* РБК — новости

* *

Главная Новости

Квитки на автобуси в Білорусь

Опубликовано: 01.09.2018

видео Квитки на автобуси в Білорусь

Білорусь скасувала всі поїзди в Крим

Білорусія та Україна нерозривно пов'язані між собою історично вже протягом багатьох століть. Ще недавно ці країни були однією державою із загальною економікою і політикою. Сьогодні вони розділені чіткою межею, але громадяни України і Білорусії можуть вільно її перетинати завдяки безвізовому режиму. Багато українців їдуть у відрядження і робочі поїздки до Мінська, Вітебська або Гомель, в гості до родичів або друзів в Бобруйськ, Гродно або Брест.


На Сумщині приземлився літак з трьома дітьми, які потрапили в аварію в Білорусі

Міжнародні пасажирські перевезення в Білорусію

Пасажиропотік між Україною і Білорусією становить десятки мільйонів людей на рік, він носить дещо сезонний характер. Між країнами вже давно налагоджені транспортні коридори, розроблена ціла туристична інфраструктура, яка надає всі види транспортних перевезень. З аеропортів Києва, Львова та Одеси здійснюється десятки регулярних і чартерних авіарейсів в Білорусію, по всій країні курсують поїзди, що з'єднують найбільші населені пункти України і Білорусії, існує безліч регулярних автобусних рейсів.

Так що, залежно від потреб пасажира, кожен може підібрати для себе відповідні умови подорожі, які залежать від виду транспорту, час відправлення та прибуття, ціни квитків, часу в дорозі і т.д.

Авіаквитки в Білорусію з України

Подорожувати в Білорусію з України літаком з кожним роком стає простіше і дешевше, цей напрямок досить розвинене і безперервно прогресує. Тепер рейси до Мінська (Національний аеропорт " Мінськ" і "Мінськ -1"), Вітебськ, Гродно, Могильов і Брест здійснюються з аеропортів Києва " Бориспіль" і " Жуляни", з аеропортів Львова та Одеси. Так що, визначившись, куди Вам потрібно летіти, Ви можете придбати авіаквитки в Білорусь прямо на сайті і відправлятися в дорогу. Детальну інформацію про авіарейси з аеропортів України до Білорусі і назад можна дізнатися на сайті.

ЖД квитки для проїзду на поїзді в Білорусію з України

Найбільш популярним напрямком залізничного сполучення України і Білорусії є московський напрямок, також популярністю користуються поїзди до Вітебська і в Гродно. Ціна квитка на потяг " Київ- Мінськ" залежить від того, в якому вагоні Ви захочете їхати ( плацкартний або купейний ), але в будь-якому випадку, вона буде значно дешевше, ніж квиток на літак. Правда і час у дорозі буде значно більше, близько 12 годин. Купити квиток на потяг до Москви можна у нас на сайті.

Потяги в Білорусію відправляються не тільки з Києва, а й з інших великих міст України: Дніпропетровська, Харкова. Популярність цих напрямків продиктована безпосередньою близькістю східних областей України і Білорусії, у прикордонних районах курсують навіть електрички. На сайті можна дізнатися графік руху поїздів, ціну на ЖД квитки, наявність вільних місць та іншу інформацію.

Автобуси в Білорусію з України

Високий рівень розвитку має автобусне сполучення між великими українськими містами і Білорусією. Регулярні міжнародні рейси здійснюються з Києва, Львова до Мінська, а також з прикордонних областей. Незважаючи на тривалість автобусної поїздки, він досить популярний завдяки своїй вартості, регулярності рейсів і гнучкості графіків руху.

Для здійснення міжнародних автобусних рейсів у Білорусію використовуються комфортабельні автобуси, які обладнані відповідно до вимог пасажирів.

Тут є зручні розкладаються сидіння, кондиціонер, біотуалет і умивальник, телевізор, чайник і інші сервісні системи, які допомагають скрасити досить тривалу подорож. Доїхати автобусом зі Львова до Мінська, з Києва до Вітебська тепер не складає труднощів. Квиток на автобус до Білорусі можна купити на сайті, ціна квитків на міжнародні автобуси значно нижче, ніж на літак або навіть на поїзд, що дозволяє значно заощадити, особливо якщо купити квиток заздалегідь онлайн через Інтернет. Дізнатися інформацію про автобусних рейсах з будь-якого міста України до Білорусі можна на сайті.

Геополітичні зв'язку з Білорусією

Історичні зв'язки між Білоруссю і Україною і йдуть корінням глибоко в минуле, в часи Київської Русі. Це і сформовані культурні та етнічні зв'язки, і тривала історія співпраці і кооперації, і позитивна динаміка торговельно -економічного партнерства. Багато наших співвітчизників жили, вчилися, працювали в Білорусії, у багатьох тут родичі і друзі. Все це відбивається і на кількості поїздок з Білорусі в Україну і звичайно ж навпаки - у Білорусію, переростаючи в дуже вражаючі цифри.

Економічний вплив Білорусії на Україну також неможливо переоцінити. Це також накладає відбиток на характер, якість і кількість пасажирських перевезень. Вже давно в урядових колах обговорюється тема створення нових економічних союзів в Східній Європі, що могло б ще більше зблизити наші країни, внаслідок чого пасажирів, що мають необхідність перетинати українсько - білоруський кордон без перешкод, стане набагато більше.

Історична спадщина та наявність потужних економічних зв'язків - не єдиний привід побувати в Білорусії. Погуляти по Площі Перемоги в Мінську, побувати у Троїцькому маєток - мрія кожного мандрівника. Серед жителів Європи зараз модно провести відпустку в Східній її частині, українці теж прагнуть підхопити цю тенденцію.

Щоб здійснити свої плани, будь то робоча поїздка або туристична, потрібно просто купити квиток до Білорусі онлайн на сайті.

Регулярні автобуси до Мінська і Брест з Києва, Ковеля, а з Чернігова можна купити квиток на автобус в Гомель.

Докладно дізнатися про регулярність руху автобусів в Білорусію з України, умови бронювання та купівлі квитків, отримати відповіді на всі Ваші питання можна на сайті, або просто зателефонувавши в інформаційну служби підтримки та задавши ці питання оператору.

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss