* РБК — новости

* *

Мекка дайвингистов - Мальта. Відпочинок на Мальті. Погода на Мальті сприяє Вашому відпочинку » Жіночий світ

Опубликовано: 29.09.2018

видео Мекка дайвингистов - Мальта. Відпочинок на Мальті. Погода на Мальті сприяє Вашому відпочинку » Жіночий світ

Академия Дайвинга на Мальте. Иисус из Бездны. Academy of Diving in Malta. Jesus of the Abyss.


Каррибы.Белиз.Сан Пэдро-столица острова Амбергрис.Мекка дайверов.Август2017

Пропливши всього лише 90 км на південь від Сицилії, Ви потрапите на берег казкового за своєю красою архіпелагу Мальти. Він складається з трьох населених островів: Мальти, Гозо і Коміно, а також безлічі маленьких незаселених острівців: Комінотто, Фіфла, Сент-Полс та багато інших.


Дайвинг на затонувшем пароме Salem Express недалеко от Сафаги (HD 720p)

Місця культурного дозвілля

Починаючи з п'ятдесятих століття до н.е. епохи неоліту і по сьогоднішній день Мальта завжди залишалася в центрі уваги воєначальників, імператорів, диктаторів, церковнослужителів, політиків та інших можновладних осіб. Проте найбільший слід в її історії залишили дві епохи: мегалітичних і іонічного ордену. Від мегалитического періоду на Мальті стародавні святилища, які старші знаменитих єгипетських пірамід на 1000 років. А лицарі Мальтійського ордена, що прийшли туди в XVI столітті, підняли культурний розвиток островів на новий рівень, зробивши її самобутньою та унікальною.

Вони-то і залишили нам такі пам'ятники культури як майже вся архітектура столиці Валлетти і стародавньої столиці Мдина, найдавніші храми з часів неоліту Хаджар Їм, Мнайдра і Таршин на Мальті, а також храми Джгантії і Хагар Кім на Гоцо і багато іншого. Але більшу частину туристів сюди приваблюють не вони, а тепле ласкаве море і загадки, приховувані їм, унікальна топографія архіпелагу.

Сприятливий період для підводного плавання на Мальті

Мальтійська архіпелаг, розташований майже посередині Середземного моря, має м'якими кліматичними умовами, що робить купальний сезон тривалішим (з травня по листопад). Неприємні відчуття спекотного літа зніме легкий свіжий бриз, а взимку теплі течії зігрівають острова, роблячи їх м'якими і рівними.

Це одне з тих місць, де не буває холодних пронизливих вітрів, густих туманів, тріскучих морозів і снігу. Та й дощі йдуть в основному тільки взимку. Здавалося б, сама природа сприяє поліпшенню Вашого здоров'я, створюючи подібні тепличні умови.

Підводний світ Мальти

Крім зручного для плавання клімату слід зазначити кришталеву чистоту прибережних вод, що дозволяє бачити зануреним на глибину 20-30 метрів аквалангістам навколо себе предмети, розташовані на відстані 30-50 метрів. Що є ще однією перевагою цих островів.

Незвичайність рельєфу, печери, арки, ущелини, гроти і тунелі, розташовані в найнесподіваніших місцях, породжують воістину фантасмагоричні картини і надають кожному новому занурення почуття новизни і незвіданість. Такого раю для дайвингистов не знайти більше ніде на всій Земній кулі.

Також багатий рослинний і тваринний світ підводного царства Мальтійського архіпелагу. Чого тут тільки немає: і екзотична рибка-папуга, морські ковзани, омари, восьминоги, мурени і камбала, кефаль, краби, каракатиці, морські зірки і корали. Зрідка зустрічаються дельфіни. Саме на Мальті з року в рік проходить міжнародний конкурс підводної фотографії "Блакитний дельфін Мальти", побувати на якому бажають абсолютно все.

Курси та специфіка дайвінгу на Мальті

На території архіпелагу розташовуються школи дайвінгу, де бажаючі зможуть придбати не тільки потрібні для безпечного занурення знання, але і все необхідне спорядження: акваланг, маску, ласти, спеціальний костюм, ліхтарик і багато іншого. Однак для того, щоб інструктор почав займатися з Вами, потрібно пройти медичне обстеження й отримати дозвіл лікарів.

В школі можна пройти навчання системам PADI, CMAS і BSAC з подальшою видачею належних міжнародних сертифікатів і свідоцтво реєстрації занурень. Надається також можливість підвищити свій кваліфікаційний рівень до інструктора міжнародного стандарту.

В основному новачки-аквалангісти здійснюють свої занурення під пильною увагою навчального інструктора. Якщо ж Ви вже давно не новачок у цій справі, то пред'явивши в належну службу медичну довідку і сертифікат, отримаєте спеціальний дозвіл (ліцензію), без якого підводне плавання вважається серйозним порушенням, карається штрафними санкціями і конфіскацією спорядження.

Так як навколо Мальтійського архіпелагу частенько відбувалися різного роду сутички із застосуванням зброї, то в його підводний світ нерідко можна зустріти покинутих свідків цих битв. Тому, знайшовши щось цінне з археологічної або історичної точки зору, не поспішайте радіти, а тим більше чіпати цю річ. Згідно з місцевим законодавством кожен дайвер, що виявив подібний предмет, зобов'язаний повідомити у відповідні органи.

Деякі цікаві місця занурень

Таких місць на Мальтійських островах знаходиться велика кількість, і діляться вони на дві категорії: унікальні за своєю структурою природні пам'ятки, приносять естетичну насолоду, і об'єкти, що мають історичне та археологічне значення.

На Мальті знаходяться - Араш Пойнт і Ар Лапса цікаві своїм різноманітним підводним світом; в Чіркеуа і Марфа Пойнт затоплені підводний стіна, статуя Мадонни і буксир; в Уїд-з-Зуррік є підводна долина, і, нарешті, затонулий в 1942 році корабель.

На Гозо подібних пам'яток набагато більше. Наприклад, всесвітньо відомі своїми рідкісними властивостями "Блакитна діра", "Фунгус Рок" і "Лазурне вікно". Існують і своє власне Внутрішнє море і чудова підводна печера Марсальфорн, а також уславлені рифи Ре "а Пойнт і Шленді.

Коміно трохи бідніші за своїх сусідів, але і тут знайдеться, на що подивитися. Чого варті невеликі печери Санта Марія Кейвс або підводний скеля Ір-і-а-Пойнт, але самим розкішним місцем на всьому узбережжі є Блу Лагун, де від буйства фарб починає крутитися голова.

Однак дайвінг - це далеко не всі розваги Мальтійського архіпелагу, пропоновані приїжджим гостям. На землі знайдеться чимало пам'яток і красот, які не поступаються за своєю принади та самобутності підводним, які доступні в будь-який час року.

Асланян Олександра

для жіночого журналу. ru

При використанні та передруці матеріалу активне посилання на жіночий онлайн журнал. ru обов'язкове

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss