* РБК — новости

* *

Главная Новости

Шлюбний договір зразок

Опубликовано: 01.09.2018

видео Шлюбний договір зразок

Россия, время откупаться | А. Рощин о выборах, программах кандидатов, Крыме и будущем.
.

Шлюбний договір


Шлюбний контракт

м._______________, ____________ ____________ _______ року. Ми, що нижче підписалися: ОСОБА_1 (надалі — майбутня дружина), що проживає за адресою: місто АДРЕСА_1, паспорт ________, виданий __ ________ __________ року Франківським РВ ЛМУ УМВС України у ________області, ідентифікаційний номер у Державному реєстрі фізичних осіб — ______________, та ОСОБА_2 (надалі — майбутній чоловік"), що проживає за адресою: місто АДРЕСА_2, паспорт КВ _________, виданий __ ___________ ____ року Франківським РВ ЛМУ УМВС України у Львівській області, ідентифікаційний номер у Державному реєстрі фізичних осіб — ________________, подавши заяву про реєстрацію шлюбу до Личаківського районного відділу РАЦСу м. ____________ (державну реєстрацію шлюбу призначено на ___ січня _____ року) і маючи намір врегулювати майнові відносини між нами як подружжям, визначити наші майнові права й обов'язки, керуючись ст. ст. 97—103 Сімейного кодексу України, уклали цей договір про таке:

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Ми домовилися зберегти особисту приватну власність кожного з подружжя на майно, придбане до реєстрації шлюбу .

Майно, набуте нами за час шлюбу, є спільною сумісною власністю за винятком майна, що підлягає державній реєстрації, яке належатиме на праві особистої приватної власності тому з подружжя, на чиє ім'я воно зареєстроване.

Майно, отримане одним з подружжя за договором дарування або в спадщину за час шлюбу, належатиме на праві особистої приватної власності тому з подружжя, ким це майно буде отримане або на кого воно буде зареєстроване, як за час шлюбу, так і у випадку його розірвання.

На момент укладення цього договору жодних майнових претензій один до одного у нас немає.

1.5. На момент укладення договіру ОСОБА_2 на праві особистої приватної власності належать:

а) квартира № АДРЕСА_2, яка складається з однієї кімнати загальною пло щею 17,6 кв. м;

б) квартира № АДРЕСА_3, яка складається з двох кімнат загальною площею 56,5 кв. м.

1.6. ОСОБІ_1 на момент укладення цього договору на праві особистої приватної власності належать:

а) частина квартири № АДРЕСА_1, яка складається із двох кімнат загальною площею 34.4 кв. м;

б) земельна ділянка площею 0,0451 га на території АДРЕСА_4.

1.7. Майно, що належить одному із подружжя на праві особистої приватної власності, відповідно до цього договору не може бути визнано спільною сумісною власністю подружжя, і при його відчуженні будь-яким способом згода іншого з подружжя не потрібна.

2. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ

У разі втрати одним із подружжя працездатності інший з подружжя зобов'язується надавати йому матеріальну допомогу у розмірі не менше 2 мінімальних заробітних плат щомісячно.

Кожен з подружжя зобов'язаний піклуватися про спільне майно та про майно, яке належить кожному з подружжя, вживати всіх необхідних заходів для охорони майна та дотримуватися прав та законних інтересів кожного з подружжя, встановлених цим договором .

Той із подружжя, з ким після розірвання шлюбу чи встановлення режиму окремого проживання залишаються діти, має право на отримання від другого з подружжя достатніх засобів (як у грошовій, так і в натуральній формі), необхідних для Утримання дітей та забезпечення умов їхнього розвитку — до Досягнення ними повноліття:

отримання коштів, необхідних для забезпечення нормального виховання та розвитку (як фізичного, так і духовного) дітей;

отримання коштів на покриття додаткових витрат на дітей, пов'язаних із розвитком їх здібностей (відвідування гуртків, студій, репетиторство тощо);

отримання коштів, необхідних для покриття додаткових витрат на дітей, пов'язаних із станом їх здоров'я;

отримання коштів для забезпечення навчання дітей у навчальних закладах будь-якого рівня (включаючи оплату навчання та проживання).

Умови, зазначені у цьому пункті, є чинними також і після розірвання шлюбу.

2.4. Усі вклади та майно, що будуть придбаватися на ім'я дітей за рахунок спільних коштів, у випадку розірвання шлюбу та розподілу майна будуть вважатися такими, що належать дітям.

3. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ,

Подружжя ознайомлене нотаріусом з правовими наслідками обраного ним правового режиму майна.

Цей договір набирає чинності в день його підписання та нотаріального посвідчення.

Цей договір не може бути змінений в односторонньому порядку. Зміни до цього договору можуть бути внесені шляхом укладення додаткового договору, який підлягає обов'язковому нотаріальному посвідченню.

Нам нотаріусом роз'яснено зміст ст. ст. 57—59 (право особистої приватної власності дружини та чоловіка), ст. ст. 60— 74 (право спільної сумісної власності подружжя), ст. 75 (право одного з подружжя на утримання), ст. 76 (право на утримання після розірвання шлюбу), ст. 78 (договір подружжя про надання утримання), ст. 100 (зміна умов шлюбного договору), ст. 101 (право на відмову від шлюбного договору), ст. 102 (розірвання шлюбного договору), ст. 103 (визнання шлюбного договору недійсним) Сімейний кодекс України .

Витрати, пов'язані з укладенням цього договору, оплачують Сторони в рівних частинах кожна.

Цей договір складено і підписано в трьох примірниках, які мають однакову юридичну силу. Один примірник договору зберігається у справах приватного нотаріуса _____________________, а два інших примірники видаються Сторонам договору.

ПІДПИСИ

ПОСВІДЧУВАЛЬНИЙ НАПИС НОТАРІУСА

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss