми з вами поїдемо в унікальне місце –  Василівський замок  який у 19 столітті був найбільшим замком у Східній Європі.

Провідником на Кам’яну могилу і замок Попова буде **Мєшков Віктор Володимирович – незвичайний гід у костюмі ченця-єзуїта, езотерик і провідник по місцях Сили, який розповість дивовижну історію появи замку і покаже сакральні місця. Бонусом буде подорож на місцеву Лису гору і купання в джерелах.

У логічний ланцюжок пов’яжуться давні слов’янські легенди, скандинавські саги, таємниці масонських орденів та їх символів, а також пошуки німецьких містиків із Аненербе, які шукали докази народження європейських народів саме у цьому регіоні.

На третій день на нас чекає незвичайна подорож на яхті –  «Дніпрові пороги – дивовижне місце планети».

Ви познайомитесь з одним із чудес України і планети Земля –  Дніпровими порогами.

 Дніпрові пороги –  унікальне явище світового масштабу. Найдавніші кам’яні забори, складені з архейських гранітів, віком 3,5 мільярди років, здавана перегороджували течію ріки від Дніпра до Запоріжжя.

Багато давніх Святилищ і Капищ розташовувалося на берегах і островах Дніпра у цих місцях. У своїй книзі «Великі втаємничені» Едуард Шюре описує, що РАМА отримував посвяту на одному зі святилищ Дніпра. Нині вони покриті водою і лише по берегах видно виходи скель, але від цього сила та вплив Дніпрових порогів на людей та довколишнє середовище не стали меншими.

Ми з вами пропливемо на яхті над першим   порогом Дніпра – Кодацьким і ви зможете особисто на собі відчути ту могутність, яку пороги продовжують випромінювати назовні. Далі ми висадимось на остової Кодачок, його називають островом Індри – тут за існуючими даними знаходиться давнє Святилище, з яким пов’язане ім’я видатного коазка-характерника Івана Сірка. Ми пройдемо стежками цього загадкового острова і доторкнемося до його таємниць.

Ви зможете познайомитися зі світом вітрильного спорту, здобудете навички управління вітрильно-моторною яхтою, відчуєте себе Колумбом, що відкриває нові береги та обрії. Ну а тим, хто побачить дивовижні панорами Дніпрових берегів – можна лише позаздрити!

*Воробйов Віктор Васильович – завідувач кафедрою архітектурного проектування Придніпровської державної академії будівництва та архітектури. Член асоціації еніологів України, академік Міжнародної академії біоенерготехнологій. Керівник пошукової групи затоплених об’єктів на дні Чорного моря з використанням нетрадиційних методів пошуку. Керівник групи проектування архітектурних об’єктів на основі енергоінформаційних процесів.

**Мєшков Віктор Володимирович – екс-директор історико-архітектурного заповідника “Василівський замок”, Голова правління благодійного фонду “Василівський замок”, вивчає давню історію цивілізацій і метафізіку, незалежний дослідник альтернативної історії України.

Подаруйте собі незвичайні пригоди і отримаєте заряд енергії сакральних місць Подніпров’я!

Це місце відкривається не кожному. Тому, якщо Ви дійсно хочете відкрити для себе Вищі вібрації Всесвіту, скоригувати свою Долю – будьте впевнені, що Ви на правильному шляху.

 

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss