* РБК — новости

* *

Главная Новости

Квиток на автобус до Франції. Замовляйте на сайті

Опубликовано: 01.09.2018

видео Квиток на автобус до Франції. Замовляйте на сайті

Які в Варшаві автобуси

Франція розташована в Західній частині Європи, але не дивлячись на це, автобуси в цю чудову країну є з багатьох інших держав - як сусідніх, так і віддалених. На сайті ви можете знайти квитки на автобуси до Франції з:України, Польщі , Чехії, Німеччині, Швейцарії, Бельгії, Італії , Іспанії, Великобританії, і багатьох інших країн!

Може спочатку здатися, що продаються в основному квитки на автобуси в Париж і тільки, але це далеко не так! Хоча столиця Франції, що не будемо приховувати, найпопулярніший напрямок рейсів, міста Франції, в які можна купити квиток на автобус на сайті: Париж, Авіньйон, Аннемас, Ансі, Байонна, Безансон , Безьє, Бордо, Гренобль, Діжон, Каркассон, Ле-Канні, Ліон (Леон), Ліль, Марсель, Мец, Монпельє, Мюлуз, Нарбонна, Ним, Ніцца , Перпіньян, По, Пуге-сюр-Аржан, Страсбург, Тарб, Тулон, Тулуза, Шалон сюр Сон, Шамбері, Екс-ан-Прованс.


Общественный транспорт в Германии.

Купляйте квитки Мендіг-Ліон .

Дістатися до Франції з Італії

Дістатися до Франції з Італії можна через Мілан, Турин і Геную на рейсах до Ніцци, Тулузи через Монпельє, Ажен і Безьє. Також є автобуси в Ліон. Ціна квитка на автобус Мілан - Париж - від 30 євро. В дорозі майже 14 годин.

Доїхати до Франції з Іспанії

Доїхати до Франції з Іспанії можна на автобусі по узбережжю Атлантичного океану з іспанського містечка Сан-Себастьян в французьке місто Тулуза через населені пункти Байонна, По і Табр. Поїздка обійдеться близько 10-15 євро. Важливо зауважити, що як раз між Францією та Іспанією сховалася карликова країна Андорра. В її єдине місто Андорра-ла-Велья можна доїхати з Барселони, а також на місцевих автобусах з Тулузи. Прямий автобус Барселона - Париж обійдеться від 47 євро. Також є можливість пересадки в Ліоні, Тулузі, Монпельє.

В той же французький Бордо є рейс з іспанського міста Більбао. Ціна квитка - близько 60 євро. Також з Більбао можна доїхати в: Нарбонна, Перпіньян, Монпельє.

Автобуси в Париж

Міжнародні автобуси в Париж дуже недорого купувати з сусідніх Бельгії, Німеччини і навіть Великобританії. Такі квитки в Париж коштуватимуть близько 20 євро. Альтернативою автобусам по Західній Європі можуть стати швидкісні поїзди, квитки на які можуть коштувати дуже недорого.

З України в Париж краще їхати з пересадкою. З Парижа в свою чергу легко доїхати в будь-яку частину Франції. Популярні рейси и України: Київ-Париж , Львів-Париж . Також часто їдуть з пересадкою у Польщі: Люблін-Париж та інші.

Авіаквитки у Францію також можуть стати альтернативою автобусам, тим паче, що в Париж є досить багато рейсів з Польщі, Румунії чи Литви. Знайти та замовити квитки на літаки так само легко, як і квитки до Франції. Наприклад, долетіти з Києва до Парижа через Афіни можна за 60 євро, що, погодьтеся, чудове рішення.

Автобуси на Південь Франції: Ніцца, Канни, Марсель

Пасажири можуть потрапити автобусом також і на Південь Франції. Так, з України подорож потягом  в Марсель, Канни , Ніццу займе чимало часу, але якщо автобуси - єдиний доступний за вартістю і зручності варіант, то варто їм скористатися, тим паче, що є прямі рейси до Києва та Львова з Канн і Ніцци.

Доїхати в Безансон автобусом

Часто виникає ситуація, коли в невелике французьке містечко доїхати досить проблематично. Це через те, що у Франції дуже централізована система транспортного сполучення і дуже часто доводиться робити "гак", щоб потрапити, куди пасажиру потрібно. Наприклад, подорож в Безансон автобусом - яскрава ілюстрація. З Парижа добиратися три з половиною години і 35 євро. Прямих міжнародних рейсів не так вже й багато - зі Швейцарії, досить дорогі і часовитратні з Німеччини. Альтернативою може стати Ліон, як транспортний вузол. Їхати як від Парижа - три з половиною години, але вже за 20 євро. Інше питання що в Ліон набагато менше авіарейсів, ніж в Париж.

На автобусі в Мец

З пересадкою в Польщі або Німеччині також можна доїхати на автобусі в Мец . Це може коштувати дуже недорого. Перевірте вартість квитка на автобус в Мец на конкретну дату. Враховуйте, що місто знаходиться недалеко від Страсбурга і Реймса. Цікаво, що можна придбати білет Лодзь - Мец .

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама

rss