* РБК — новости

* *

Главная Новости

Корінь зуба: лікування, видалення, резекція, кіста – статті про стоматологію та лікуванні зубів на сайті

Опубликовано: 29.09.2018

Корінь зуба: лікування, видалення, резекція, кіста

Роздивляючись в дзеркалі свою усмішку, ми бачимо тільки верхнючастину своїх зубів, і мало хто з нас представляє яке складну будову, насправді, має кожен зуб. Він складається зі спеціальної тканини, володіє власним нервовим апаратом, забезпечений кровоносними і лімфатичними судинами.

Стоматологи виділяють наступні частини зуба це: коронка, шийка і корінь зуба. Коріння можна виділити як найбільш вразливі і складні для лікування об’єкти. Вони знаходяться всередині зубної альвеоли. Коріння можуть бути різними, вони можуть мати різну структуру, відхилятися, гілкуватися.

Коли болять корені зубів необхідно одразу звертатися до лікаря, зневажливе ставлення до цього питання може привести до плачевних наслідків. Як ми вже сказали, лікування кореня зуба отже утруднене через те, що він абсолютно недоступний візуально. А в запущених випадках часом лікування неможливе зовсім. Болі в коренях зубів можуть виникнути із-за різних утворень. По-перше, це може бути кіста кореня зуба.

Кіста кореня зуба – це запальне освіту, кoтopое являє собою щільну капсулу. Вона утворюється як відповідна реакція на інфекцію або травму. Найчастіше, кіста зуба з’являється у верхівці кореня. Так само причиною запалення кореня зуба може стати гранульома. Цим терміном називається обмежений вогнище запалення у верхівки кореня зуба.

Гранулема кореня зуба, так само як і кіста лікується за допомогою резекції. Резекція кореня зуба – це стоматологічне хірургічне втручання, метою якого є видалення вогнища запалення через ясна. Іноді така процедура ще називається – резекція верхівки кореня зуба, так як проводиться через верхню частину кореня. Іноді, при ускладнення доступу до частини зуба, яка потребує лікування, наприклад, такий як корінь зуба мудрості, або неможливості ендодонтичного лікування, доводиться вдаватися до видалення кореня зуба.

Видалення кореня зуба – найпопулярніша хірургічна операція для пацієнтів. Суть її проста, вона полягає у видаленні зуба разом з ураженим коренем. Операція проходить максимально автоматично, для того щоб пошкодження тканин було мінімальним. Завдяки останнім досягненням сучасної стоматології, видаляти зуби доводиться все рідше і рідше. Але, на жаль, є ситуації, в яких уникнути цієї крайній захід просто не можливо.

Існує також ще одна часта проблема – це оголення кореня зуба. Це явище не можна назвати безпосередньо хворобою, це симптом. Коли оголюються корені зубів, необхідно зрізу звернутися до лікаря, швидше за все це вказує на хвороби ясен. При будь-якому захворюванні зубів, особливо що стосується коренів, необхідно не відкладаючи звертатися до лікаря-стоматолога.

Основною метою лікування є відновлення характерних для здорового зуба функцій кореня. Відновлення самого зуба можна проводити тільки за наявності здорового зубного кореня, інакше всі зусилля виявляться марними, а біль і руйнування неодмінно повернутися.

Інші статті: Свіжі відгуки

через місяць, випала поставлена ??тут пломба. Приїхав в клініку і отримав відмову (!) В гарантійному облуговування на підставі "відмазок" адміністратора.

до зубного я ходжу не часто але приймають позачергово іноді навіть у час, і завжди недорого, точніше сама в плюсі, обходяться як з дитиною, акуратно і дбайливо, бахіли безкоштовні, ну а якщо маску на обличчя це за танець) а якщо зуби не лікувати то можна подивитися телевізор на 1 поверсі в холі і туалет працює) …

Вчора 28.12.10 була на чистці зубов.Врач Пономарьов О.Ю. зробив чистку дуже акуратно, ніякої халтури, зубки всі чистенькі, ясна після процедури не кровоточать, зуби не ниють (що буває при некваліфікованоїчищення).

лікували пульпіт в клініці на авіаконструкторів 5 \ 2 … перший "лікар" (молода дівчинка) просвердлили все до мізків – не могла знайти канал, щоб видалити нерв, радилася з медсестрою, яка за сумісництвом є адміністратором.

Випадкова стаття Гранульома – вузликове доброякісне новоутворення, яке може з’являтися на будь-якій частині тіла, скажімо на яснах. Дане освіта не небезпечно, але воно може викликати хвороби інших органів. Лікування гранульоми зуба та інших гранульом не терпить зволікань.

Tags: зуб

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss