* РБК — новости

* *

Главная Новости

Що подарувати новонародженому дитині?

Опубликовано: 29.09.2018

видео Що подарувати новонародженому дитині?

Уряд планує дарувати бебі-бокси для новонароджених і компенсацію частину витрат на няню

Знайти подарунок до дня народження для багатьох справжнє випробування, що говорити про подарунок для малюка, який тільки нещодавно з’явився на світ. На думку зазвичай приходить пачка памперсів і красиві подарункові комплекти з магазину дитячого одягу. Коли мене запитували, що хотілося б отримати в подарунок на народження первістка, по початку я просто розводила руками і не могла чітко сказати. Ніякого лукавства, адже молоді дівчата, які тільки-тільки починають стикатися з усіма цими дитячими потребами, дійсно не завжди можуть точно сказати, що реально знадобиться дитині. Вже через місяць починаєш оцінювати ситуацію більш тверезо і список хотілок і важливих покупок починає стрімко зростати. Саме тому в пошуках відповіді на питання, що подарувати немовляті, краще керуватися здоровим глуздом і завжди радитися або з самої матусею, або з жінками, що пройшли пелюшки-сорочечки.


Топ-5 подарунків для новонародженого малюка та батьків

Що подарувати на виписку дитини?

Отже, вас запросили на знайомство з малюком відразу після виписки і потрібно знайти гідний варіант для подарунка. Доведеться користуватися універсальними і більш-менш корисними варіантами. Спокуса купити щось дуже корисне типу велосипеда або манежу великий, але краще залишити це батькам. По-перше, не всі мами вітають всілякі ходунки та подібні модні гаджети. А по-друге, догодити тут буде важкувато. Самий вірний спосіб — обговорити покупку попередньо або ж вручити конверт.


З ВЕРЕСНЯ ДЕРЖАВА БУДЕ ДАРУВАТИ ПОДАРУНКИ ВСІМ НОВОНАРОДЖЕНИМ

до Речі про конвертах! Не менш зручний варіант — щось зворушливо-рожеве начебто ползуночков і просто гарного конвертики з грошима. Не питання, грошик батькам у цей період конче потрібна, от тільки майже напевно її пустять на годівлю або інші нагальні справи. Зрозуміло, що ваша справа подарувати, а там вже є керівники бюджетом. Але якщо дуже хочеться зробити подарунок саме дитині, краще подарувати сертифікат з дитячого магазину. А якщо ви близький родич і володієте можливістю подарувати дитину значною сумою, варто подумати про окремий накопичувальний рахунок з невеликим початковим стартом. До моменту, коли дитині прийде час іти до школи, у неї вже буде цілком пристойна сума на модні рюкзачки і форму.

Іноді в пошуках відповіді на питання, що подарувати новонародженому дитині, в голову не приходить рішуче нічого. Тоді можна скористатися цілим рейтингом найбільш популярних подарунків. Зі списком, звичайно, можна посперечатися, адже деякі варіанти явно мають свої плюси і мінуси.

1. Модний сьогодні торт з памперсів. Почнемо з того, що дарувати його варто тільки в тому випадку, якщо дитині ну хоча б місяць від народження, адже стрибок у рості і зміна нулевочки на одиничку може відбутися досить швидко. Не сперечаюся, ефектно і яскраво. Але! Адже Вам не прийде в голову виймати з пачки (пардон!)жіночі прокладки і скручувати їх у рулони. А адже по суті памперс точно таке ж засіб особистої гігієни. Так що швидше за все цей торт ризикує так і залишитися тортом і не бути «з’їденим». Як на мене, куди практичніше і крутіше було б згорнути в такі рулончики всілякі колготули, сорочечки, полотенечка або пелюшки. Хоча, на підтримку памперсів варто сказати, що їх вічно не вистачає і це реальна чорна діра в бюджеті, але дарувати їх краще в оригінальній упаковці і тільки після консультації з матусею.

2. Чесно кажучи, приблизно в 80% подарунок полегшить життя мамі дитини. Так що є сенс подарувати те, що реально буде працювати. В даний час слингомамы вже нікого на вулицях не дивують. Та й у багатьох містах відкриваються спеціалізовані магазини. Це стосується і кенгурушок. Купувати такі речі самостійно не можна, а ось вручити той самий сертифікат або просто конверт, цілком можна.

3. Іграшка для малюка в такому ніжному віці повинна бути в першу чергу безпечною. Жодного ринку або переходу. Тільки хороші магазини і сертифікати з гігієнічними висновками. Розвиваючі килимки, брязкальця або книжечки для купання, гумові качечки або слоники, а також вертушки в ліжечко цілком можуть придатися.

4. Існує думка, що можна подарувати місячній дитині цілий набір пляшечок і сосочок. Не питання, багато матусь дійсно користуються цими аксесуарами. Є тільки одне але. Коли ви зайдете у відділ з пустушками і пляшками, то відразу зрозумієте свою помилку: нереальна кількість форм, розмірів, матеріалів і виробників поставить в безвихідь будь-якого. Це раніше було всього пара-трійка пляшечок і сосочок, а сьогодні всіляко моделі для прикусу, з великими дірочками під харчування і зовсім крихітними. Загалом, тут без матусі не розберешся. Та й подарувати щось подібне можна діткам після місяця, коли буде видно, чи треба все це взагалі.

5. Одяг або засоби гігієни дарувати можна, але діткам після місяця. Чому? По-перше, перевершити бабусь, намагаються накупити як можна більше сорочечок і кофтинок до народження дитини, просто нереально. Зазвичай і половину зносити не встигаєш. А ще цей самий стрибок, коли начебто тільки що був повний шафа речей, а вже через пару-трійку тижнів все мало, молоду матусю зазвичай ставить у глухий кут. У мене в свій час саме така ситуація сталася. Подружки запитували, що купити доньці одежинки в подарунок. Мені здавалося, що речей і так занадто багато і краще щось інше. А потім дитина дуже різко зріс (або це я не встигла отямитися?) і речей стало замало. Подібна ситуація і з шампуньками-гельчиками: частенько доводиться перебрати кілька фірм, поки знайдеш підходящу. Так що подібні подарунки варто дарувати тоді, коли матуся зможе хоч приблизно зорієнтувати в розмірах і потрібних речах і назвати марку фірми, яка підходить дитині.

Всі ці подарунки важливі і потрібні. Але якщо я коли-небудь зважуся на другу дитину, для мене найкращим стане фотосесія крихти у хорошого фотографа. Теж оригінальний і незвичайний презент.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss