* РБК — новости

* *

Главная Новости

Як зберегти зір дитині?

Опубликовано: 29.09.2018

видео Як зберегти зір дитині?

Як зберегти зір?
Короткозорість (міопія) виникає через те, що дитина повинна тривалий час концентрувати погляд на близько розташованих предметах: зошитах, книгах, альбомах. Багаторічний досвід свідчить, що не варто рано відправляти дитину в школу, щоб не нашкодити її зору. Оптимальний вік для вступу в школу – 7 років. До цього часу очна система закінчує свій ріст і формування (у тому числі і циліарний м'яз, що відповідає за зір).


Як зберегти зір дитини.

Яким має бути робоче місце дитини?

Зробіть робоче місце дитини зручним. Контролюйте свого школяра, поки він робить уроки. Привчіть його не сутулитися, ретельно слід регулювати висоту столу і стільця під ріст дитини.

Один з найважливіших моментів – освітлення кімнати. Для поліпшення попадання в кімнату природного світла регулярно мийте вікна в дитячій. Стежте, щоб штучне освітлення було досить яскравим. Під час підготовки домашніх завдань включайте верхнє світло і настільну лампу. Для правшів її потрібно розташувати зліва, для лівші – праворуч. Абажур настільної лампи не повинен бути прозорим, а потужність лампочки повинна становити 75-100 вт.

Привчайте малюка тримати підручники на відстані не менше 40 см від очей. Ця звичка в майбутньому допоможе уникнути проблем з короткозорістю.

Корисні для очей заборони

Не можна читати лежачи. Поясніть дитині, що в такому положенні очі будуть сильно втомлюватися. Також потрібно встановити заборону на ігри на приставках або планшеті під час їзди в транспорті. Результатом трясіння є постійна зміна відстані від пристрою до очей. Таким чином, зір не встигає адаптуватися, через це виявляється занадто велике навантаження на цей аналізатор.

У всіх маленьких дітей зір ще не сформований. Саме тому не рекомендується саджати біля телевізора дітей до 3-х років, краще придумати малюкові інші розваги. Далі ліміт на перегляд телепередач і роботу на комп'ютері можна збільшити до 30-40 хвилин в день. У старшому віці ця цифра може збільшитися до 3 годин, проте дитина повинна дотримуватися певні інтервали часу, через кожні 20-30 хв потрібно дати очам відпочити, а краще зробити спеціальну гімнастику.

Спосіб життя

Зміцнюйте імунітет своєї дитини. Міцний організм менше схильний до різних захворювань. Малюк повинен щодня бувати на свіжому повітрі. Різноманітні спортивні секції будуть незамінні в цьому плані. Влітку це можуть бути футбол, баскетбол, волейбол, біг і велосипед, взимку – лижі і ковзани.

Незалежно від ваших особистих пристрастей в їжі, пам'ятайте, що дитина повинна харчуватися різноманітно і збалансовано. Її раціон повинен містити достатню кількість білка (а це риба, яйця, нежирне м'ясо), кальцію (молочні продукти, горіхи, бобові) та продуктів з високою концентрацією вітамінів А, С, Е (морква, гарбуз, абрикоси, цитрусові).

Графік безперервної роботи на комп'ютері чітко регламентуйте:

- для молодших школярів – 10-15 хв в день;

- для середніх класів – 20-25 хв в день;

- для старшокласників – 40 хв в день.

Здоровий сон

Дитині потрібно більше часу для повноцінного відпочинку, ніж дорослому. Слідкуйте, щоб малюк спав 10-12 годин на добу. Таким чином, очі будуть встигати відпочити і не виникне перенапруження зорового аналізатора. Не забувайте також, що дитині потрібно чергувати різні види діяльності. Складіть розклад так, щоб навчання чергувалося з розвагами, іграми або заняттями спортом. Це зміцнить не тільки зір маляти, але сприятливо позначиться на загальному стані організму.

Дізнайтесь також...

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss