* РБК — новости

* *

Ці основні навички повинні бути у кожної дитини до закінчення школи

Опубликовано: 12.01.2019

видео Ці основні навички повинні бути у кожної дитини до закінчення школи

CS50 Live, Episode 001

Батьківська любов настільки безмежна, що хочеться опікувати і захищати своїх дітей, навіть якщо вони можуть постояти за себе самі. Наші наміри благі, адже кожен з нас бажає, щоб його чадо було найкращим і найщасливішим. На жаль, гіперопіка діє на дітей з прямо протилежним ефектом. Ми хочемо оберігати їх від труднощів, а отримуємо «тепличні рослини», абсолютно не пристосовані до життя.


CS50 Lecture by Steve Ballmer

Для того щоб ваша дитина була готовий до дорослого існування, ви повинні звільнитися від звички надмірно опікати його. Ви дієте з кращих спонукань, але позбавляєте свого сина самостійності. Там, у дорослому житті, він буде зовсім не пристосований до важливих речей, йому буде складно жити в незнайомому місті і взаємодіяти з людьми, які не проваджені любов`ю до нього. Там буде нова реальність, і готувати дитину до неї необхідно прямо зараз, поки він не досяг повноліття. Цьому не навчить школа і педагоги, це ваш святий обов`язок. Ознайомтеся з основними навичками, які ви повинні закласти в свою дитину до 18-річчя.


General Agreement on Tariffs and Trade (GATT) and North American Free Trade Agreement (NAFTA)

Приготування їжі

На той час, як ваше чадо перейде в середню ланку школи, воно повинно бути в змозі вміти робити все, що пов`язано з його виживанням без батьків. Приготування їжі входить в список справ. Це зовсім не означає, що ви відразу припиніть балувати свого сина смачними обідами і вечерями. Однак ви повинні бути впевнені, що він зможе нагодувати себе в разі вашого непередбаченої відсутності. У житті трапляються різні ситуації, наприклад критичний стан старого родича, коли один з батьків змушений виїхати на протилежний кінець міста, щоб доглядати за хворою матір`ю, а інший в цей час знаходиться на роботі.

Ви впевнені, що ваша дитина знає, де лежать продукти, як включати газ і як розігрівати їжу в мікрохвильовці? Нехай це буде елементарний бутерброд або салат, але ви повинні знати, що син не залишиться голодним. Крім того, чим старше діти стають, тим складнішими повинні бути навички в приготуванні їжі. Так, 15-річна дівчинка цілком може приготувати овочевий суп.

Уміння прокидатися вчасно

У середній школі або навіть раніше почніть привчати сина до самостійного підйому. Він зобов`язаний виробити цю звичку, адже в студентські роки без неї доведеться несолодко. Нехай він звикне до сигналу будильника і самостійно почне вставати з ліжка. Ви не зможете будити його, коли він буде проживати в студентському гуртожитку. Там не буде вже приготованого сніданку і татового автомобіля, який довезе спізнюється бідолаху до стін навчального закладу. Деякі особливо турботливі батьки намагаються встановлювати веб-камери в кімнаті гуртожитку. Тим самим дорослі надають своїм дітям ведмежу послугу. Хіба ви хочете, щоб ваша дитина терпів у житті одні невдачі? Ставки дуже високі, і ви можете допомогти виробити своєму чаду пунктуальність.

Прання

Коли ви навчаєте дитину господарської праці, прання речей вручну може змусити відчувати малюка якийсь дискомфорт. Тому підходите до цього питання з граничною делікатністю. Багато дітей люблять возитися з водою і милом. Захопившись, вони можуть затопити ванну. Просто прослідкуйте один раз, а потім дайте дитині повну свободу дій. А от не показувати, як потрібно прати речі, неправильно. Тому, якщо до 18-річчя ваше чадо ще не може обпирати себе, вина повністю лежить на ваших плечах.

Заправляти паливний бак

Якщо дитина з дитинства обожнює машини і вже непогано водить, ви повинні бути впевнені, що він знає, як заправляти паливний бак, і може сам стежити за станом палива. В іншому випадку, коли син або дочка стануть водити самостійно, з ними можуть статися неприємні казуси на дорозі.

Вміти взаємодіяти в соціумі

Як кажуть роботодавці, молодь в 20 років зовсім не пристосована до життя в професійному колективі. Здобувачі на вакантне місце хочуть отримувати точні вказівки і мати покрокову інструкцію до своїх доручень. Це говорить про те, що батьки свого часу не прищепили самостійності. Мало того, молоді люди не привчені до життя в соціумі і не знають, що таке взаємодопомога і взаємовиручка. Це відбувається з однієї простої причини: розпещене чадо було повністю звільнено від усіх домашніх обов`язків. Тому, коли молоді люди починають працювати самостійно, вони не зможуть так запросто перебудувати своє мислення і звички.

Вміти постояти за себе

Більшість з нас знайомі з такими батьками, які цілими днями не виходять зі школи, з`ясовують у вчителів, з якої причини їх нащадкам поставлена та чи інша оцінка, запитують у педагогів домашнє завдання і навіть заповнюють своєму чаду щоденник. Що ж відбувається в студентські роки? Картина повторюється, проте замість добрих і серцевих вчителів, які живуть по сусідству, першокурсник стикається з гордовитим професором, які знають собі ціну. Щоб не виникло ніяких проблем з викладачем, ви повинні навчити дитину розмовляти з авторитетною особою.

У студентському житті трапляється багато неприємних моментів, і ви не зможете щодня оббивати пороги вузу, щоб захистити свого сина. Крім цього, навчіть дитину слухати співрозмовника і шанобливо ставитися до старшим. Зрештою, ви завжди можете виступити в якості спаринг-партнера.

Самостійно збирати сумку

Уміння самостійно збирати шкільну сумку розвиває в дітях функції пам`яті і відповідальність. І чим раніше ваш малюк почне це робити, тим краще. Таким чином, кожен день він буде звикати впорядковувати думки і планувати день наперед.

Культурна поведінка в закладах громадського харчування

І цей навик слід прищеплювати з початкової школи. Малюк повинен вміти обслужити себе, і при цьому не забувати про ввічливі слова. У майбутньому, коли дитина стане проводити час в громадському місці з компанією друзів, вам не буде соромно за його потворне поведінку. Діти повинні вміти замовляти їжу і робити це з повагою до обслуговуючого персоналу.

Вміти вступати в розмову з незнайомцями

Як ви розумієте, у дорослому житті ваша дитина буде зустрічати багато незнайомців. Його життя набагато ускладниться, якщо він не буде знати, як правильно вступати в розмову. Саме тому не забороняйте восьмирічному малюкові розмовляти з незнайомцями. Ви думаєте, що оберігає його від уявних маніяків, а в дійсності ставите хрест на соціальній взаємодії в майбутньому. До речі, малюкам слід побоюватися не чужинців, а знайомих, які можуть мати неблагочестиві наміри. Згодом ваша дитина навчиться виявляти серед переважної кількості приємних незнайомців моторошного типу, з яким краще не зв`язуватися.

Вміти купувати продукти

Ви повинні заздалегідь навчити дитину економії. Наступного разу, коли підете з ним разом за покупками в супермаркет, зверніть увагу на жовті цінники і знаки, що звисають зі стелі. Дитина, який добре орієнтується в цінах, може починати самостійно прогулюватися з кошиком уздовж продуктових рядів. Е хвилюйтеся, у дітей у віці 13 років не буває звички класти товари з полиці собі в кишеню. Зате в подальшому ваш помічник зможе регулярно ходить в супермаркет за основними продовольчими товарами.

Розробляти план пікніка

Коли група однолітків вже самостійна, діти можуть самі для себе розробляти план прогулянки або пікніка. Вони можуть відправлятися куди завгодно, хоч в кіно або боулінг. Не позбавляйте їх можливості пізнавати світ і позбавлятися від власних страхів. Діти можуть сходити на самоті в торговий центр або прогулятися по центральній вулиці. Нехай їх пізнання про світ з кожним разом стає все ширше.

Навички пересування на громадському транспорті

Не бійтеся відпускати вашу 17-річну дочку їздити на метро в поодинці. Молоді люди приблизно в цьому віці стають морськими піхотинцями і навіть вчаться пілотувати літаки. Чим же ваша дитина відрізняється від вчорашнього призовника? Діти, які закінчили середню школу, повинні твердо усвідомити, що відтепер їх доля належить тільки їм.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Статті схожі на "Ці основні навички повинні бути у кожної дитини до закінчення школи"

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама