* РБК — новости

* *

Суддя Струков бреше. Його підручні теж

Опубликовано: 12.01.2019

видео Суддя Струков бреше. Його підручні теж

Суддя просидів на троні під час виконання гімну, а потім закрив рота нардепу

28 вересня голова Октябрського районного суду м. Полтави Олександр Струков намагався провести збори суддів, щоб затвердити негативну характеристику на суддю Ларису Гольник.


Досудилися №13. Судді-хабарники і місця їх проживання (2016.12.23)

Однак, коли на ці збори завітали депутати місцевих рад, члени різних політичних сил та громадських утворень, а також журналісти з кількох місцевих та всеукраїнських ЗМІ, служителі Феміди кинулися тікати з зали засідань.

У Полтаві сталася сутичка між громадськістю, депутатами і суддею Струковим


Суддя перешкоджає журналістам "Правди" знімати засідання

Наступного дня суддя Гольник отримала підписану Струковим характеристику. З однозначним висновком:

« займаній посаді судді не відповідає ».

Останній аркуш характеристики

Це при тому, що у 2015 році Струков направив на Вищу кваліфікаційну комісію суддів України характеристику із абсолютно протилежним змістом. ВККС, вивчивши цей документ та інші з суддівського досьє, прийшла до висновку про рекомендування Лариси Гольник до обрання її суддею безстроково.

Після скандальних зборів суддя марно намагалася довідатися, хто складав на неї характеристику, на підставі яких документів та з чиєї ініціативи.

Струков та працівники апарату суду тривалий час, як-то кажуть, відморожувалися. Зрештою голова суду офіційно повідомив, що характеристика затребувана ВККС.

Запит Гольник і відповідь Струкова

Отримати відповідь із Вищої кваліфікаційної комісії суддів України виявилося незрівнянно простіше.

І вона засвідчила – Струков брехав.

Ніякої характеристики на Гольник після 20.07.2015 року ВККС не вимагала.

Відповідь ВККС

Оцініть пікантність ситуації. Цинічно бреше законник, суддя із 30-річним стажем, голова суду!

Утім, йому не звикати. Після лжесвідчень Струкова, даних під присягою у суді за справою Трихни, дивуватися вже нічому не доводиться.

Мамай свідчить у справі Гольник-Трихна: слова проти фактів

Інший приклад.

Залежні від голови суду працівники апарату суду на вимогу Струкова ледь не кожного дня строчать різноманітні доповідні й акти про відсутність судді Гольник на роботі нібито без поважної причини.

Хоча щоразу вона повідомляє заступника голови суду Ганну Андрієнко або працівників апарату суду, відповідальних за кадрову роботу, про необхідність відлучитися із зазначенням причини та місця візиту – чи то в прокуратуру, чи то до нац. поліції і т.д.

До самого Струкова Лариса не заходить, бо він кидається на неї з кулаками, навіть не вислуховуючи. А на пропозиції піти з нею разом і бути свідком її спілкування з головою суду жодна з названих у попередньому абзаці осіб не відгукується.

Далі події розвиваються за таким сценарієм:

- наступного дня голова суду пропонує Гольник надати документи, які мають підтвердити поважність причин її відсутності,

- невдовзі з’являється наказ за підписом Струкова щодо проведення оплати праці Гольник пропорційно відпрацьованому часу, що не передбачено чинним трудовим законодавством та прямо суперечить нормам Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Якщо голова суду нараховує більше « 3 годин відсутності на роботі без поважних причин », він самочинно оформлює Гольник прогули за цілий день.

Отож, намагаючись вислужитися перед самодуром у керівному кріслі, запопадливі працівниці апарату суду вдаються до відвертих фальсифікацій.

18 жовтня Лариса Гольник поінформувала керівника апарату Надію Місюру у присутності її заступниці Тетяни Черняєвої, що відразу після обідньої перерви, тобто після 13 год., вона мала бесіду з Іваном Клочком, начальником Територіального управління Державної судової адміністрації України в Полтавській області, у кабінеті останнього.

Неповторний інтер’єр кабінету Клочка, провінційний пшонка-стайл | фото автора

Ця зустріч була зумовлена необхідністю закликати Клочка: 1) не виконувати протизаконні накази Струкова про позбавлення Гольник частини суддівської винагороди; 2) привести до тями працівників апарату суду. Однак Клочко вирішив, що йому вигідніше не псувати стосунки зі Струковим.

У дворі ТУ ДСА Лариса випадково зустріла суддю Полтавського районного суду Потетія, від якого дізналася, що той виніс заочне рішення у справі, де Гольник виступає третьою особою. Отже терміново треба було потрапити до Полтавського райсуду і ознайомитися з матеріалами провадження.

Після візиту до ТУ ДСА, о 14:25 Гольник уже була на своєму робочому місці, о 15:40 вона зайшла до кабінету № 3, де сидять Місюра та Черняєва, та під запис на диктофон сказала їм, що вирушає до Полтавського райсуду.

2016 10 18 3 каб

Яким же було здивування Лариси, коли наступного дня їй вручили чергову цидулу від Струкова, де стверджується, що 18 жовтня по обіді вона перебувала на роботі тільки 10 хвилин, із 14:25 до 14:35.

Лист Струкова

Подібне відбувається не вперше. «Порушення трудової дисципліни» фальшуються. Нахабно й цинічно.

Що це – театр абсурду, маразм, чи неприховане знущання?

Коли Струков та його позбавлена гідності челядь тільки й думають, як іще ускладнити життя судді Гольник.

І марнують на це свій робочий час.

Чи за те їм держава гроші має платити?

І чи нема в Октябрському райсуді справ більш важливих, ніж шпигування за Гольник та строчіння на неї брехливих доносів?!

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама