* РБК — новости

* *

Главная Новости

Чоловічі страхи

Опубликовано: 29.09.2018

видео Чоловічі страхи

Чоловічий клуб. В гостях – письменник Сергій Жадан

Які слова приходять вам на думку при згадці про справжнього чоловіка? Напевно, в числі перших — сильний, сміливий, безстрашний. Здавна вважається, що страх є жіночою долею, чоловік же не повинен боятися нічого. Насправді представники сильної статі не застраховані від страхів, просто вони настільки ретельно приховують це, що жінки щиро вірять в їх виняткову сміливість.Мабуть, одним з найпоширеніших чоловічих страхів є втрата роботи або можливості працювати. Можна вважати, що цей страх корінням сягає в давнину, коли саме чоловік добував їжу і годував сім'ю. Незважаючи на те, що сьогодні дружини працюють нарівні з чоловіками, ті прагнуть бути головним годувальником сім'ї і заробляти більше своєї партнерки. Втрата роботи, а ще гірше, можливості працювати (наприклад, інвалідність) з точки зору чоловічого підсвідомості ставить під загрозу існування сім'ї.


Не дебил, а своеобразный - Психологический эксперимент - Валерий Жидков

Можливо тому в чоловічому мозку мешкає і ще один страх — перед хворобою. Згадайте, як ваш улюблений нудьгував від звичайного нежитю або переживав з приводу розладу шлунка. Швидше за все, він просто боїться серйозно захворіти і виявитися безпорадним.


Людські фобії та страхи

Чоловіки бояться старості. Не тому, що шкіра покриється зморшками, а волосся посивіють. Справа в тому, що старість, як і хвороба, несе з собою немічність і бездіяльність. Хоча, зморшки, звичайно, теж неприємна штука.

Досить поширеним чоловічим страхом є боязнь повторити невдачі батька. Особливо, до роздумів на такі теми схильні ті, чиї батьки все життя пропрацювали на одній роботі за копійки, сиділи під каблуком у дружин або зловживали алкоголем.

Не можна не відзначити чоловічий страх потерпіти невдачу в ліжку. Варто навіть самому досвідченому мачо хоч раз потерпіти фіаско, і він ще довго буде пам'ятати про це і побоюватися повторення ситуації. До речі, саме подібні думки можуть стати причиною чергового промаху.

До поширених чоловічим страхам можна зарахувати також боязнь втратити свою свободу і особистий простір. Напевно, ви вже стикалися з ситуацією, коли чоловік обладнав собі «лігво» — займав частину квартири під кабінет або робив з кімнати тренажерний зал. При цьому ваше поява на даній території вважалося дуже недоречним. Деякі представники сильної половини людства не дозволяють подругам читати їх щоденники, заглядати в телефон тільки тому, що їм необхідний хоч невеликий шматочок особистого простору. Найбільш одержимі цим страхом ніколи не одружуються.

Вам сподобалась статья? Розкажіть про це Друзям!

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss