* РБК — новости

* *

Главная Новости

Як вкласти спати дитину без сліз

Опубликовано: 29.09.2018

видео Як вкласти спати дитину без сліз

Детский сон: Как уложить спать и быстро заснуть? - Доктор Комаровский

Мабуть, будь-яка мама в очікуванні малюка уявляє, як буде укладати його спати, співати колискові, заколисувати і цілувати перед сном. У той же час перше, що бажають новоспеченим батькам, - спокійних ночей, і це не випадково. Рідкісні немовлята після народження дають батькам виспатися. Безсонні ночі в перші місяці - цілком нормальне явище, враховуючи, що годувати малюка потрібно кожні 3-4 години в незалежності від часу доби. Надалі графік дитини буде змінюватися, і батьки зможуть вже на нього впливати.


Лікарі on-line. Як позбутися розтяжок при вагітності?

Як вкласти спати немовляти

Перше правило здорового сну малюка - не укладати його спати насильно, а створити умови, в яких він спокійно засне сам. І в цьому відношенні спосіб, при якому радять не брати новонародженого на руки, поки він не засне, навіть якщо при цьому плаче - не самий відповідний. Краще з самого початку знайти свої індивідуальні методи, які допомагають вкласти дитину спати без сліз.


Фільм «Історія Blizzard Entertainment»

Потрібно розуміти, що в перший час малюк просто фізично не зможе спати всю ніч без перерв. Пробудження і нічний плач - це сигнали, за допомогою яких він повідомляє батькам про якийсь дискомфорт. Немовля міг замерзнути, зголодніти, його може турбувати промоклий підгузник. І якщо малюк прокинувся вночі, не потрібно намагатися відразу ж укласти його назад - краще розібратися, що трапилося з ним, а не пробувати всі швидкі способи вкласти дитину спати.

Сон дитини спочатку дуже чуйний. І навіть якщо він добре заснув у вас на руках, то може прокинутися, коли його перекладають в ліжечко. Тому краще якийсь час після заколисування дати йому поспати в маминих обіймах, а перекласти тільки після того, як він міцно засне.

Сон малюка багато в чому буде залежати від його активності днем. Чим більше часу ви будете проводити з ним днем (носити на руках, гладити, годувати, купати), тим спокійніше йому буде засинати вночі. А ви все рідше станете придумувати, як вкласти дитину спати на це раз. Добре, якщо ліжечко буде стояти поруч з батьківським спальним місцем. Так малюк буде відчувати, що мама і тато поруч і при необхідності відгукнуться на його заклик.

Питання про те, чи брати дитину в батьківське ліжко, дуже індивідуальний. Є безліч методик, одні з яких строго забороняють це робити, а інші закликають до максимального контакту з малюком навіть вночі. Правильна відповідь підкаже материнська інтуїція. Якщо вам комфортніше піклуватися про сон крихти, коли він поруч, а чоловік вас в цьому підтримує - чому б і ні? А якщо ви всю ніч хвилюєтеся про те, як би не зачепити малюка, і від цього не висипаєтеся - краще відразу навчитися укладати його в ліжечко.

Як вкласти дитину спати вдень

У перший рік життя малятко спить дуже часто і в різний час. Як правило, спочатку не потрібно придумувати способи вкласти дитину спати: немовля майже завжди засинає відразу після годування. З віком кількість годувань і сну протягом дня знижується, але спати малюк починає довше. До двох років особливої уваги набуває денний сон - той самий, який ми всі так не любили у дитячому садку, але стали мріяти про нього, подорослішавши.

На денний сон дитини, що підросла, на відміну від сну новонародженого, можуть істотно вплинути батьки, якщо створити для нього індивідуальний комфортний графік і дотримуватися його кожен день. Щоб привчити вашого малюка до сну в післяобідній час, лягайте з ним разом. Створіть у кімнаті відповідні умови: задерніте штори, увімкніть спокійну тиху музику або почитайте книжку.

Не соромтеся і самі поспати в цей час. Готуйтеся до сну разом з малюком, замість того щоб в черговий раз ламати голову над тим, як вкласти дитину спати вдень. Відновлені за пару годин сили набагато важливіше, ніж приготовані страви і перепрала пелюшки. Так з часом у дитини виробиться звичка спати після обіду. І якщо він навчиться отримувати задоволення від такого відпочинку, то почне укладатися сам.

Як вкласти дитину спати раніше

Бажання укласти малюка в 9-10 вечора, щоб скоріше лягти спати самим, - ще одна поширена помилка батьків. Є безліч способів вкласти дитину спати швидше, але жоден з них не спрацює, поки ви не розберетеся в причинах безсоння. Якщо вдень мама з татом на роботі, а дитина бачить їх лише вранці та ввечері, природно, йому хочеться потягнути час перед сном, поспілкуватися і пограти разом.

Немає нічого страшного, якщо малюк буде лягати спати пізніше. Головне - не змушувати його, а враховувати індивідуальні особливості його психіки. Якщо ви хвилюєтеся, що він не встигне виспатися до ранкового підйому, можна підкоригувати сімейний графік.

Уникайте того придумувати чергові способи, як вкласти спати дитину в 9 вечора, а приходити додому раніше, наприклад, по черзі з татом, і починати спільне спілкування так, щоб до 9 вечора малюк награвся.

Вечірні ритуали - також хороший стимул лягти спати. Можна всім разом повалятися в ліжку, почитати казку, подивитися мультфільм, а потім вручити дитині улюблену іграшку, з якою він спить. Знайомі дотику можуть підсвідомо викликати бажання лягати в ліжко. Якщо так вечора відбуватимуться завжди, дитина запам'ятає, коли йому пора спати.

Сон, як і харчування - дуже важлива частина в буднях дитини. Але і в тому, і в іншому випадку головне - не змушувати дітей робити те, що їм не подобається. Вивчіть особливості своєї дитини, проявіть творчий підхід, щоб будь-які щоденні процедури стали для нього задоволенням.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss