* РБК — новости

* *

Главная Новости

Гімнастика спини » Жіночий світ

Опубликовано: 29.09.2018

видео Гімнастика спини » Жіночий світ

100 м, чоловіки, пре-кваліфікація (чемпіонат України з легкої атлетики 2017)


Ефективні вправи для схуднення

Поговоримо про дуже простому і в той же час дуже дієвий метод, який приніс чудові результати сотням хворих. Якщо ви строго будете виконувати всі рекомендації, то у вас безвихідна ситуація зробити свій хребет здоровим, скільки б років вам не було. Пропонована нами гімнастика спини допоможе вам у цьому.


Эффективные упражнения для ягодиц. Фитнес для женщин / Exercises for the buttocks

Ось 4 необхідні умови для досягнення поставленої мети.

1 умови

Треба робити вправи ні добре і не погано, а з любов'ю і з радістю і від душі, щоб ваша посмішка і почуття здоров'я дійшло до п'ят, як казала одна з моїх пацієнток, щоб ви посміхнулися кожній клітині, кожному хребця, кожному диску і відчули як вони посміхаються вам. Бо якщо ти робиш з любов'ю з радістю і від душі з любов'ю, то ти робиш правильно. І не важливо чим займаєшся: готуєш їжу, садити квіти, вчиш дітей або лікуєш хребет. Тому що, важливо не тільки що ти робиш, а ще більш важливо як. Тому якщо ви не можете робити гімнастику з радістю і задоволенням, краще лежати на дивані, від цього буде більше користі.

2 Умова

Важливо знати не тільки звідки ти йдеш, а ще більш важливо знати куди. Коли пацієнти приходять до мене, то вони дуже детально, емоційно, деякі навіть з піною у рота розповідають про свою хворобу без якої вони вже не можуть уявити своє життя. У народі є такий вислів: "Людина йде не туди куди хоче, а світ за очі". І з цього ви повинні зрозуміти, що важливо не піти від хвороби, тому що можна прийти до іншої, а побачити здоров'я і йти до нього. Для цього забудьте про болі, забудьте про хвороби, забудьте про остеохондроз, згадайте про здоров'я як би давно це не було.

Згадайте той момент життя, коли ви відчували себе здоровим сильним життєрадісним і у вас було відчуття, що ви можете гори звернути і для вас було неможливим уявити, як людина може бути хворим. У цьому вам допоможе малюнок, яка вам дуже подобається і зберігається у вашому альбомі. Дістаньте її і нехай вона весь час буде у вас на очах. Особливо під час занять гімнастикою, щоб ви знали чого ви хочете, до чого ви йдете і щоб це знала кожен м'яз, кожна зв'язка кожен нерв кожен посудина, кожен хребець, кожна молекула, щоб весь організм був налаштований на здоров'я, як музичний інструмент налаштовується на камертон.

3 Умова

Треба робити вправи не просто згинаючи, розгинаючи і скручуючи хребет, а гармонізуючи роботу хребетного стовпа. Не дарма слово хребет від слова "дзвіночок" і весь хребет має звучати - рухатися як прекрасний злагоджений оркестр і не важливо голосно чи не голосно звучить оркестр, важливо щоб у ньому була гармонія і красота.Б/pЮ

4 умови

Коли хочуть у людини дізнатися про здоров'я, його запитують: "Як ти себе почуваєш". Тому ви повинні відчути себе здоровим, як альпініст, який побачив вершину до якої прагне, накинув петлю на цю вершину і почав підтягуватися і кожним рухом наближатися до наміченої мети, і відчуваючи як здоров'я стає все ближче і забуваєш про хворобу про хвороба стає чужою і не потрібною.

А тепер підходимо до самої гімнастики.

Гімнастика спини

Сядьте на край сталого міцного стільця, закрийте очі, посміхніться здоров'ю і солодко потягніться, як людина яка прокинувся, добре виспався і не хоче спати, як і не хоче хворіти і готовий прокинутися і щоб хвороба залишилася у сні.

А тепер потягнутися солодко шийним відділом хребта, нахилити голову спочатку вперед дугою вигнувши шию, відчувши потягування в кожному шийному хребці, потім розслабитися і знову потягнутися, повторити так 5-7 разів.

Потім обережно нахилити голову тому і так само 5-7 разів злегка потягнутися, щоб відчути легке напруга глибоких м'язів і зв'язок хребта. Не можна робити через біль, коли виникає запаморочення і головний біль.

Потім робимо нахили голови вліво і вправо, чергуючи потягування і розслаблення, так само по 5-7 разів. Плечі не піднімаються. Не забувайте про почуття задоволення, радості і здоров'я - не звертайте зі шляху по якому йдете. А тепер потягнути голову за тім'ячко догори, потім розслабити і повторити так 7 разів, і відчуваючи як з кожним потягуванням ви підтягується до вершини здоров'я і бажання працювати стає все сильніше.

А тепер 5-7 разів втягнути голову, точно так само як черепаха втягує голову в панцир, не забуваючи, що робити потрібно з задоволенням, радістю і без болю. Тепер потрібно повернути голову і прагніть не забувати, що в гімнастиці важливо непросто повертати голову, а відчувати здоров'я, красу і гармонію в кожному хребті і у всіх разом. Повернути голову в одну і в іншу сторону до максимуму, а в кінці солодко потягнути її, роблячи це без болю згадуючи як після прекрасного сну ви солодко потягалась в ліжку.

Потім намацати у себе сьомий шийний хребець ( в народі це називається загривок), нахилити голову в перед і руками промацати весь шийний відділ хребта, відчути як напружуються м'язи і зв'язки під пальцями. Потім звести плечі вперед наприкінці солодко потягнуться 5-7 разів, щоб сьомий шийний хребець був вершиною кульки. Після нахилити голову назад, намагаючись звести плечі назад, а сьомий хребець стає вершиною западини, тільки не треба надто сильно закидати голову назад. А тепер потягнути плечі до вух, коли вони більше не можуть підніматися злегка потягнути ще. Під час гімнастики ви повинні розуміти, що м'язи дають рух, а зв'язки і сполучна тканина потягування.

Тепер нахилиться вперед, відчути як спина вигнулася красивою дугою і солодко потягнуться одночасно витягуючи і розтягуючи спину. Потім точно так само прогнутися назад, можна навіть взятися за стілець руками і не забувайте відчути кожен хребець не пропустивши жодного. Тепер зробити повороти вліво і вправо, після чого з задоволенням потягнутися пам'ятаючи, що в цій гімнастики більш важлива гармонія, почуття радості і здоров'я в кожному хребці диску зв'язці, ніж те на скільки ти повернувся або зігнувся.

Потім встати і повільно піднімаючи руки в верх, витягнути тіло в струнку обережно піднятися на носочки і 5-7 разів потягнутися руками до верху. Скласти руки човником в області крижів і куприка, із задоволенням розтерти їх. Після цього лягти на підлогу і постаратися максимально розслабитися це у вас вийде легко, після цієї гімнастики спини. Дуже добре при болях у хребті покласти листя папороті під простирадло.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss