* РБК — новости

* *

Главная Новости

Галапагоські острови (Галапагоси), відпочинок на Галапагоських островах » Жіночий світ

Опубликовано: 29.09.2018

видео Галапагоські острови (Галапагоси), відпочинок на Галапагоських островах » Жіночий світ

На Галапагоських островах виявили новий вид гігантських черепахВеличезною популярністю у туристів останнім часом користуються екопутешествія, коли замість пляжного і шопінгових відпочинку пропонується відвідати унікальні земні куточки, де повністю відчувається єдність людини і природи. У таких місцях зазвичай можна не тільки приємно, але й дуже корисно провести час.


Перший еко-аеропорт світу на Галапагоських островах

Саме до таких екологічних зон відносяться Галапагоські острови (Галапагоси) . Тут можна навчитися плавати на каное, очисть душу і тіло за допомогою спеціального ритуалу індіанців амазонки - ayahuasca, покуштувати делікатесні страви, що з'явилися ще за часів древніх інків, прийняти цілющу ванну, яка обігрівається діючим вулканом, поплавати з величезними черепахами, морськими котиками і просто насолодитися компанією прекрасних фламінго, великих пеліканів, ігуан і навіть галапагоських пінгвінів. Якщо все вищеперелічене здається вам більш ніж привабливим, то, ласкаво просимо в Південну Америку, на Галапагоські острови, розташовані практично в тисячі кілометрів від Еквадору.


Еквадор: надзвичайний стан на Галапагоських островах

Розташування Галапагоських островів

Унікальне географічне положення Еквадору обумовлено поєднанням на відносно невеликій території різних кліматичних зон. Місто Кіто - столиця держави Еквадор - першим у всьому світі був оголошений ЮНЕСКО як пам'ятник культурного світової спадщини. Еквадор поділений на чотири географічні області легкодоступні і володіють своїми неповторними особливостями. Це вулкани і снігу Анд, печеня тихоокеанське узбережжя, джунглі Амазонки і, звичайно ж, унікальні Галапагоські острови, з рідкісною наземної і підводної флорою і фауною.

Архіпелаг Галапагоських островів у Тихому океані складається з 6 невеликих островів, 13 великих островів і більш ніж 107 скель, а також намивних територій. Найзручніше знайомитися з цією різноманітністю, подорожуючи на круїзної яхти. Всі великі острови мають свої яхтові клуби, в рамках яких пропонуються тури тривалістю 4-8 днів. Але можна взяти в оренду і саму яхту, а також окрему каюту, оскільки розраховані яхти на кількість від 8 до 16 осіб. Звичайно, у складі команди обов'язково є гіди, які супроводжують туристів як в наведених, так і в підводних екскурсіях.

Підводний світ Галапагоських островів

Саме завдяки своїй унікальній красивій флорі та фауні Галапагоси виявилися у фонді Всесвітньої спадщини Юнеско, а десятки тварин і рослин мешкають тільки тут, їх не можна побачити нив жодному іншому куточку світу. Ви будете вражені розмірами галапагоської слонової черепахи найбільшою черепахи на землі, довжина її панцира може бути навіть 120 см. А може бути вам більше сподобається велика галапагоскі ігуана.

Але не тільки тваринний світ суші надзвичайно привабливий, тутешні води по своїй красі поступаються тільки Великому бар'єрному рифу в Австралії, тому дайвінг на островах буває просто казковим і запам'ятовується надовго. Та й хіба можна забути незвичайних найкрасивіших риб або екзотичних представників підводного світу, таких як риба-меч або риба-молот. Морські котики, черепахи і дельфіни будуть вашими супутниками у підводних екскурсіях. Цікаво, що дельфіни і морські котики не просто довіряють людям, але й самі підпливають до яхт, ніби запрошуючи пограти з ними.

Крім того вулканічне походження Галапагоських островів перетворило підводні стіни в найцікавіше видовище, де за гігантським розламах здавалося б лише вчора текли бурхливі річки магми, насправді застиглі тисячі років тому.

Коли поїхати на Галапагоси?

Звичайно ж, Галапагоси добрі не тільки під водою, але і на суші. На острові Санта-Крус розташовується заповідник гігантських черепах і безліч незвичайних гірських печер, які цікаво побачити і дослідити.

Туристичний бізнес на Галапагос процвітає, а найпопулярніші готелі знаходяться на островах Сан-Крістобаль і Санта-Крус, тут ж безліч сувенірних лавок на будь-який смак.

Самими жаркими місяцями на островах вважаються місяці з січня по березень, коли спека в 30 ° С поєднується з підвищеною вологістю, що може не дуже сприятливо для людського організму, зате саме в цей сезон тут буйно розростається рослинність і цвітуть найрідкісніші на планеті квіти. Наступний період - з липня по вересень - це час прохолодних вітрів і середньої температури повітря вдень 20-24 ° С, в цей час практично не випадає опадів, але зате чудово себе почувають птахи, тварини і риби, які постануть перед вами у всій своїй красі . Тому охочим долучитися до світу місцевої фауни краще всього вибрати саме цей період для відвідування Галапагоських островів.

Кліматичні умови Еквадору

Еквадор розпорядженні всіма можливими кліматичними зонами, від вічно снігових гірських вершин до постійно теплого безкрайнього океану. Кіто ж по праву вважається столицею "вічної весни", тому що, незважаючи на своє місце розташування (столиця Еквадору розташована на екваторі, на висоті між 2500 і 3000 м) тут круглий рік коштує дивно комфортна погода. Середня денна температура в Кіото - 20 ° С, нічна - 15 ° С. Найбільш посушливі місяці - це липень і серпень, а самими дощовими вважаються березень і листопад.

Який одяг узяти з собою на Галапагоси?

Для прогулянок протягом дня краща легкий одяг з натуральних тканин, для вечора потрібно прихопити з собою жакет або светр. Якщо ви вирішили відвідати Еквадор в самі дощові місяці, то не завадить парасольку і легкий плащ. А охочим подорожувати по горах, важливо не забути куртку або светр. І, звичайно ж, взуття, вона повинна бути максимально зручною і комфортною. У джунглях середньодобова температура повітря становить +28 ° С, та й дощі тут хоч і короткочасні, зате часті. Для подорожі по джунглях потрібно взяти з собою бавовняний одяг світлих тонів, брюки та сорочки з довгими рукавами, головний убір, що захищає від сонця і темні окуляри. Якщо ви плануєте провести свій відпочинок виключно на узбережжі, то віддайте перевагу одяг легку, але здатну захистити вас від безпосередньо впливу прямого екваторіального сонця.

Населення Еквадору

В основному населення Еквадору, а їх більше 12 мільйонів, проживає в гірській місцевості. У більшості своїй це суміш індіанської і європейської крові. Індіанці, як правило, живуть в невеликих гірських поселеннях і в районі Амазонки. Прибережну зону населяють нащадки африканців, індійців і європейців. На Еквадорі дві офіційні мови - це іспанська мова, а також мову стародавньої імперії Інків - мова кечуа.

Подаруйте собі подорож на Галапагоси, і ви станете справжнім прихильником екотуризму.

Романчукевич Тетяна

для жіночого журналу. ru

При використанні та передруці матеріалу активне посилання на жіночий онлайн журнал . ru обов'язкове

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss