* РБК — новости

* *

Главная Новости

Як і де отримати ІПН може громадянин |

Опубликовано: 29.09.2018

Питання, де отримати ІПН (ідентифікаційний номер платника податків), може виникнути перед громадянином у кількох випадках.

Найчастіше це ускладнення з’являється при працевлаштуванні, де цей ІІН деколи вважається чи не основним в документі. Зараз його наявності надається все більшого значення в найрізноманітніших сферах діяльності суспільства. Номер тепер потрібно отримувати і при народженні дитини, та іноземцям, влаштовуються на тимчасову роботу.


Допомога при НАРОДЖЕННІ онлайн

З’явився він не так вже і давно. Російська влада на початку 90-х років ввела для організацій якийсь код, що дозволяє по набору цифр визначати назву компанії, форму власності та адресу реєстрації. Потім, з появою в 1997 році корпусу індивідуальних підприємців, були піддані обліку ці суб’єкти.

Але далі – більше, і в самому кінці 21-го століття вирішено було поширити практику присвоєння ІПН на всіх фізичних осіб.

Отримання ІПН шляхом особистого відвідування

Постараємося відповісти, де отримати ІПН можна швидко і без проблем.

Єдиний орган, який здійснює видачу цього номери, – це Федеральна податкова служба. Ніяких посередників тут немає, а якщо пропозиції і зустрічаються в пресі та Інтернеті, то це чистої води шахрайство. Справа в тому, що податківці так спростили процедуру присвоєння номера, що з нею справляється самий нетямущий громадянин.

Людині потрібно просто взяти паспорт і відвідати податкову інспекцію в години прийому фізичних осіб. Зараз всі приміщення, де розташовуються її інспектори, оснащені інформаційними стендами. На них можна знайти зразок заяви на видачу ІПН. Його слід заповнити і здати відповідальному співробітнику, а через певний час прийти і отримати документ.

Іноді виникають труднощі з написанням тексту звернення в податкову службу.

У цьому нічого складного немає. У податковій, де можна отримати ІПН, завжди працюють організації, які за символічну плату заповнять заяву. В крайньому випадку, про правила його заповнення проконсультує інспектор. Залишиться тільки підписати цей документ.

У будь-якому випадку всі маніпуляції бажано проводити особисто. Можна скористатися послугами представника, але на вчинення подібних дій буде потрібно нотаріальна довіреність.

Отримання ІПН через он-лайн сервіс

З деякого часу податківці постаралися осучаснити процес і скоротити час отримання деяких документів. В результаті цього на сайті ФНС з’явився сервіс, де отримати ІПН можна, практично не виходячи з дому.

Алгоритм дій тут наступний:

– для початку слід відкрити на сайті сторінку постановки на облік фізичної особи;

– внизу сторінки відкрити посилання «Заповнити нову заяву»;

– у вікні вставити символи, зображені на картинці;

– заповнити всі графи заяви, обов’язково зберігаючи внесені дані;

– відправити заяву і дочекатися відповіді, що воно прийняте до розгляду.

Тепер залишиться тільки чекати відповіді. До честі податківців, на сервісі, де отримати ІПН можна через Інтернет, введена послуга відстеження маршруту заяви. При гальмуванні розгляду завжди можна вчасно втрутитися в процес.

Терміни отримання

Що стосується термінів, то Федеральна податкова служба уніфікувала по своїх підрозділах час проходження документів. Тому, щоб отримати ІПН, Москва надає такі ж часові рамки, як і регіональні інспекції. Терміни однакові й становлять приблизно п’ять днів.

Втім, без відвідування інспекції все одно не обійтися. Тільки там платник податків сам або його законний представник може отримати довгоочікуваний документ. Природно, що на дитину його видадуть батькам. Потрібно лише пред’явити свій паспорт та свідоцтво про народження юного члена сім’ї.

У організацій процес отримання ІПН йде за іншою схемою. У цьому випадку ідентифікаційний номер присвоюється одночасно з реєстрацією юридичної особи, і до виведення з реєстру супроводжує його все час.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss