* РБК — новости

* *

Главная Новости

Квиток на автобус Київ - Харків - від 291 грн. Купуйте на сайті

Опубликовано: 01.09.2018

Харків, а точніше розташування міста досить зручні для автобусної поїздки, іншими словами доїхати з Києва до Харкова простіше простого! Автобус до Харкова перебуває на Центральний автовокзал по вулиці Гагаріна. З Києва автобуси відправляються з автостанції Видубичі та Центрального автовокзалу на проспекті Науки (ст. М. Деміївська). Поїздка до Харкова для пасажирів це в першу чергу відмінний досвід і маса вражень.

Ціна квитка на автобус Київ - Харків - 250 грн. Можна легко перевірити в розділі сайту квиток на автобус і вона зазвичай становить близько зазначенної сумми. Ціни вказані в гривнях, тому слід окремо перевіряти вартість на сайті, оскільки перевізник (у тому числі і Автолюкс) може змінити тарифи в залежності від внутрішньої політики та зовнішніх чинників. Частина автобусів в Харків дешевше, але є варіанти і дорожче! На автобусі поїздка до Харкова тривати близько 7-8 годин. Наявність квитків дивіться в системі!

Відправлення відбувається як з Центрального автовокзалу, так і деякі рейси відправляються з автостанції Видубичі, так що квитки на автобуси до Харкова можна купити як на місці, так і онлайн.

Особливості рейсів автобусів через Харків

Автобус в Волгоргад (Росія) через Харків. Відправлення автобуса вівторок і п'ятниця. Маршрут рейсу: Київ (14:30, Центральний автовокзал) - Полтава - Харків (22:05, Автовокзал по пр. Гагаріна 22) - Білгород - Старий Оскол - Воронеж - Борисоглібська - Волгоград (16:25 прибуття на автовокзал, вул. Балоніна 79) Ціна квитка - 1375 грн. Замовити можна через форму пошуку на сайті.

Автобус з Харкова до Києва, аеропорт Бориспіль. Ціна квитка - 381 грн. Відправлення щодня три рази:

00: 15 Харків - Київ, аеропорт Бориспіль 7:00 6:15 Харків - Київ, аеропорт Бориспіль 13:10 17:00 Харків - Київ, аеропорт Бориспіль 25:55

Ціна, зазначена в результатах пошукового запиту, квитка остаточна. Ніяких додаткових комісій не передбачає і відповідає тарифам перевізника, що досягається завдяки тому, що інтернет-система отримує той відсоток від реалізації, який раніше отримувала автостанція. Інтернет економить час і гроші на дорогу, бо окремо за квитками Київ - Харків на автовокзал більше їхати не потрібно і це здорово! Дізнатися скільки коштує проїзд Київ - Харків можна в касі, під'їхавши або зателефонувавши по телефону.

Прибуває автобус до Харкова на Гагаріна, 22. Автовокзал знаходитися недалеко від з/д станції Левада. При цьому варто відзначити, що головний з/д вокзал - Південний, до якого можна доїхати на громадському транспорті, або на таксі (всеукраїнська телефонна служба радіо таксі 567). Важливо розташування станцій, оскільки з/д квиток - прекрасна альтернатива автобусу. Наприклад, до Харкова можна прилетіти на літаку, а виїхати на автобусі або поїзді.

У Харкові є власний аеропорт, до якого також можна доїхати на громадському транспорті.

Автобуси, що курсують з Києва до Харкова, дотримуються чіткого графіка. Автобус з Києва до Харкова їде близько 7-8 годин (в залежності від перевізника і рейсу). Особливо популярний суботній рейс, особливо тому що він заїжджає в аеропорт Бориспіль (термінал D).

До Києва, а що важливіше з Києва також можна доїхати на автобусах, що курсують по Україні : Одеса ( автобус Київ-Одеса ), Львів, Харків, Хмельницький, Бердичів, Житомир, Бориспіль (місто), Бориспіль (аеропорт), Полтава, Миколаїв і багато інших автобуси по Україні .

Альтернативою поїздці на автобусі може стати ж / ж квиток до Харкова. Вартість з/д квитків Київ-Харків і назад:

поїзд Київ-Харків (8 годин в дорозі) відправлення - 22:22 прибуття - 6:23. Плацкарт - від 193 грн., Купе - від 303 грн., Люкс - від 601 грн. поїзд Івано-Франківськ-Харків (№115) - всього 5 годин в дорозі. Вартість проїзду - від 161 грн. (Плацкарт) Інтерсіті (Хюндай) Київ-Харків - від 307 грн. (2 клас). найдешевший поїзд Київ-Лисичанськ (аж 11 годин в дорозі і вартість - від 1456 грн. за місце в плацкартному вагоні.

Вартість квитків до Харкова на автобуси і поїзди необхідно перевіряти на сайті на конкретну дату, оскільки тарифною політикою завідують безпосередньо перевізники.

Для тих, хто сумує за засніженими горами лижами з сноубордами можна відшукати на сайті відмінні варіанти автобусного сполучення з гірськолижними курортами, наприклад, рейс Львів-Буковель та інші рейси з Львова .

З Харкова до Польші ті Чехіі

Також на сайті можна придбати квитки на рейси до Польщі з Харкова: Харків-Гданьск , Харків-Глиня , Харків-Гожув , Харків-Краків , Харків-Лодзь , Харків-Люблін , Харків-Познань і врешті решт Харків-Варшава !

Чехія не відстає і ви можете купити квитки Харків-Прага і Харків-Брно за привабливими цінами.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss