* РБК — новости

* *

Главная Новости

Реактивний панкреатит симптоми

Опубликовано: 29.09.2018

Панкреатит - це ціла група захворювань, загальна риса яких - запалення підшлункової залози. За перебігом захворювання панкреатит поділяють на гострий, хронічний і реактивний, вони розрізняються не тільки тривалістю перебігу, а й клінічними ознаками - тобто скаргами пацієнта і симптомами. Давайте розглянемо, що являє собою реактивний панкреатит: симптоми і причини виникнення.

Реактивний панкреатит - найменш небезпечна форма захворювання, розвивається як реакція зазвичай на погрішності в харчуванні (рясна жирна їжа). Безумовно, не кожна людина реагує подібним чином на застілля з майонезним салатами і смаженим м'ясом, але гостра, смажена і жирна їжа порушує нормальне функціонування підшлункової залози. Згубний вплив на даний орган робить також надмірне захоплення алкоголем, переїдання, неправильне харчування і постійний стрес. Від усього цього значно посилюється вироблення травних ферментів, у дванадцятипалій кишці підвищується тиск, відтік панкреатичного соку утруднюється, що провокує розвиток нападу панкреатиту.

{LikeAndRead}

Крім того, напад може виникнути внаслідок цирозу печінки, виразкової хвороби, закупорки жовчним каменем загальної для жовчного міхура та підшлункової залози протока. Відомі випадки травматичного реактивного панкреатиту - при ударі тканини підшлункової залози ушкоджуються, панкреатичний сік не може вийти в дванадцятипалу кишку, тому починається той же процес, що і при звичайному панкреатиті - саморуйнування тканини підшлункової залози.

У разі нападу панкреатиту радимо негайно звернутися до лікаря. Не варто ставитися до цієї хвороби жартівливо - захворювання небезпечне для здоров'я. Під час нападу може відбутися омертвіння частини підшлункової залози, утворення кіст і гнійників, що вимагає термінового хірургічного втручання.

Панкреатит реактивний: симптоми

При важких формах панкреатиту знижується артеріальний тиск, відбувається зневоднення, хворий навіть може втратити свідомість. Типовим симптомом реактивного панкреатиту є сильний біль, її локалізація залежить від того, яку ділянку підшлункової залози вражений. Якщо запалена головка органу, біль зосереджена в правому підребер'ї, якщо в патологічний процес залучено тіло органу - в надчеревній ділянці, а якщо хвіст - в лівому підребер'ї. При запаленні всієї залози, біль має оперізуючий характер.

Але біль - не єдина ознака панкреатиту. Часто хворі скаржаться на втрату апетиту і відраза до жирної їжі, а якщо загострений панкреатит, симптоми наступні: відрижка, різкі напади нудоти, посилене слиновиділення і здуття живота.

{/LikeAndRead}

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss