* РБК — новости

* *

Главная Новости

Зачіска для дівчинки на ранок [draft]

Опубликовано: 29.09.2018

видео Зачіска для дівчинки на ранок [draft]

The Great Gildersleeve: The House Is Sold / The Jolly Boys Club Is Formed / Job Hunting

Якщо Ви щаслива мати дочки дошкільного віку, то швидше за все мінімум 3 рази на рік буваєте спантеличені підбором зачіски на дитячий ранок. Хочеться, щоб донечка цього дня була схожа на справжню принцесу, але при цьому сама святкова зачіска була максимально простою і комфортною для ніжного волосся дитини. Кращий вихід у цій ситуації – освоїти декілька нескладних дитячих зачісок на ранок самостійно. Допоможуть Вам у цьому підготовлені нами варіанти укладок для дівчаток, які не потребують багато часу і докладання значних зусиль, але неодмінно порадують Вашу маленьку принцесу.


The Great Gildersleeve: Disappearing Christmas Gifts / Economy This Christmas / Family Christmas

Зачіска для дівчинки на ранок “Сніжинка”

Краща зачіска для новорічного ранку. Вона доволі проста, добре виглядає на дитячій голівці як з довгим, так і з волоссям середньої довжини. Вам знадобиться гребінець, різноколірні гумки 6-8 шт. (кількість залежить від густини волосся), лак середньої фіксації (можна з блискітками).

Ретельно розчешіть волосся і розділіть його посередині рівним проділом, зав’яжіть 2 хвости. Тепер правий хвостик треба знову розділити на 2 частини за допомогою горизонтального проділу і зафіксувати гумками два нові хвости. Повторюємо те саме з лівим хвостом. У результаті у Вас повинні вийти чотири хвости. Тепер кожен із сегментів знову поділіть горизонтальним проділом: з 4 отримуємо 8 хвостиків, і фіксуємо їх біля основи гумками. Вільні кінці можна заплести в кіски або скрутити в дж ґ утики. За годинниковою стрілкою зафіксуйте кожен джґут за допомогою сусідньої гумки. Зафіксуйте зачіску лаком.

Зачіска на ранок “Маленька балерина”

Універсальна зачіска, яка виглядає урочисто на будь-якому святі. Вам знадобиться:

основа для пучка; невидимки 8-10 шт.; звичайна гумка; лак для фіксації.

Ретельно розчешіть волосся і зберіть його у високий хвіст. Витягніть з хвоста пасмо волосся завтовшки приблизно 7-8 см. Краще вибирати пасмо знизу хвостика. Далі Вам знадобиться основа для пучка, згодиться шкарпетка. Шкарпетку треба вивернути навиворіт і скачати з неї подібність кульки, нижню частину якої необхідно відрізувати, щоб вийшла подібною до пампушки. Кінчик хвоста необхідно накрутити на основу пучка і, продовжуючи накручувати, акуратно просуватися вгору. Розподіліть накручене волосся рівномірно по основі, формуючи об’ємний пучок. Зафіксуйте його невидимками. Вільне пасмо заплетіть в кіску або джґутик. Обведіть кіску навколо основи пучка і зафіксуйте невидимками. Збризкайте лаком.

Зачіска на ранок “Бант”

Відмінна і стильна укладка для дівчинки з довгим волоссям будь-якого віку. Вам знадобиться:

гумка; шпильки 10 шт.; лак для волосся.

Волосся розчешіть і зберіть у високий хвіст на маківці. Відокремте невелике пасмо посередині, тим самим розділивши хвіст на дві рівні частини. Кожну з половинок хвоста начешіть зсередини і закрутіть, формуючи валик банта. Закріпіть шпильками або невидимками. З вільного пасма сформуйте середину банта і зафіксуйте. Закріпіть зачіску лаком.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss