* РБК — новости

* *

Главная Новости

Жіноча заздрість на роботі

Опубликовано: 29.09.2018

видео Жіноча заздрість на роботі

Storymaha. Фейл в Польщі +КОНКУРС

Ти — жінка і у тебе напевно є подруги. Справжні, які у вогонь і в воду, або ж ті, з ким можна випити чашечку чаю і перемити кістки колегам по роботі. І ті й інші обожнюють давати поради з приводу твого особистого життя, думаючи себе знавцями чужих душ і доль, от тільки щирі ці побажання?Чоловіки ж, у свою чергу, часом не перетравлюють багатьох подруг своєї дівчини або дружини на дух, що сприймається ними як ревнощі, страх або що завгодно, принижувати, нібито, чоловіка. Однак все куди простіше!

Обговорення чоловіків є практично топовою темою для жіночих бесід, виключаючи шопінг і різні речові захвати. При цьому жінки частіше скаржаться на чоловіків своїм побратимам по статі, ніж хваляться — так вже влаштована жіноча сутність, коли все хороше ховається, а погане — виноситься наверх.


Райское место (35 серия)

Але якщо чоловік, спаси його Всевишній, купив не той подарунок, не поїхав до тещі або ж підвищив голос по телефону на шостий дзвінок за день на роботі — про це тут же дізнаються все і вся.

Якщо ж найголовнішою темою жіночій компанії є пошук подібності між чоловіком і відомою бородатою і рогатою твариною, то всієї компанії сміливо можна ставити не самий упереджений діагноз…


Межа між смаком і несмаком в проявах патріотизму

Сутеніло, кудахкали кури…

Подружки монотонно вторять збурень і голосінь, даючи розумні, як вони самі думають, поради. Найчастіше звучить першорядне за своєю змістовності та авторитетності побажання «кинути цього козла і знайти нормального». Після такої фрази саме час ненадовго забути про свою сварку з чоловіком або хлопцем і вдумливо проаналізувати особистість « порадника »та особливості її відносин з підлогою протилежним.

Практика показує, що жінки, що проживають у досить щасливих шлюбах, ніколи не будуть лізти з такими порадами, якщо ж, звичайно, чоловік не закінчений негідник, п'є, змінює і піднімає руку на свою дружину. Чи не будуть вони лізти тому, що особовий і позитивний досвід їм точно підказує — сімейне щастя не турбота когось одного, а спільний і місцями тяжка праця обох партнерів.

Через звичайних сімейних сварок і дрібних побутових чвар таку пораду даватиме або чорна заздрісниця, потай бажає якнайшвидшого розколу, або зовсім недалекого розуму жінка, що відноситься до чоловіків виключно споживацьке, а тому допускає можливість його легкої заміни як «зносився». Послужний список в 10-20 «козлів» або 2-3 невдалих шлюбу до такої дамі додається.

Особливо смішно, коли поради з пошуку нормального мужика дає побите життям створення, або не мало постійних і успішних відносин зовсім, або ж поміняти добрий десяток чоловіків, всі з яких виявлялися «аномальних». Ось тут-то і варто задуматися — а в лижах чи проблема, коли не хочуть вони їхати по асфальту?

Без розуму покинеш чоловіка назавжди

Якщо жінка, подруги який переводять її порадами, свого твердого думки не має і за своїм характером відома, то незабаром чоловік повною мірою відчує всі принади зомбування своєї благовірної подружками на собі.

Міністерство Правди в особі страждають від явної невлаштованості особистого життя подруг швиденько навчить нещасну страждальницю того, як же потрібно поводитися з мужиком і як потрібно ставити себе, всю таку горду і незалежну.

Набір установок зазвичай стандартний: ти йому не прислуга; він повинен тебе носити, пестити і леліяти лише за те, що ти є, їж і буде їсти далі; секс тільки за твоїм бажанням, навіть якщо воно раз на місяць; якщо шуби, машини, квартири не по кишені, то чоловік повинен валятися в ногах і пищати від щастя від одного лише факту спілкування з тобою. І так далі.

І неважливо, що приводом для скарг послужив дрібний побутовий конфлікт з приводу невимите посуду або ж не досягнення згоди за місцем відпочинку влітку. Неважливо, що відносини в сім'ї в цілому рівні, але лише іноді загострені по пересічним конфліктів, з якими стикаються майже все.

Кидати — і крапка. Така позиція оточуючих тебе знавців перипетій відносин. Якщо послухаєш, то з тебе вийде ще один адепт культу «мужики-козли», який візьме найактивнішу участь в їх викритті і буде додатковим джерелом енергії для колективного розуму!

Дізналася своє оточення? У тебе є такі подруги? Тобі вже дають такі поради і ти, Боже упаси, їх іноді приймаєш близько до серця? Так чому ти дивуєшся, що твій чоловік терпіти не може твоїх подруг і робить підчас все можливе, щоб не допустити тривалого твого перебування наодинці з ними?

Мабуть він бачить, що насправді вони собою представляють і яку користь несуть у ваші стосунки. У відносини, за якими брудними чобітьми туди-сюди марширує ціла бригада якихось лівих баб… Навіщо?!

Вам сподобалась статья? Розкажіть про це Друзям!

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss