* РБК — новости

* *

Главная Новости

Санаторно-курортне лікування в Ялті. Санаторії Ялти: Санаторій «Ай-Петрі», «Гурзуфський», «Росія», Парк-готель «Марат», Геліопарк "Сосновий гай"

Опубликовано: 29.09.2018

видео Санаторно-курортне лікування в Ялті. Санаторії Ялти: Санаторій «Ай-Петрі», «Гурзуфський», «Росія», Парк-готель «Марат», Геліопарк

БЕСПЛАТНЫЕ ПУТЕВКИ В САНАТОРИЙ: КАК ИХ ПОЛУЧИТЬ
Краса і Здоров'я Туризм


Rixos Prykarpattya 2014

Курортний центр Ялта - це не просто одне з найвідоміших місць відпочинку на Україні, це, насамперед, популярна здравниця, цілющі властивості якої популяризували придворні лікарі сім'ї Романових. За їх твердженням, Ялта була найкращим місцем Російської імперії для лікування туберкульозних хворих. Слідом за царем в Ялті стала будувати свої літні резиденції численна придворна знати, а надалі заповзятливі буржуа тих років почали відкривати готелі і пансіони для інших заможних людей.


Відпочинок в санаторії "Україна": без світла, води та газу. Сюжет

Прихід радянської влади зробив Ялту відкритою і доступною для відвідування більшістю радянських громадян. Тут у великій кількості почали споруджуватися державні санаторії, здравниці і піонерські табори. За час Великої Вітчизняної Війни Ялта була частково зруйнована, проте після її закінчення почала поступово відновлюватися заново.

На сьогоднішній день в Ялті та її околицях зосереджено понад 200 лікувально-оздоровчих та санаторно-курортних закладів, одна частина яких діє тільки в літній час, інша ж відкрита для відвідувань круглий рік. Всі вони розрізняються формою власності (державні або приватні), рівнем сервісу, переліком надаваних послуг і звичайно вартістю.

Санаторно-курортне лікування в Ялті

Ялта - це неймовірно сонячне місто . Сонце тут сяє приблизно стільки ж годин, скільки на таких середземноморських курортах, як Канни, Ніцца або Сан-Ремо. І його тут набагато більше, ніж в Сочі або Кисловодську. При цьому в Ялті немає такої виснажливої спеки, як наприклад, на турецьких курортах. У денні години повітря освіжається за рахунок ніжних морських бризів, насичують його цілющими морськими солями, а в нічний час легкий вітер спускається з прибережних гір. Середня температура самого жаркого місяця - липня становить +24°C, вологість повітря - 56-64%. Комфортна для купання температура води Чорного моря тримається з кінця травня до середини жовтня. Саме таке поєднання унікальних природних факторів (повітря, сонце, море, сульфатні води, гори та численні рослини) сприяє як зміцненню здоров'я людини, профілактики ряду захворювань, так і найбільш успішного одужання пацієнтів. На відміну від більшості лікарських препаратів, фізичні фактори, рухальна активність і раціональне лікувальне харчування вважаються найбільш фізіологічними і природними для людського організму, тим більше, що вони не викликають алергічних реакцій і побічних явищ.

Крім того, заснований на тісному спілкуванні з природою, санаторно-курортне лікування Ялти заповнює для багатьох приїжджих городян дефіцит природного оточення.

Санаторії Ялти рекомендують людям із захворюваннями органів дихання, кровообігу і травлення, центральної нервової та імунної системи. Тут існують як загальтерапевтичні установи, так і санаторії, що спеціалізуються на конкретних видах захворювань.

Список санаторіїв Ялти величезний , залежно від особистих переваг, можливостей та специфіки захворювань тут можна підібрати варіант, який підходить кожному.

Однак до найпопулярніших можна віднести такі санаторії як «Ай-Петрі», «Гурзуфський», «Зорі України», «Курпати», «Місхор», «Орлине гніздо», «Росія», «Чорномор'я», «Парк-готель Марат», «Геліопарк Соснова роща» і т.д.

Санаторії Ялти: Санаторій «Ай-Петрі»

Санаторій «Ай-Петрі» розташований у самому центрі Місхорського парку , що існує вже понад півтора століття. Він спеціалізується на хворобах серцево-судинної, нервової і дихальної системи, за винятком туберкульозу. Має кабінетами стоматології, фізіо - і лазеро - та голкорефлексотерапії, масажним та косметологічних кабінетів. Пацієнтам тут також доступні процедури гідроколонотерапії, різноманітні ванни (кисневі, вуглекислі, ароматичні), душ Шарко, лікування п'явками, глиною чи кумису. «Ай-Петрі» має розвинену інфраструктуру, що включає ресторани, бари, спортивні майданчики (теніс, бадмінтон, більярд, тренажерний зал, бізнес-центр, манікюрний кабінет і навіть фруктовий ринок. Поруч із санаторієм проходить відома канатна дорога «Місхор-Ай-Петрі», з верхньої станції якої відкривається неповторний вид на гірський масив.

Санаторії Ялти: Санаторій «Гурзуфський»

Санаторій «Гурзуфський» - один з найстаріших на всьому кримському узбережжі. Він був побудований в 1882 році, про що говорить його прекрасна архітектура, численні фонтани і скульптури. Сюди направляють пацієнтів із захворюваннями органів дихання, травлення, центральної нервової і серцево-судинної системи. Санаторій оснащений найсучаснішим медичним обладнанням, відповідним світовим стандартам якості. Для лікування хворих, місцеві лікарі використовують такі види терапії, як грязе-, водо-, парафіно - і електролікування, бальнео - і іонотерапія, різні види масажу, «соляна печера» і багато іншого. Крім численних розваг у межах санаторного комплексу, до послуг клієнтів працює туристичне бюро, що пропонує захоплюючі поїздки і піші прогулянки по заповідних місцях Кримського узбережжя.

Санаторії Ялти: Санаторій «Росія»

Санаторій «Росія» знаходиться на заході Ялтинської бухти у вічнозеленому субтропічному парку Чукурлар. Його основний медичний профіль - хвороби дихальної, кровоносної, травної і нервової систем, а також захворювання кістково-м'язового апарату. Крім того, тут пропонується лікування ряду гінекологічних проблем. Лікувальна база санаторію включає в себе власні лабораторії і кабінети функціональної діагностики. Пацієнтам пропонується водо - і грязелікування, масаж, магнітотерапія, електрофорез, фіто - та парафінотерапія. За окрему плату і при виникненні відповідної потреби клієнти санаторію «Росія» можуть відвідати стоматологічний та косметологічний кабінет. На території санаторію є критий басейн з морською водою, власний гальковий пляж, де відпочиваючим пропонуються різні активні розваги (водні лижі, занурення з аквалангом, морські прогулянки на катері і т.д.).

Санаторії Ялти: "Парк-готель Марат"

"Парк-готель Марат" являє собою лікувально-оздоровчий комплекс , чиї корпусу розташовуються на території парку «Чаїр» курортного селища Гаспра, що входить до складу Великої Ялти. У парк-готель туристи приїжджають як просто для відпочинку на морі, так і для проведення курсу профілактичних або лікувальних процедур. Лікарі даного лікувально-оздоровчого комплексу спеціалізуються на лікуванні урологічних, гінекологічних захворюваннях, хворобах верхніх дихальних шляхів і центральної нервової системи. У медичному центрі готелю за окрему плату можна пройти курс масажу, гідроколонотерапії, грязелікування, а також курс сухого або підводного витягування хребта. При готелі є власний дрібно гальковий пляж, до якого можна дістатися або на спеціальному мікроавтобусі, ходящем за розкладом, або по канатній дорозі, вартість проїзду на якій включена в путівку.

Санаторії Ялти: Геліопарк "Сосновий гай"

Геліопарк "Сосновий гай" знаходиться по сусідству з головним символом Південного берега Криму - замку Ластівчине гніздо. Його оточують субтропічні рослини і численні хвойні посадки, створюють на його території унікальний мікроклімат. Медичний персонал готелю діагностує і проводить лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, нервової, дихальної та серцево-судинної системи. Геліопарк має розвинену інфраструктуру, що включає в себе ресторани, бари, басейн, тенісний корт, тренажерний зал, косметичний і масажний кабінети, дитячу ігрову кімнату. У готелю є власний вихід до моря (спуск на ліфті), обладнаний навісами, лежаками та кабінками для перевдягання.

Всього в Ялті налічується більше 40 тисяч місць у санаторіях, пансіонатах і лікувально-оздоровчих таборах. І це не рахуючи великої кількості приватних міні-готелів, баз відпочинку і кімнат, що здаються в оренду.

Автор: Єршова Наталія

Стаття захищена законом про авторські та суміжний права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на жіночий сайт inmoment.com.ua обов'язкова.

Повернутися на початок розділу Мода

Повернутися до початку розділу Краса і Здоров'я

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss