* РБК — новости

* *

Главная Новости

Постава. Типи порушення постави

Опубликовано: 29.09.2018

видео Постава. Типи порушення постави

Подстава НА ДОРОГЕ

Якщо говорити професійною мовою, то постава - це біомеханічний параметр людини, який обумовлюється трьома складовими: скелетних балансом, м'язовим балансом і руховим стереотипом.


ПОДСТАВА - Время умирать

Постава визначається особливим вибудовуванням в ланцюг окремих сегментів тіла. Сегменти тіла - це одиниці тіла, які об'єднані загальним принципом розташування відносно один одного. На формування постави людини основне вплив надають: шийний, грудний і поперековий сегменти (всього 8 сегментів тіла), а так само стопи. І, звичайно ж - хребетний стовп, який відповідає за забезпечення підтримання вертикальної пози в стані спокою і при русі. Саме хребет пов'язує в єдину ланцюг голову, плечовий і тазовий пояси. І саме хребет має найбільше значення у формуванні правильної постави.


В Соболева стреляли. Гусейн Гасанов пранканул Соболева. Проект Подстава, Выпуск 1

У дорослої людини хребет має фізіологічні вигини в сагітальній площині: лордози і кіфози. Вигини опуклістю вперед називаються лордозами, вигини тому - кіфозами.

Варто так само ввести такі терміни, як «зсув сегмента тіла» і «рух сегмента тіла». Рух сегмента тіла - це тимчасове нормальне зміна сегментів відносно один одного. Зміщення сегмента тіла - це стійке звичне порушення нормального розташування окремих сегментів відносно один одного - порушення постави.

Постава визначається генотипом людини є природженою властивістю. Але, незважаючи на можливу наявність індивідуальних особливостей (які найчастіше не є патологією), типова постава здорової людини має типову форму.

Як вже було сказано, постава - сукупність певним чином розміщених відносно один одного сегментів тіла. Таких сегментів усього 8, і вони можуть зміщуватися (саме зміщуватися, а не рухатися!) щодо один одного вперед і назад, нахилятися і повертатися. Вибудовування сегментів тіла має передбачуваний характер, що обумовлено законами природи, і ділиться на 4 типи, не рахуючи нормальної постави.

Загальновизнана класифікація типів постави (класифікація Штафеля)

Нормальна постава - спостерігаються нормальні вигини хребта; збалансоване положення голови, грудної клітки, та стоп; невеликий нахил тазу вперед. Нормальна постава - це еталон, такою поставою мають не більше 5 % оглянутих пацієнтів. Тип постави з круглої і сутулою спиною - кіфотична постава - наявність надлишкового грудного кіфозу; зміщення голови вперед; нахил тазу і грудної клітки назад; живіт зазвичай випинається. Така постава частіше зустрічається у жінок, ніж у чоловіків. Тип постави з плоско-увігнутою спиною - наявність надлишкового лордозу в поперековому відділі; таз нахилений вперед. Рідкісний тип постави. Тип постави з плоскою спиною - таз нахилений назад; практично повна відсутність грудного кіфозу. Рідкісний тип постави. Тип постави з кругло-увігнутій спиною - лордотическая постава - наявність надлишкового грудного кіфозу та поперекового лордозу; грудна клітка нахилена назад; таз нахилений назад. Поширений тип постави.

Значення постави в житті людини

Нормальна постава - це не тільки важливий термін, який визначає положення сегментів тіла відносно один одного. Перш за все, для людей, незнайомих з медичними термінами, правильна постава - це показник фізичного здоров'я; це профілактика захворювань хребта; це запорука гарного зовнішнього вигляду.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss