* РБК — новости

* *

Главная Новости

Як не погладшати після пологів?

Опубликовано: 29.09.2018

видео Як не погладшати після пологів?

Схуднення після вагітності. "Show Room" (16.09.17)

«Як не погладшати після пологів?» – питала моя вагітна сестра усіх своїх народжували і навіть не народжували подруг, стурбована тим, що з народженням дитини її фігура втратить правильні форми і про стрункості доведеться забути. Однак, як, втім, і багато страхи дівчат в положенні, це побоювання не підтвердилося, і після появи на світ сина, вона дуже швидко повернулася до своїх стандартним параметрам, загалом-то і не набравши за час вагітності багато зайвих кілограм. Коли мою сестру зустрічали з коляскою у дворі її знайомі, всі з подивом запитували: «Як тобі вдалося не погладшати після вагітності?» На що моя сестра Аня завжди відповідала: правильне харчування під час цікавого положення, після нього і трохи спорту».До харчування вона підходила дуже уважно, розуміючи, що з одного боку, тепер несе відповідальність не тільки за себе, але і за здоров’я майбутнього малюка, а з іншого, пам’ятала, що будувати раціон за принципом – чим калорійніше і жирніше – в корені не вірно. Таким чином, замислюватися про те, якою буде її фігура після вагітності Аня почала ще під час неї.


Вправи для схуднення після пологів / Как быстро похудеть после родов?

1. Отже, перше – це раціон. Сам по собі питання – як не погладшати вагітної – здається абсурдним і безглуздим, тому що вагітна дівчина не просто набирає, а повинна набирати кілограми, інакше це вже якась неправильна вагітність. Головне, щоб ріс животик, і все необхідне харчування доходило до малюка. Вагітній обов’язково необхідно вживати білок, фрукти, овочі, продукти, багаті всіма необхідними вітамінами та амінокислотами, пити натуральні свіжовичавлені соки. При цьому копчене, жирне м’ясо, будь фаст-фуд – ось ті продукти, включення в раціон яких шкідливе для будь-якого організму, і вагітна жінка не виняток. Звичайно, майбутнім матусям буває складно втриматися перед виниклим бажанням з’їсти щось дуже смачне, калорійне і разом з цим не завжди корисне. Як виняток можна разок інший дати слабину, але це не повинно ставати системним. Наприклад, можна замість гострого бажання покуштувати чіпси – з’їсти фісташки, а замість копченої ковбаси – запечений в духовці шматочок яловичини. Альтернативний підхід до харчування передбачає зовсім не відмова від будь-яких продуктів, а їх грамотна заміна більш корисними для здоров’я малюка і для фігури майбутньої матусі. Повноцінне, здорове, збалансоване харчування, збагачене всіма необхідними вітамінами – це проста істина, дотримання якої допомагає жінці в будь-якому положення залишатися стрункою і не мучити себе побоюваннями про те, як не погладшати під час вагітності.

2. Друге, що обов’язково слід почати робити після пологів – це займатися спортом. Однак це зовсім не означає, що повернувшись в перший день додому з пологового будинку потрібно відразу ж братися за гантелі і силові вправи. Якщо у відбулася матусі було кесареве, то приступити до фізичних навантажень краще після одержання дозволу лікаря. У тому випадку, якщо пологи пройшли без ускладнень, то почати займатися спортом можна через три-чотири тижні. При цьому навантаження повинні бути поступовими і спрямовані головним чином на зміцнення м’язів черевного преса. Приміром, дуже ефективним буде вправа «велосипед», що імітує їзду на велосипеді лежачи на спині. Повороти корпуса вліво-вправо по 10 разів щодня. В цілому достатньо буде робити подібні нехитрі вправи протягом 15-20 хвилин щодня, і тоді поступово фігура почне приходити в норму. Більш серйозні навантаження, що включають розгорнутий комплекс вправ на різні групи м’язів можна вводити приблизно з третього місяця після пологів, проте рішення про це виключно індивідуально.

Не варто забувати і про масаж, який надає загальнозміцнюючу дію на розтягнуті і розслаблені м’язи і улучшающем кровообіг в тілі. Однак масаж – досить спірна рекомендація. Адже його повинен робити тільки професіонал, а у молодої мами далеко не завжди є час на походи в салони, та й зайві фінансові витрати не всім припадуть до кишені.

3. Особливо варто зупинити увагу на питанні годування дитини груддю. Адже, як відомо, годуючій мамі протипоказані будь-які суворі дієти, навпаки, її харчування повинно включати в себе різноманітні продукти. Тому поки дитина отримує грудне молоко – найбільш корисне харчування з тих, які тільки існують, ні про які суворі обмеження в харчуванні не може бути й мови. Здоров’я і імунітет малюка – це найважливіше, що має турбувати батьків після появи їх життя такого дива.

Наостанок, хотілося б ще сказати і про те, що крім правильного харчування, грамотних занять спортом і слідування приписам лікаря, є ще така дивовижна річ, як схильність або відсутність схильності до повноти. Моя сестра, хоча і відразу почала замислюватися над тим, як при вагітності не набрати вагу, все ж потім заспокоїлася, зрозумівши, що конституція і будова має велике значення. Будучи за своєю природою худенькою, і маючи перед очима приклад нашої мами, народила трьох дітей, але так і залишилася стрункою і ніколи не сиділа на дієтах, Аня також продовжила нашу сімейну традицію на струнких матусь.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss