* РБК — новости

* *

Главная Новости

Інструкція щодо заповнення трудової книжки |

Опубликовано: 29.09.2018

видео Інструкція щодо заповнення трудової книжки |

Повідомлення про прийняття працівника на роботу

Кожен офіційно працюючий людина повинна мати документ, який підтверджуватиме його трудову історію, тобто ким він працював, де навчався, який рівень освіти має. Так само і начальник повинен знати, як саме зарекомендував себе людина на попередньому місці роботи. Саме про документ, в якому все це записується, і піде мова в даній статті.


Новий звіт з ЄСВ - 2018 та приклад заповнення / Новый отчет по ЕСВ - 2018 и пример заполнения

Трудовий книжкою називається особистий документ кожного громадянина Російської Федерації і країн колишнього СРСР. У Росії даний документ дозволяється оформляти при досягненні людиною віку 14 років. У ній відображається вся інформація по трудовій діяльності її власника.Абсолютно всі записи, які робляться в трудовій книжці, мають свій особистий номер і вписуються без будь-яких скорочень.

Дата же вписується тільки арабськими цифрами. Приклад: 08.08.2008.

Інструкція щодо заповнення трудової книжки

Спочатку потрібно вписати в трудову книжку дані про її власника. У тому випадку, якщо записи на першій сторінці вже були зроблені, то Вам потрібно перевірити правильність їх написання. Отже,

П.І.Б. власника трудової книжки заповнюється згідно П.І.Б. в паспорті людини. Дата народження людини пишеться тільки арабськими цифрами (наприклад: 20.02.1991). Пункт “Освіта” заповнюється виключно прописними літерами і без скорочень (наприклад: « середнє »,« середнє спеціальне »). Спеціальність людини, власника трудової книжки, пишеться в називному відмінку (наприклад (« інженер »,« лікар »,« юрист »)).

Вписується дата, коли людина був прийнятий на роботу. Вона повинна бути вписана не пізніше п’яти календарних днів після офіційного прийому людини на роботу.

Розпишіться і поряд з розписом напишіть своє прізвище. Проконтролюйте, що власник трудової книжки також розписався в ній. Цим він підтверджує, що він ознайомлений з записами в своїй трудовій книжці. Завірте всі записи печаткою. Варто відзначити, що записи завіряються печаткою організації.

Важливо знати, що правильно заповнена трудова книжка працівника організації – це мінус один конфлікт з перевіряючими органами (податкова інспекція і так далі).

Отже , інструкція щодо заповнення трудової книжки. Перед тим як робити запис про те, що людина прийнята на роботу, проштампуйте сторінку з записом печаткою організації. Далі Ви повинні зробити записи в графах.

У першій графі введіть номер запису за порядковим номером. У другій графі введіть дату (ще раз нагадую, арабськими цифрами). Дата про прийом на роботу повинна бути такою, яка була в наказі про зарахування на роботу співробітника. У третій графі записується інформація про зарахування працівника в штат, переведення або звільнення співробітника. Якщо ж співробітник звільнений з організації (незалежно, з якої причини), то співробітник відділу кадрів повинен у цій графі зробити відповідний запис і закріпити її печаткою організації, а також своїм розписом. Варто відзначити, що звільнений працівник повинен бути ознайомлений з відповідним записом. У четвертій графі Ви повинні вказати, на підставі якого наказу або розпорядження був прийнятий або звільнений співробітник, вписати арабськими цифрами дату і номер наказу (розпорядження).

Дуже частою помилкою працівників відділу кадрів є те, що вони можуть зробити запис у трудовій книжці раніше, ніж про це говорить інструкція щодо заповнення трудової книжки. Запис про прийом співробітника повинна вноситися тільки після закінчення 5 днів роботи людини. Працівник має повне право завершити дію договору в перші дні роботи, і записи в трудовій при цьому бути не повинно.

Тепер варто розповісти про записи, в якій говориться про звільнення співробітника.

В Відповідно до правил, за якими ведуться і зберігаються трудові книжки, всі записи про звільнення співробітників пишуться тільки при наявності внутрішнього наказу організації і точно в той день, коли був підписаний відповідний наказ.

Запис в трудову книжку про звільнення співробітника повинна точно такий же, що і в наказі про звільнення.

Перед видачею трудової книжки власнику відділ кадрів повинен проконтролювати, що начальник організації поставив свій розпис на всіх сторінках трудової книжки за час роботи свого колишнього співробітника і проштампував в ній сторінки. Інструкція щодо заповнення трудової книжки свідчить, що адміністрація організації повинна віддати колишньому працівнику його трудову з уже вписаною інформацією саме в той день, коли співробітник був звільнений. В іншому випадку роботодавцю доведеться заплатити адміністративний штраф.

Я сподіваюся, що правила оформлення трудової книжки, зазначені в цій статті, зможуть повною мірою допомогти співробітникам організацій не робити помилок у своїй роботі.

Варто відзначити, що в Росії поданий на розгляд законопроект, в якому йдеться про виведення з документообігу трудової книжки в 2012 році.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss