* РБК — новости

* *

Главная Новости

 Юридичні Послуги з оформлення ВНЖ, ПМЖ, Громадянства Чехії

Опубликовано: 29.09.2018

           

Питання до кого звернутися для надання власних інтересів чи інтересів організації на території Чехії стоїть перед багатьма громадянами країн пост радянського простору. Коли майбутній шлях розвитку обраний, визначений вектор напрямку і поставлені завдання, для яких необхідний відповідальний виконавець на території Чехії, іноземцям доводитися обробити велику кількість інформації, шукаючи в Інтернеті та засобах масової інформації гідного виконавця і довірена особа.

  Для спрощення складного пошуку надаємо громадянам: Росії, Білорусії, України, Казахстану, Вірменії, Грузії, Таджикистану, Узбекистану, Киргизстану, Молдови, Азербайджану комплекс юридичних, соціальних, представницьких та партнерських послуг.

Ми працюємо з представниками будь-яких національностей, що проживають як на території вищеперелічених держав, так і на території країн Європейського Союзу, Америки, Азії, Близького Сходу, Африки та Австралії.

Запрошуємо до співпраці агентства нерухомості, юридичні фірми, фірми будь-яких форм власності з метою представити їхні інтереси на території Чехії.

Процедура законної легалізації іноземних громадян з усіх країн колишнього пост радянського простору на території Чехії практично однакова за винятком деяких особистих документів при оформленні. Процедура оформлення, реєстрації бізнесу (юридичної особи) для всіх іноземних громадян є схожою, з усіма наслідками, що випливають обов'язками і правами.

При зверненні в нашу компанію іноземний громадянин може розраховувати не тільки на надання послуг в оформленні ПМЖ, ВНЖ, громадянства, оформлення нерухомості в Чехії, а й на отримання всієї інформації про життя і діяльність російськомовного населення в Чехії. Користуватися безплатно послугами і інформацією від чеських партнерів нашої компанії.

Через нашу компанію іноземний громадянин може звернутися з питань запису, подачі документів, отримання візи в будь-який з консульств Чеської Республіки, розташоване на території країн Європейського Союзу:

1.В Австрії (м.м. Зальцбург, Лінз, Клагенфурт, Граза)

2.У Болгарії (м. Софія)

3.У Угорщини (м. Будапешт)

4.У Німеччини (м.м. Дрезден, Мюнхен, Берлін, Нюрнберг)

5.У Нідерландах (м.м. Роттердам, Амстердам)

6.У Словаччини (м.м. Братислава, Кошице)

7.У Польщі (м.м. Варшава, Катовіце, Познань, Сжечін, Вроцлав)

8.В Румунії (м. Бухарест)

9.В Естонії (м. Таллінн)

10.В Латвії (м. Рига)

11.В Литві (м. Вільнюс)

12.В Королівстві Люксембург (м. Люксембург)

Зрозуміло, що питання оформлення свого проживання, сім'ї та оформлення бізнесу для іноземного громадянина є завданням номер один. Проте, слідом за цим у процесі зазначеного оформлення виникає маса питань про життя російськомовного населення в Чехії, про ставлення з чехами, умови праці, комунальні послуги, продуктової цінової політики, вартості нерухомості, податкового обкладення і нюанси придбання ліцензій на той чи інший вид діяльності, з оренди житла та влаштуванню дітей у садки, школи та ВНЗ. На весь комплекс питань щодо інтеграції у чеське суспільство можна отримати відповіді від співробітників компанії «Празький Лев» за умови юридичної оцінки і законності планованих і поставлених завдань.

 

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss