Передплата

Передплата на друкований варіант газети “Народна армія”:

Індекс видання: 68618
Вартість газети “Народна армія”:

1 міс. 3 міс. 6 міс. 12 міс.
Вартість приймання передплати
0,90 2,10 2,55 3,90
Вартість видання з доставкою
14,18 42,54 85,08

Кінцева передплатна вартість видання враховує вартість видання з доставкою та вартість приймання передплати.

Оформити передплату на газету можна у будь-якому відділенні поштового зв’язку міста, району, селища міського типу чи села.

З 1 липня 2014 року газета “Народна армія” змінює періодичність виходу та обсяг видання. За рішенням тимчасового виконувача Міністра оборони України з метою посилення інформування особового складу Збройних Сил України, донесення оперативної інформації про діяльність Міністерства оборони України та Збройних Сил України, керівництва держави газета буде виходити 3 рази на тиждень на 8 шпальтах.

У зв’язку із збільшенням видавничої вартості газети, для читачів, які передплатили газету “Народна армія” на рік, видання у новому форматі буде надходити три рази на тиждень замість одного, але на менш короткий термін (в залежності від дати оформлення абонементу).

Приносимо вибачення за незручності! До бажаючих отримувати газету до кінця року прохання доплатити за вартість видання на нових умовах, або, при наявності фінансового чеку, анулювати абонемент і повернути собі кошти.

Більш детальну інформацію про газету “Народна армія” ви можете дізнатися за телефоном (044)489-50-12.

Увага! Перевірте правильність оформлення передплати!

На абонементі повинен бути проставлений відтиск касового апарата.

При оформленні передплати (переадресування) без касового апарата на абонементі проставляється відтиск календарного штемпеля відділення зв’язку. У цьому разі передплатнику видається абонемент з квитанцією про оплату вартості передплати (переадресування).

Передплатник із сплачених ним коштів за передплату доручає Розповсюджувачу сплатити Видавцю суму в розмірі видавничої вартості передплаченого видання на умовах і в строки, визначені Розповсюджувачем.

rss
Карта