* РБК — новости

* *

Главная Новости

Подорож до Фінляндії

Опубликовано: 29.09.2018

видео Подорож до Фінляндії

Суомі: "Привіт Фінляндія!"

Фінляндія - батьківщина Санта-Клауса и Суворов лісорубів, холодна, невинно чиста, прекрасна и зовсім не далека вона - Межує з нашою Країною. Розташована на скандинавських півострові, Фінляндія вабити до себе Мільйони туристов з Усього світу, хоча НЕ может дати ні Південного тепла и Яскраве сонця, ні особлівої, пріголомшлівою своєю незвічністю ЕКЗОТИКА.Чім вона так Приваблива?

Тім и Приваблива - невинно чистою природою, до Дзвону Прозоров повітрям, незайманімі лісамі, справжнімі сніжнімі зимами и гірськімі спусками - тім, что в условиях міської цівілізації ми цінуємо найбільше. Фінляндія хороша в будь-який час року.

Взимку - можлівістю покататися на лижах, влітку - порібаліті, вдіхнуті на повні груди чистого Повітря и занурітіся в неосяжну блакить фінськіх озер.


Подорож до Фінляндії

Як дістатіся

Фінляндія - країна, что входити в Шенгенська зону, тому для ее відвідування необхідна віза. Консульства Фінляндії на территории России знаходяться в Москві, Санкт-Петербурге, Мурманська и Петрозаводську.

У Фінляндії відмінно розвинено мережа залізних и автомобільних доріг, тому потрапіті в Цю країну можна и на поїзді, и на автомобілі. Між Москвою и Гельсінкі Постійно курсує фірмовий поїзд «Лев Толстой», а Північну столицю з Гельсінкі пов'язує потяг «Алегро».


Finland 3 nights 4 days/ Путешествие в Финлядию/ Подорож до Фінляндії

Блізькість Фінляндії до Санкт-Петербургу породила цілу галузь пітерської Економіки, яка спрямована на транспортування туристов в обідві сторони. Так, з Пітера від готелю «Жовтнева» у БІК Фінляндії Щодня ввечері відправляється караван маршруток з інтервалом в 10-15 хвилин, а на Наступний день з Гельсінкі ЦІ ж маршрутки повертаються до Пітера.

ВАРТІСТЬ Такої подорожі демократична - до 20 євро в один кінець або до 25 «туди-назад». До слова, в Пітері найти фірму, что займається подібним візніцтвом, що не складі ніякіх труднощів.

Найвідважніші туристи воліють їздіті до Фінляндії на своїй машині, что має велічезні Переваги. Фінляндія, як всяка європейська країна володіє хорошими дорогами з добро розвинення інфраструктурою, кафе и кемпінгамі уздовж трас.

Автомобільна подорож НЕ прів'язує до Расписание громадського транспорту и дает БАГАТО свободи.

Де Зупинити, де поїсті

Потрібно відзначіті, что Фінляндія - очень дорога країна даже порівняно з більшістю стран Євросоюзу. Тому середньостатістічному росіяніну, Вперше відвідав Фінляндію, Належить віпробуваті Деяк шок, познайомівшісь Із місцевімі ціннікамі.

У ступор можна впасти даже у невеликих ресторанчиках, де середній рахунок на двох перевіщує 70 євро, причому алкоголю або Особливе вишукування на столі не будет.

Відмінно допоможуть впоратіся з голодом без Втрата для гаманця кафе з системою «шведський стіл». Середня ВАРТІСТЬ - до 10 євро, при Авторитети вміст Тарілки, ее Кількість и склад, Ніхто контролюваті не будет, головне, щоб Ніхто Нічого НЕ вініс з кафе.

Контакт з алкоголь у Фінляндії Взагалі перебувають за межею добра и зла. Прінаймні, за російськімі міркамі. Тому бувалі Мандрівники воліють НЕ балуваті собі спиртне в північній стране, залиша всі алкогольні надмірності после Перетин фінсько-російського кордону.

Втім, є кілька Місць, Які обов'язково нужно відвідаті. Це один з найвідомішіх рибних ресторанів фінської столице - «Хавіс Авана».

Там пріголомшліве пішність МОРСЬКИХ дарів. І даже тієї, хто всегда віддає перевага м'ясу, що не будут розчаровані в Авторитети ресторані.

Ресторан «Рояль» - улюблене місце місцевіх и пріїжджіх гурманів. Тут подаються традіційні для Фінляндії, а для нас екзотичні Місцеві страви: молоду оленину, ікру ряпушки, сига.

Під місцевімі соусами, Які передбачають поєднання непоєднуваного, ЦІ страви справляти враження даже на вишукання гурмана.

Де Зупинити в Фінляндії

Як більшість стран, орієнтованих на туристичну галузь, Фінляндія З радістю відкріває двері чисельність гостиниц, хостелів, кемпінгів и апартаментів, на будь-який гаманець. Дуже Популярні для здачі в оренду фінські домікі.Хозяева зазвічай здають будинок за фіксовану суму Протяг Певного годині, а скільки персон там буде знаходітіся, Нікого НЕ цікавить.

Такий варіант воліють туристи, Які подорожують великими компаніямі. Зазвічай Такі будиночки відмінно оснащені, обладнані всім необхіднім и Повністю Готові до прийому даже найвімоглівішіх гостей.

Гельсінкі - столиця Фінляндії

Гельсінкі - столиця Фінляндії. І, як будь-Якій столице, їй є что показати Своїм гостям. А ВРАХОВУЮЧИ, что Фінляндія у своїй історії таїть Чимаев слідів Нашої країни (все-таки колись входила до складу Російської імперії), то деякі місця фінської столице відкріються для туристов з несподівано знайомої сторони.

Так, на найвіщій скелі мису Катаянокка розташовується до болю рідне для всіх православних Успенський кафедральний собор, велична, монументальна и Якийсь очень домашній. Це Творіння Петербурзький архітектора Горностаєва, Всередині собору - іконостас, Виконання талановитими руками художника Шільцова.

Величезне дзвін на дзвініці колись БУВ подарованій таким Собі російськім купцем, Який вважать за краще не "наслідіті в історії», а Залишити невідомім.

Ще один знаковий російський об'єкт - пивоварний завод Синебрюхова. Це прізвище досі на устах у фінів и корістується заслужений повагою.

До речі, для туристов відкриті парк и дача купця, розташовані на вулиці булевард. Ще в XVII столітті невідомий Нікому в России купець Синебрюхов відкрів маленьку пивоварню в Гельсінкі.

Зварене там пиво довелося настількі до смаку місцевім, что праворуч Швидко пішло в гору, и Синебрюхов Незабаром ставши одним з найбагатшіх жителі Фінляндії.

Що можна відвідаті безкоштовно

Зазвічай Вивчення культурного життя в будь-Якій стране боляче вдаряє по гаманцю. Середня ВАРТІСТЬ вхідного квитка в будь-який музей світовіх столиць колівається від 10 до 20 євро.

Залучення до культурних цінностей может Залишити без возможности насолодітіся шопінгом, Наприклад. А от у Гельсінкі є БАГАТО музеїв, вхід до якіх безкоштовна.

При Авторитети Музейні Колекції багаті, гідні уваги и Вивчення и не поступаються за історичної та культурної цінності іншім музеям.

Музей фінського мистецтва «Атенеум». У него багатюща в стране колекція експонатів живопису, скульптури, графіки.

Тонкі цінітелі мистецтва знайдуть тут Чимаев поживи для роздумів, звічайні Любителі мистецтва співуче відкріють для себе БАГАТО невідоміх сторінок.

Галерея Чугнеуса. Цей музей БУВ Відкритий в 1882 году и вважається одним з найстарішіх фінськіх музеїв.

Цей музей - художній, основу Колекції складають полотна фінськіх жівопісців, Які Працювала в різніх техніках.

«Сеурасаарі» - це музей під відкрітім небом, відвідавші Який, В принципі, можна не їздіті по всій стране в пошуках ендемічніх будівель та споруд. Фіні на обмеженій площади відтворілі всю Історію своєї архітектури.

Прімітно, что більшість представлених тут будинків НЕ відтворені, а прівезені з різніх куточків країни. Що, безсумнівно, додає чарівність Містечка, де розташовані невелікі рибальські хатинки, сільські млини и церкви.

Завод «Арабіа». Мова идет не про самому заводі, а про музеї заводу, Який прежде 130 років готовит кераміку різніх видів.

Цінітелі кераміки різікують впасти в ступор, дізнавшісь, Які твори гончарного мистецтва можна создать зі звічайної глини.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss