* РБК — новости

* *

Главная Новости

Способи жіночої мастурбації

Опубликовано: 29.09.2018

видео Способи жіночої мастурбації

МАСТУРБАЦИЯ: ТОП 15 СПОСОБОВ! Польза для здоровья!

Корисні поради для сексу. Статевий акт дає організму людини сильні навантаження, при цьому його можна порівняти з будь-яким активним видом спорту, але для того, щоб в якомусь виді спорту досягти успіху, необхідно докласти досить багато зусиль. Це ж правило стосується і сексу. Але тут вам не обов’язково вирушати в спортзал, досить усамітнитися у своїй кімнаті. Головним тренуванням є мастурбація, яку багато хто вважає аморальною, але проте цей процес не шкодитиме вашому здоров’ю. З’ясуємо, як правильно мастурбувати дівчині самостійно і розглянемо основні способи жіночої мастурбації.Мастурбація є унікальним і досить приємним процесом, під час якого кожен може набагато краще пізнати своє тіло, при цьому цим процесом займаються майже усі сучасні жінки, але мало хто в цьому зможе щиро зізнатися. Жінки, які дуже досвідчені в ділянці сексу, займаються нею майже щодня, оскільки цей процес дає можливість стати чуттєвішими і зміцнити статеві м’язи. Під час мастурбації жінка може значно швидше досягти оргазму, а в деяких випадках можливе отримання відразу декількох оргазмів. У цьому можуть допомагати різні еротичні товари, вібратори, олії і ін.


МАСТУРБАТОР: сделай сам! Мастурбация подручными средствами

Способи жіночої мастурбації, або як правильно мастурбувати дівчині

Завдяки мастурбації жінка може набагато краще пізнати власне тіло, завдяки чому можна отримати неймовірний оргазм. Ви зрозумієте, як потрібно діяти, щоб відчути відразу декілька оргазмів, які можна отримати під час статевого акту з партнером. Можливо, ви подумаєте, що усе це нагадує поведінку тварин і повністю зникає уся романтика. Але вам варто зважити всі ” за і проти”, подумайте, якщо ви можете відчути оргазм, пестячи себе самостійно, тоді яке задоволення ви зможете отримати, якщо вас буде пестити улюблений чоловік. За час, який вам раніше був потрібний для набуття перших ознак збудження, ви зможете отримати вже декілька оргазмів. За допомогою мастурбації ви повинні досконально вивчити власне тіло, оскільки чоловік під час статевого акту приділяє дуже мало уваги пестощам, адже їм відразу хочеться розпочати статевий контакт. Тому вам необхідно трохи потренувати власне тіло і розвинути свою чуттєвість. Навіть за умови, що ваш чоловік не приділятиме ніякої уваги прелюдіям і ласкам, ви зможете отримати незабутнє задоволення. Якщо ви повністю готові до досконального вивчення власного тіла, тоді вам необхідно знайти найбільш відповідне для цього місце і час, щоб в найвідповідніший момент вас ніщо не відволікало, і дуже важливо спробувати повністю розслабитися. Спершу вам потрібно повністю роздягтися, трохи приглушити світло, щоб не соромитися саму себе (особливо вперше), вимкніть телефон і зручно вмостіться у ліжку. Тепер розслабтеся і заплющіть очі. Спочатку уявіть, як ви проводите рукою по своєму тілу, тоді доторкніться до себе рукою і проведіть по усьому тілу. Тепер візьміть вазелін і змастіть їм кліторальну і вагінальну зони. Також для цього можна використати крем для обличчя або рук, але вазелін буде ідеальним варіантом. Не варто діяти дуже поспішно, постарайтеся повільно вивчити кожну зону пальцями, дізнайтеся, наскільки чуттєва ця зона у вас і запам’ятайте ті відчуття, які ви при цьому відчуваєте. Кожна жінка індивідуальна і зможе самостійно вибрати для себе відповідний спосіб мастурбації з-поміж тих, які будуть описані в цій статті, і вибрати той спосіб, який підходить вам найбільше, а надалі його потрібно розвивати і удосконалити, щоб отримувати максимальне задоволення.


МАСТУРБАЦИЯ: ПАРНИ VS ДЕВУШКИ

Механічне стимулювання при правильній мастурбації

Якщо ви раніше не досягали оргазму або у вас з цим були труднощі, тоді спершу вам потрібно скористатися вібратором. Найбільш відповідним і доступним для цього є вібратор на батареях, який по своїй формі нагадує чоловічий статевий орган. Сьогодні вашій увазі пропонується досить велика кількість найрізноманітніших вібраторів, тому ви можете вибрати той, які підходить саме вам, зокрема й за ціною. Як правильно використати вібратор? Спершу ви повинні зручно вмоститися на ліжку і заплющити очі, постарайтеся налаштуватися на хвилю свого тіла і займіть найбільш чуттєву позу. Дуже важливо зараз уявити людину, яка вас збуджує і з ким би ви хотіли зараз кохатися. Уявіть, що він бачить вас голою і починає пестити ваші груди, сідниці, торкається до клітора, а вібратор є його членом. Не кваптеся, адже у вас стільки часу, скільки вам знадобиться для отримання максимального задоволення. Проведіть тривалу і ритмічну стимуляцію з використанням вібратора, який повинен рухатися вгору-вниз в зоні піхви, а також не забувайте про стимуляцію клітора. У ваших думках має бути присутнім чоловік, якого ви хочете, щоб отримати незабутній оргазм. Якщо не вийшло з однією фантазією, вийде з іншою. Якщо у вас немає відповідного чоловіка, з яким ви прагнете сексу навіть у фантазіях, тоді можете проглянути відповідну літературу або відео. Під час вивчення літератури або перегляду відео використайте вібратор. Ваша фантазія повинна вас збуджувати, тому зробіть те, щоб вам хотілося, або те, що вам найбільше подобається. Більшість жінок не наважуються на мастурбацію до тридцяти років, тому, якщо ви тільки починаєте цим займатися, постарайтеся позбавитися від сором’язливості, адже вас ніхто не бачить і соромитися вам нічого, це цілком нормальний і природний процес. Можливо, вам знадобиться деякий час, щоб досконально вивчити себе і реагувати на мастурбацію спокійніше, адже іноді буває дуже важко вивчити щось нове. У цій справі дуже важливо бути терплячою. Було проведено дослідження, і вдалося встановити, що більше 95% жінок, які використовують стимулювання, досягають сильного оргазму. Через декілька тижнів регулярного використання вібратора, ви зможете відчувати оргазм вже через декілька хвилин, після чого можна приступати до наступних вправ.

Ручне стимулювання

Потрібно купити вібратор для сексу або гумовий член в Інтернеті. Коли ви зможете досконало володіти вібратором, тоді можна починати до процесу ручного стимулювання. Якщо у вас ще немає вібратора, то замовити вібратор для сексу можна в Інтернеті анонімно. Тепер ви вже знаєте, що таке оргазм, і можете спробувати досягти його при глибшій стимуляції. Спочатку використовуватися починають саме пальці, але вам потрібно бути готовою до того, що вони збуджуватимуть значно менше, ніж вібратор, але потрібно постаратися досягти наступного рівня чуттєвості. Ви будете отримувати інші емоції від ручного стимулювання, аніж ті, які ви відчути при використанні вібратора. Кожна жінка має свій особливий стиль мастурбації, але є щось загальне у кожної жінки в цьому процесі. Дуже рідко жінки починають стимулювати голівку клітора, оскільки це може викликати біль і подразнення. Найчастіше стимулюють усю лобкову зону або праву частину клітора. За умови стимуляції саме лобкової зони значно пізніше настане оргазм і відчуття буде не такими яскравими, на відміну від стимуляції клітора, але це безпосередньо залежить від індивідуальності жінки і способів стимуляції. При тривалій ручній мастурбації набагато швидше настає оргазм, особливо після того, як ви зможете повністю вивчити чуттєві зони свого тіла і навчитеся отримувати декілька оргазмів. Почитайте статтю про те, як довести дівчину до оргазму. Але для того, щоб зробити своє тіло чуттєвішим , дуже важливо регулярно займатися ручною стимуляцією. Вам не варто сподіватися на щось особливе, якщо ви мастурбуєте один-два рази на тиждень. Стимуляцію необхідно продовжувати аж до того часу, коли зможете відчувати декілька оргазмів (щонайменше три-чотири оргазми, максимум 10-25). Дуже важливо підтримувати оргазми на високому рівні. Не бійтеся, що зашкодите своєму здоров’ю мастурбацією, завдяки цьому процесу ви зможете зрозуміти, чого саме вам бракує, щоб відчувати одночасно декілька оргазмів. Сьогодні існує досить велика кількість різноманітних способів жіночої мастурбації, тому не варто себе обмежувати і довіртеся своїй фантазії.

Мастурбація водою

  Вам знадобиться джакузі, але якщо його немає, то звичайно можна використати ванну. Наповніть ванну водою, тепер вам потрібно лягти на спину і розслабитися. В зону клітора направте струмінь води, після чого можете відчувати незабутнє задоволення. Дуже важливо, щоб струмінь води потрапляв саме на клітор.

Інші способи стимулювання

Багато жінок, щоб симулювати відчуття статевого члена, використовують різноманітні предмети – свічки, банани, гумові члени, але потрібно бути дуже обережною і не використовувати небезпечні предмети – пляшки, лампочки, деревинки і інші предмети, які можуть зашкодити. Хоч і способи жіночої мастурбації досить різноманітні, але Ви повинні пам’ятати про безпеку передусім, щоб не зашкодити здоров’ю і не потрапити у безглузду ситуацію. Дізнавшись як правильно мастурбувати, ви зможете краще пізнати своє тіло і навчитися отримувати просто райську насолоду, а якщо ще і купити вібратор в магазині, застосувати різноманітні секс іграшки, то можна буде відчувати неймовірне задоволення.

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

Теги: як довести себе до оргазму, як отримати задоволення без чоловіка

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss