* РБК — новости

* *

Главная Новости

Безпечний новий рік для малюків

Опубликовано: 29.09.2018

видео Безпечний новий рік для малюків

Новий рік у Хмельницькому засяє по-новому

Передноворічні клопоти захлиснули всіх. Але особливо переживають молоді батьки. Стільки питань і побоювань терзає їх. І не марно. Є над чим серйозно задуматися. Святкування таять в собі багато потенційних небезпек для малюків. Спробуй все передбачити! Адже маленькому непосиді може прийти в голову таке, чого дорослий і припустити не в змозі. Але все ж, давайте спробуємо і розглянемо хоча б основні моменти.Безпечний Новий рік для малюків

Ялинка . Ставити чи не ставити - це питання особливо хвилює батьків. Тим більше, якщо для малюка це перший Новий рік в його житті. Відповідь тут однозначна. Що за Новий рік без ошатною ялинки? Але передбачити потрібно буде багато чого. Лісова красуня повинна бути міцно встановлена. Що буде використовуватися в якості основи (хрестовина, відро чи що інше), не настільки важливо. Головне, щоб конструкція була стійкою. Деякі батьки прив'язують ялинку до чогось масивного, наприклад, піаніно або шафі. Хоч і звучить це досить дивно, зате цілком надійно - спробуй тепер її впустити. Навіть у дорослого не вийде. Можливий варіант установки невеликої ялинки на столику або тумбочці. Але будьте уважні, все ретельно перевірте. Адже малюки розташовують серйозним потенціалом, і в спробі дотягнутися до блискучої іграшки можуть перекинути навіть, здавалося б, непідйомну для них тумбу, яка виглядала такою стійкою і надійною.


Історії ТСН. Щеплення від міфів: наскільки безпечна вакцина з Індії

Що стосується штучних ялинок, вони краще тим, що голки з них не сиплються. Діти не зможуть вколотися або спробувати їх на зуб. Правда, навряд чи можна ялинкової голкою сильно поранитися, але краще вірогідність цього звести нанівець.


Новий рік 2017. Дід Мороз Є!!!

Прикраси . Різнокольорові гірлянди, ялинкові іграшки, мішура - все це іскриться і переливається, викликаючи захоплення у малюків. Їм так хочеться дотягнутися до цієї пишноти, помацати і, звичайно ж, спробувати. Така краса має бути дуже смачна! Тому не використовуйте для новорічного декору дрібні прикраси, щоб дитина не подавився ними. «Дощик», ялинкові намиста і електричні гірлянди слід розміщувати за межами досяжності маленьких ручок. Також потрібно уникати присутності загострених елементів і б'ються ялинкових іграшок.

Дід Мороз . Слід обов'язково познайомити дитину попередньо з цим персонажем. Особливо якщо ви збираєтеся запрошувати його в будинок або самим вбратися в його костюм. Малюк може сильно злякатися. Подумайте самі: незнайома людина, одягнений дуже незвично, дивакуватий. А ще ця лякає борода! Для батьків такий поворот стає повною несподіванкою. Зі Снігуронькою, як правило, подібних проблем не виникає.

Бенгальські вогні та піротехніка . Тут потрібна особлива пильність. Зберігайте петарди та феєрверки в абсолютно недоступних для дітей місцях, краще під замком. Малюк може з'їсти незнайомий йому предмет або спробувати вивчити його зсередини. Все це закінчується погано. Вся піротехніка повинна використовуватися тільки на вулиці, на відкритих ділянках. Діти при цьому повинні знаходитися вдома і спостерігати за салютами через вікно. Якщо ж ви все-таки привели дитину у двір, не підпускайте до феєрверків ближче, ніж на 10 метрів. Тобто хтось із дорослих повинен стояти поруч і міцно тримати його за руку. Перед тим, як використовувати піротехнічні вироби, уважно читайте інструкцію і звіряйте термін придатності. Прострочені салюти не використовуйте!

Не давайте дітям хлопавки. Якість у них вельми сумнівне і є велика ймовірність травмуватися.

Бенгальські вогні не слід дозволяти тримати самостійно малюкам молодше шести років. Відлітаючі іскри можуть потрапити на відкриті ділянки тіла, в результаті чого дитина може смикнути рукою, зачепивши себе або стоїть поруч, впустити або відкинути запалений вогонь. І запах від них виходить досить неприємний. Малюк може закашлятися, вдавитися, розплакатися. Крім того, що залишилася після його згоряння дріт дуже гаряча, що може закінчитися опіками.

Кухня . Під час приготування новорічних частувань, було б бажано видалити малюків з кухні. Але така можливість рідко надається. Якщо вже непосида крутиться поруч, потрібно відвести йому невелику ділянку «на периферії». Це місце має бути подалі від плити та електроприладів (блендерів, міксерів, мікрохвильовок). Помістіть малюка так, щоб він не заважав вам курсувати між столом, холодильником і плитою. А щоб він не особливо відволікав, знайдіть йому заняття. Нехай допомагає. Чим? Тим, що йому під силу. Продумайте цей момент заздалегідь. Тільки не забудьте заховати всі потенційно небезпечні кухонні предмети. А ті, що прибрати зараз ніяк не можна, тримайте весь час в полі зору. І ще. Милі мами! Не соромтеся доручати малюків татам. Як правило, під час ваших старань на кухні вони зайняті переглядом телевізора (комп'ютера) або посилено створюють видимість своєї зайнятості.

Безпечний Новий рік для малюків

Новорічний стіл . Святкова їжа ситна, багата і далеко не є здоровою їжею. Тому ретельно стежите за тим, що і скільки з'їв малюк. Особливо небезпечні для нього страви з майонезом. Тримайте їх подалі. Це ж стосується і газованих яскраво забарвлених напоїв. Вони далеко не нешкідливі для крихкого дитячого організму. Солодощі, банани та цитрусові теж тримаєте під контролем. Фруктовниці і цукерниці красиво виглядають на святковому столі, але краще їх взагалі видалити з поля зору юного ласуни і видавати частування поштучно. Інакше діатез гарантований. Контролюйте спиртні напої. Краще відкласти знайомство діток з ними на якомога пізніший час. Не залишайте також сам стіл без нагляду. Виделки, ножі, зубочистки, що б'ється посуд - наглядати є за чим.

Режим дня . Для багатьох батьків це питання стає чи не найгострішим. Малюки, які вже не в перший раз стикаються зі святковою метушнею, вже можуть вловити суть того, що відбувається і навідріз відмовитися відправлятися до сну. Краще не допускати цього. Вибився із звичного ритму, дітки вередують і скиглять без кінця. Який вже тут свято! До того ж, можливо, що відхилившись один раз від графіка, важко буде повернутися до вихідного протягом декількох днів. Так що докладете максимум зусиль, щоб дитина їв і засипав вчасно.

Було б непогано знайти можливість влаштувати для діток окреме застілля, перенісши його на більш ранній термін - ранок 31. Звичайно, для багатьох замотати мам цей варіант неприйнятний. Однак обміркуйте його, може можливість знайдеться. Спробуйте зібрати діток з декількох сімей і доручити їх турботам бабусь, тат, старших дітей, няні, на крайній випадок. Зате подібний підхід допоможе дати малятам розрядку, знизити загострення їх емоцій. Крім того, вони вчасно поїдять, втомляться і їх легше буде укласти.

Гості . Нерідко цей момент батьки не враховують належною мірою. Але ж захмелілі гості не здатні себе як слід контролювати. Вони можуть дошкуляти дитини, граючи або пристаючи з розпитуваннями, заподіювати дискомфорт, розладнати або налякати дитину, зовсім того не бажаючи. Крім того, дорослий може не помітити малюка, штовхнути, збити з ніг, наступити на нього. Так що контакти діток з гостями слід обмежувати.

Травми . Якщо дотримуватися пильність і дотримуватися даних рекомендацій, то можливість отримання дитиною травми під час святкування Нового року буде мінімальною. Залишаються лише повсякденні небезпеки розбитою коліна або занози. Але з такими дрібницями мами справляються і без жодних порад. Чи не так?

Безпечних вам свят!

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss