* РБК — новости

* *

Главная Новости

Чому не можна кричати на дитину? [draft]

Опубликовано: 29.09.2018

видео Чому не можна кричати на дитину? [draft]

Матусин блог. Психологія харчування у дітей

Кожна матір хоче бути найкращою і прагне до ідеалу. Сучасний ритм життя, обсяг виконуваної роботи і ведення домашніх справ потребують стресостійкості. Іноді відбувається так, що батьки зриваються на своїх дітях. Нечасто можна почути від кого-небудь: “Я кричу на свою дитину”, – оскільки хвалитися тут нічим, і кожен з батьків це добре розуміє. Проте навряд чи знайдеться людина, яка хоча б раз не підвищила голосу на свою дитину. Навчитися переборювати роздратування непросто, але можливо. У будь-якому разі, кричати на дитину не вихід зі складної ситуації.Як навчиться стримуватися і не кричати на дітей?

Передусім треба зрозуміти, що дитина – це вже особистість, маленька людина. У неї є характер, свої бажання і переконання. До цього необхідно ставитися з повагою. Не забувайте: дитина не Ваша власність! Можливо, вона дійсно не розуміє, чому треба зробити так, як хочете Ви. Компроміс потрібно шукати у будь-яких відносинах, а з дітьми він відіграє головну роль. Пояснивши дитині, з якої причини не можна щось робити, Ви доб’єтеся більшого результату, ніж просто накричавши на неї.


Як реагувати на вередування дитини? | Ранок надії

Не забувайте, що діти копіюють поведінку батьків, а крик – цей прояв агресії. Ви ж не хочете, щоб Ваша дитина росла агресивною до оточуючих людей? Також знижується самооцінка дитини, вона почуває себе ні на що нездатною і непотрібною. Надалі, в суспільстві, це може становити для неї серйозні проблеми. До того як кричати на дитину, подумайте, чим зумовлене Ваше роздратування. Можливо, причина поганого настрою криється в чомусь іншому, а  Ви  зриваєтеся на малюкові.

Діти до 5 років особливо чутливі. Адже не даремно в деяких країнах Сходу прийнято ставитися до дітей такого віку, як до божеств, і виконувати всі їх примхи. Людині з нашим менталітетом це важко прийняти. Ми не станемо вдаватися до крайнощів, найкраще – це золота середина. Виховання без покарань неможливе, але суворість не повинна затьмарювати батьківську любов і ласку.

Поради батькам: як не кричати на дітей

не варто забувати, що батьки також люди. Надмірна втома, турботи про сім’ю, повсякденні проблеми даються взнаки. Втомлена людина – дратівлива людина. Тому не забувайте про себе і своє здоров’я, адже від цього безпосередньо залежить здоров’я Ваших дітей. Завжди виділяйте час для відпочинку, як би не було це складно. Не забувайте залучати для допомоги родичів; намагайтеся прокидатися від сну завжди у гарному настрої і з посмішкою. Невідомо, які випробування готує для Вас прийдешній день, але ранок має бути добрим і приємним. Поділіться радісним настроєм зі своїми близькими; якщо відчуваєте прилив негативу, знайдіть спосіб від нього позбавитися. Можна порізати аркуш паперу, “побити” подушку або ж “відлупцювати” стіну. Порахуйте до десяти, глибоко вдихаючи, до того як почати розмову. Завжди намагайтеся, перебуваючи в роздратованому стані, не зриватися на дитині. Діти відчувають несправедливе ставлення до себе і запам’ятовують. З часом вони обов’язково нагадають про це, і Вам буде соромно; нічого немає ганебного в тому, якщо Ви проп’єте курс заспокійливих ліків, іноді це відмінно допомагає; більше читайте книг з педагогіки та дитячої психології. Вони допоможуть замислитися над своєю поведінкою і поведінкою дітей і багато чого переосмислити; якщо Ви відчуваєте, що Вам нічого не допомагає, і Ви нездатні контролювати емоції або часто кричите на дитину, то слід звернутися до фахівця. Досвідчений психолог допоможе впоратися з цією проблемою.

Важливо пам’ятати: діти – беззахисні істоти, їх захисниками є дорослі.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss