* РБК — новости

* *

Главная Новости

У Рівному спалили електрокар чиновника

Опубликовано: 03.09.2018

У Рівному горять автівки. Вночі невідомі знищили електрокар заступника голови облдержадміністрації Юрія Приварського. За останні два роки такі підпали вже стали поганою традицією, їх навіть охрестили поліцейськими "висяками". Хто і навіщо нищить машини — з'ясовувала Інна Білецька.

Сильна пожежа посеред ночі розбудила жителів вулиці Вербової. Ось під цим будинком палав електрокар.


У Рівному спалили електрокар чиновника

"Коли наші співробітники прибули за вказаною адресою, вони побачили, що вогнем повністю охоплено електромобіль. Існувала реальна загроза перекидання вогню на двоповерховий житловий будинок, який був обшитий пенопластом", — говорить Дмитро Мельник, прес-секретар ДСНС у Рівненській області.

Спалена машина належала дружині рівненського високопосадовця Юрія Приварського. У декларації заступника голови облдержадміністрації електрокар з'явився торік. Вартість такого авто — близько 20 тисяч доларів. Це єдиний автомобіль, який офіційно належить родині. Ми спробували домовитися з чиновника про коментар з приводу інциденту. Та на наші дзвінки він не відповідав.

"Унаслідок пожежі іномарка майже повністю згоріла, тож відновленню не підлягає. Після наданого рятувальниками акту про пожежу, що зазначатиме ймовірну причину загоряння, правоохоронці прийматимуть відповідне процесуальне рішення", — говорить Ольга Ангелова, прес-офіцер ГУНП у Рівненській області.

Попередньо причиною займання могло стати й замикання в електросистемі автомобіля, адже він саме підзаряджався. Але правоохоронці не поспішають відкидати й версію підпалу. Першого заступника голови ОДА пов'язують з кількома тендерними історіями, які привернули увагу журналістів-розслідувачів. Зокрема вони помітили, що часто у будівельних тендерах перемагають фірми, близькі до родини та попередніх бізнес-проектів посадовця. Щоправда, правоохоронці жодних підозр Юрію Приварському не оголошували. Тим часом підпали в Рівному — уже майже буденна справа. Лише торік спалили тридцять автівок. Не зупиняються й тепер.

"Станом на сьогоднішній день, тобто у 2017 році зареєстровано розпочато досудове розслідування за десятьма фактами пошкодження майна шляхом підпалу, шо стосується автомобілів. З числа зареєстрованих проваджень одну особу встановлено, їй повідомлено про підозру", — говорить Любов Белаш, прес-офіцер ГУНП у Рівненській області.

Що ж це було — помста чи попередження чиновникові, а може, просто несправність, яка стане антирекламою електроавтівок — наразі питання відкрите.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss