* РБК — новости

* *

Главная Новости

Як зберегти відносини, якщо чоловік і дружина працюють разом?

Опубликовано: 03.09.2018

видео Як зберегти відносини, якщо чоловік і дружина працюють разом?

Малолетний муж И3МЕНЯET своей жене► Спасите нашу семью ► Семья Кирильченко ► Часть 2

На роботі у вас почався службовий роман, а через кілька місяців ви одружилися.Але ваше сімейне і професійне життя змінилася. Одна справа, коли ви повертаєтеся з роботи після зустрічі з коханою людиною, інше - коли ваш чоловік - ваш колега.

Насправді не має значення, як подружжя опинилися разом на одній роботі - це слідство службового роману, сімейний бізнес або будь-яким іншим способом. Це явище має певні плюси і мінуси.


Малолетний МУЖ Унижает свою ЖЕНУ ► Спасите нашу семью ► Семья Кирильченко ► Часть 1

Плюси - їх значно менше:

- Організаційна сторона для планування сімейних справ. Наприклад, легше разом добиратися додому і на роботу, обідати, планувати покупки, простіше організувати виховання дітей, вести господарство і т.д.


ТРЕНИНГ ДЛЯ ЖЕНЩИН: Секс в отношениях. Потребности мужчины в сексе. Сексология, тренинги.

- Спори щодо того, добре чи погано, якщо чоловік і жінка мають одну професію, швидше вирішуються позитивно. Це скоріше добре. Коли закінчується пристрасть, потрібно щось говорити. Зокрема, можна обговорювати роботу, справа, над яким працюєш. Спільна робота дає можливість спілкуватися на зрозумілі теми. В цілому спільність інтересів сім`ю зміцнює.

Мінуси - вони випливають, зокрема, з плюсів:

- Ми і в звичайному житті дуже часто не поділяємо соціальну роль. Тобто тягнемо свої робочі проблеми додому, а домашні - на роботу. Як наслідок, керівник продовжує і вдома управляти, вчителька - вдома вчити. Якщо подружжя працює разом, ця межа взагалі стирається, немає, хоча б ритуального моменту перетворення з працівника на сімейного людини. Цей момент посилює і той факт, коли сімейна роль не збігається з положенням на роботі. Наприклад, будинки керує жінка, а на роботі вона підпорядкована своєму чоловікові і навпаки. Виходить така плутанина, з якої важко вибратися.

- Подружжя бачать один одного фактично цілодобово. Природно, що вони втомлюються один від одного.

- Крім кількох сімейних функцій, не може реалізуватися одна дуже важлива функція - психотерапевтична. Зокрема, чоловік або дружина, повертаючись, додому, не можуть поділитися робочими негараздами, порадитися, отримати підтримку, заспокоєння, схвалення або критику.

- Якщо на роботі доводиться працювати з людьми, часто потрібно звертатися безпосередньо - посміхатися, жартувати, фліртувати. Ви ж знаєте, що, крім професійної функції, це нічого не означає, але в присутності подружжя це може сприйматися, як трохи більше. Адже ревнощі ніхто не відміняв.

- Гірше, якщо чоловік і дружина знаходяться в підпорядкуванні один у одного. Поведінка начальника і підлеглого може диктувати розподіл ролей в сім`ї. Наприклад, підлеглий з подружжя може чогось і не зробити, сподіваючись на поблажки, а насправді їх немає. А це травмує. З іншого боку, якщо поблажки існують, тоді виникає опір колективу, він сприймає людину не як рівноцінного працівника і професіонала, а просто дружину шефа.

- Краще, коли чоловік і жінка знаходяться на одному щаблі професійного зростання. Коли виникає конкуренція, в здоровому суперництві нічого поганого немає. Але не кожен готовий конкурувати з людиною, від якого чекаєш любові, підтримки.

Рекомендації подружнім парам, які працюють разом.

- Бажано розвинути в собі вміння відключатися від роботи в неробочий час. Воно дається, як правило, з досвідом і для багатьох - з великими труднощами.

- На роботі якомога менше перетинатися. Якщо доводиться працювати над спільними проектами, тоді потрібно вчитися поступатися, шукати компроміс, адже, найімовірніше, будуть виникати суперечки.

- Відпустка краще проводити також разом. Тому що в цей спосіб подружжя зможуть насправді відірватися від роботи і згадати, що вони, в першу чергу, сім`я. А ось вечора, вихідні слід проводити окремо, мати свої захоплення, друзів. Це дасть можливість відпочити один від одного.

- Винятки з правил завжди є, існують подружні пари, які цілком успішно працюють разом на одній роботі і дуже добре себе почувають. - Напевно, такі пари просто не уявляють себе один без одного.

Якщо немає можливості обходити гострі кути, а мінуси спільної роботи стають для сім`ї великими проблемами, одному з подружжя потрібно шукати іншу роботу. У разі, коли доводиться працювати разом і змінити роботу немає можливості, слід звернутися до психолога. І крок за кроком вчитися адаптуватися до ситуації, що склалася.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss