* РБК — новости

* *

Главная Новости

 Як вибрати найбільш дешевий варіант польоту

Опубликовано: 29.09.2018

           

Як вибрати найбільш дешевий варіант польоту

  Вартість авіаквитків формується на основі чинних тарифів на авіаперевезення з урахуванням існуючої кон'юнктури ринку авіаперевізників. При відсутності такого ринку всередині країни, вибрати найбільш дешевий варіант польоту можна, порівнявши ціни авіаперевізників, які здійснюють польоти в заданому напрямку. Але це можливо, якщо таких перевізників декілька.

Вибрати другий шлях, ускладнивши маршрут, практично нереально, хоча можна долетіти з Москви до Іркутська через Гянджа, що знаходиться в Азербайджані. Але для цього потрібно дуже любити тривалі перельоти. Та й збір в аеропортах знищить всю очікувану економію. А ось долетіти з Франкфурту до Іркутська, проявивши певну кмітливість при виборі авіаперевізника і бронюванні авіаквитків, можна значно дешевше, ніж з Москви.

Найбільші знижки авіакомпанії пропонують своїм постійним пасажирам. Однак компанія, послугами якої користується пасажир, може не мати рейсів на тих напрямках, які можуть знадобитися. Кращий спосіб дешевого варіанту польоту - заздалегідь заброньоване місце в компанії, яка пропонує найвигідніші ціни на цей маршрут. Багато перевізників починають бронювання авіаквитків за півроку до рейсу. Можна стежити за спеціальними пропозиціями авіакомпаній.

Принцип, за яким оголошуються дні продажів авіаквитків і терміни перельотів, досить довільний. Перевізники ділять рейс на класи бронювання, у залежності від часу придбання квитків. Ціни на один і той же авіарейс залежать від діючих на даний момент спеціальних пропозицій. Навіть протягом одного дня може бути різна вартість авіаквитків.

Але слід пам'ятати, що ціни на авіаквитки за спеціальними програмами не включають обов'язкових зборів. Чим квиток дешевший, тим важче його здати назад. Найдорожчий квиток можна купити перед самим відльотом, але і повернути його можна теж в самий останній момент.

Часто буває простіше добиратися до кінцевого пункту призначення, використовуючи транзитні і стикувальні рейси. У таких випадках спеціальні тарифи можуть виявитися на транзитному маршруті. Практично в будь-який європейський місто можна потрапити через будь-який інший. Необхідно добре вивчити варіанти і вибрати найбільш оптимальний з них. При цьому слід пам'ятати, що на вартість авіаквитків суттєво може впливати Принцип, за яким оголошуються дні збір аеропорту , А в багатьох випадках буде потрібно відкриття додаткової візи.

Для польотів в Америку або Азію, варто ознайомитися з пропозиціями авіаперевізників, що працюють на внутрішніх ринках цих континентів. Витрати можуть значно скоротитися. Це стосується, в першу чергу, саме азіатських і американських перевізників. Спеціальні пропозиції, що діють на внутрішніх ділянках маршрутів, можуть істотно знизити вартість перельоту.

Якщо самостійно вибирати складний стикувальний маршрут, краще всього квитки бронювати заздалегідь. У цьому може допомогти Інтернет, або ж знайомі, що проживають в одній з країн, яку вам належить відвідати.

 

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss