* РБК — новости

* *

Главная Новости

Коліки і як з ними боротися

Опубликовано: 29.09.2018

видео Коліки і як з ними боротися

Лечим опрелости у детей. САМЫЙ ЭФФЕКТИВНЫЙ МЕТОД

Кольки — це одна з перших « хвороб» малюка. Хоча й не вважається хворобою . З’являються вони майже у всіх дітей , незалежно від виду вигодовування , віком від 2-3 тижнів і приблизно до 3місяців. Кажуть , хлопчики переносять цей стан гірше дівчаток. Фахівці пояснюють появу кольок незрілістю травного апарату новонароджених. При цьому в кишечнику накопичується багато газів , які тиснуть на його стінки і викликають біль.І досі ніхто не придумав нормального і ефективного ліки , що полегшує страждання крихіток .

А в тому, що це страждання, сумніватися не доводиться: дитя істерично плаче , звивається всім тілом , не дає чіпати животик, сова ніжками . Сам животик при цьому роздутий або навіть трохи твердий, сильно бурчить, а гази ніяк не відходять . Справа може дійти навіть до блювоти (пару раз було .. ). Дитина кричить до тих пір, поки у нього є сили, в перервах між болями він засинає , але дуже скоро животик знову будить його болем ..


How America Fails New Parents — and Their Babies | Jessica Shortall | TED Talks

Що ж робити ?

Лікарі рекомендують масаж животика легкими рухами за годинниковою стрілкою. Але як показує практика, на піку болю масаж може викликати лише напад захлинається плачу .. Пропоную відкласти цей метод « на потім» — коли животик трохи заспокоїться, масаж допоможе газик покинути кишечник малюка.


Web Programming - Computer Science for Business Leaders 2016

Тепла пелюшка на живіт. Нам не допомагало .. Дитину постарше можна викласти на нагріту пелюшку животом лежання на животі сприяє відходженню газів.

Можна зігнуті ніжки обережно пригинати до животика . Газики при цьому « видавлюються «.

Але найефективніший засіб притиснути дитя животом до себе і походити по кімнаті. Від тепла тіла дорослого животик малюка пройде, сам малишонок пригріє і швидше засне ..

Немедикаментозні « медикаменти».

Тобто кошти, які не є ліками і тому безпечні для дитини.

При кольках можна дати малюку « Еспумізан» — половину ложечки емульсії + молоко або вода. « Еспумізан» не всмоктується в кишечнику, швидко усуває газики .. Але часто користуватися ним не варто — організм звикає і ліки перестає діяти .

Гарні крапельки «Бейбі калм», їх дають по 10 перед кожним годуванням або при нападі кольок . До них звикання настає приблизно через місяць.

профілактика

На думку модного нині доктора Комаровського , кольки виникають в тому числі і через перегрів . Так що постежите , щоб малюк не перегрівався !

Не забувайте тримати дитя стовпчиком в середині годування і після нього ! Молоко при перетравленні і так дає багато газів , навіщо вам ще повітря « ззовні»?

Якщо ви годуєте грудьми , то виключіть зі свого меню виноград, капусту ( свіжу), горох та інші бобові, все молочне і цукор у всіх його проявах. Хоча б до закінчення періоду кольок.

Схожі записи:

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss