* РБК — новости

* *

Главная Новости

Кращий друг дівчини - велосипед! Жіночий сайт inmoment.com.ua

Опубликовано: 29.09.2018

видео Кращий друг дівчини - велосипед! Жіночий сайт inmoment.com.ua

Німеччина на велосипеді - "Відкривай Німеччину з Михайлом Малим" | DW Ukrainian
Краса і Здоров'я

І це не помилка. Зовсім не діаманти, як співалося у відомій пісні Мерилін Монро, а компактні двоколісні агрегати вважаються тепер кращим та вірним іншому дам. Мати велосипед - це модно і стильно. В європейських містах дівчата з задоволенням пересідають на велосипеди, відмовившись від інших видів транспорту. На велосипеді можна їздити за покупками, здійснювати прогулянки по парках, з велосипедом тобі не страшні ніякі пробки, а головне - їзда на велосипеді допомагає скинути вагу і створити фігуру мрії!


"САМА ДУРА" короткометражный фильм

Як це відбувається?

У людей, які регулярно їздять на велосипеді, поліпшується стан серцево-судинної системи, посилюються серцеві м'язи, поліпшується кровообіг і збільшується об'єм легенів. Через кілька років постійних занять на велосипеді людина менше піддається застуді і легеневих захворювань. Крім того, систематичне фізичне навантаження від їзди на велосипеді в цілому благотворно впливає на організм. Завзятому велосипедисту не страшні ніякі стреси, він позбавляється від напруги і знаходить спокій і впевненість, а від постійних занять спортом зростає рівень серотоніну - гормону щастя.


Однажды под Полтавой. Бессонница - 4 сезон, 60 серия | Молодежная комедия 2017

Тренування на велосипеді сприяють розвитку вестибулярного апарату, швидкості реакції, поліпшення координації рухів. Постійні заняття стимулюють прискорення обміну речовин в організмі. Отже, люди, що захоплюються велосипедом, швидше позбуваються зайвої ваги.

Щоб схуднути, катаючись на велоспеде, не потрібно дотримуватися будь-яких дієт! Їзда на велосипеді - це аеробне навантаження, внаслідок якої відбувається окислення жирів в організмі. Таким чином, при регулярних велосипедних прогулянок за рік людина скидає в середньому 6-8 кілограмів, не вдаючись ні до яких інших спеціальних засобів для схуднення.

На велосипеді - до фігурі мрії!

Щоб зміцнити і підтягнути м'язи і позбавитися від зайвих жирових накопичень, необхідно регулярно, не менше 3-х разів на тиждень присвячувати півтора-два години велосипедним прогулянкам. При такому навантаженні запускається механізм жиросжигания.

Новачкам, які вперше набули двоколісного друга, краще починати з невеликої та нетривалої прогулянки. Для початку буде достатньо і півгодинного заняття. Потім прогулянки треба поступово збільшувати на 5-10 хвилин. Проте необхідно припиняти тренування, якщо в суглобах і м'язах виникають болі або дискомфортні відчуття.

Тренери рекомендують слідкувати за пульсом. Якщо ти ставиш метою позбавлення від зайвої ваги, твій пульс повинен бути в діапазоні 120-150 ударів в хвилину. Не допускай, щоб пульс падав, і не перенапружуйся під час занадто швидкої їзди. І те й інше не принесе користі твоєму організму.

Намагайся не робити різких зупинок і стежити за тим, щоб твоя постійна швидкість дорівнювала приблизно 15-20 км/год. А щоб не зупинятися для замерения пульсу, придбай зручний пульсометр. Так, катання на велосипеді - це ціла наука!

Найкращий друг

І звичайно, в першу чергу потрібно подбати про те, щоб твій велосипед був зручним, легким, слухняним і надійним. Двоколісний друг - це не та стаття витрат, на якій потрібно економити. Пам'ятай, що якісний велосипед, сконструйований спеціально для жіночої витонченою фігурки, прослужить тобі багато років. При виборі зверни увагу на велосипеди з жіночою геометрією , які випускають зарекомендували себе фірми. Наприклад, для прогулянок по парках і бездоріжжю тобі ідеально підійде елегантний Kona Kula Lisa , так само можна звернути увагу на Cube AMS WLS Comp або KROSS LEVEL A3 Lady .

Тепер залишилося тільки змусити себе вийти з будинку і відправитися назустріч пригодам!

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на жіночий сайт inmoment.com.ua обов'язкова.

Тантра йога

Повернутися на початок розділу Фітнес і спорт

Повернутися до початку розділу Краса і Здоров'я

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss