* РБК — новости

* *

Главная Новости

Як навчити дитину вчити вірші

Опубликовано: 03.09.2018

видео Як навчити дитину вчити вірші

Цікава абетка 👧 розумна дитина 🐤 Вивчаємо українську абетку🅰️️Всі діти абсолютно різні. І цей фактор не обійшов і вірші. Хтось обожнює вчити їх, а для кого-то це справжні тортури. Що ж робити, якщо малюк зовсім не бажає вчити вірші? На перший погляд наступний відповідь може здатися більш ніж дивним, але тим не менше, перше що необхідно - всіма мислимими і немислимими способами доведеться зробити так, щоб навчити дитину вчити вірші, щоб малюк полюбив їх. Інакше нічого не добитися.


⚡ Навчити читати за десять хвилин

Як навчити дитину вчити вірші: метод

Відомий усіма метод пряника тут абсолютно не підходить. Якщо за вивчені рядки обіцяти нагороду, то смаку і інтересу до заняття це не прищепить точно. Також можна легко уявити собі до чого призведе, якщо цей пряник в якийсь момент прибрати ... не менш знаменитий метод батога також не підійде. Він може назавжди вбити навіть самі непомітні початки чогось правильного. Здавалося б ситуація безвихідна, але це не так. Часто причина криється в батьках, які займаються з малюком, вони просто неправильно це роблять. У навчанні дитини все грає велику роль: його вік, психологічні особливості, темперамент і навіть деякі літературні уподобання. Є дуже хороший метод заучування віршів - перетворити це в гру. І чим молодша дитина, тим простіше це зробити. Якщо пробувати вчити вірш таким методом, то найпростіше можна вивчити з малюком, якому півтора року від роду. Для цього необхідно промовляти майже всю рядок, а дитина буде додавати останнє слово. Також хорошим способом буде спробувати намалювати вірш. Цей спосіб не тільки допоможе в вивчанні, а й сприятиме розвитку образного мислення у дитини. Якщо щось не складається з малюванням, можна використовувати ритм. Допомогти в цьому може звичайний м`яч. При перекиданні слід повторювати рядок за рядком. Можна додати марширування або танці. Головне не забувати про головну мету і постійно промовляти вірш. Таким чином, непомітно станеться перетворення навчання в гру.

теат

Якщо є бажання прищепити дитині любов до віршів, є перевірений спосіб - інсценувати його, і при цьому супроводжувати певними описують рухами. Також можна запропонувати дитині побути в ролі відомого актора. Для того щоб малюк відчув всю серйозність заходу, рекомендується надіти на нього ошатний костюм і постелити килимки для визначення території сцени. Таким чином, у дитини виховується інтерес до виучіванію вірші через його інтереси і потреби.

вчити потроху

Навіть якщо все пішло добре, заучувати відразу весь вірш не варто, щоб уникнути утворення каші в голові. Тут потрібно діяти методом накопичення. Підійде певна схема. Наприклад, спочатку вивчити одну сходинку, потім додати другу і відточувати ці дві, не додаючи більше нічого. Потім можна переходити в третій, і так все вірш. Цей спосіб не тільки простий, але і дуже ефективний. Якщо вчити вірш подібним чином, то забути його потім буде досить складно.

Результатом

Якщо з раннього дитинства практикувати з дитиною вчення напам`ять віршів, то це дуже сприятливо відбитися на розвитку його пам`яті, мови і на сприйнятті всього прекрасного в цьому житті.

Методів досить багато і всі вони різні. Підбирати слід виходячи тільки з індивідуальних особливостей кожної дитини. Від батьків потрібно лише терпіння і уважність, для того щоб не пропустити часто досить тонкі моменти переваг або навпаки незгод малюка.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss