* РБК — новости

* *

Основні правила для мандрівника

Опубликовано: 12.01.2019

видео Основні правила для мандрівника

Наши на Гавайях: ожидание и реальность

Загальні правила: Компанія «ТамТур» не несе відповідальності за погодні умови, затори і ремонти на дорогах. Компанія залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.


П’ять тисяч кілометрів пішки кордонами України подолають кияни Ігор та Антоніна

Пошкоджене майно (в готелі, автобусі і т. д.) оплачується додатково, виходячи з суми нанесеної шкоди. Якщо Ви помітили поломку або пошкодження в готелі, автобусі і т.д., просимо одразу повідомити керівника групи! Дорогі туристи, просимо не запізнюватись! (на сніданки, відправку автобуса, збір групи і т.д.). По-перше — це незручності для всієї групи! По-друге — це заважає вчасно проводити екскурсії, поселенню в готель, прибуття в заплановані місця. Значно скорочує Ваш вільний час і загальний час Вашого перебування в даному місті, замку і т. д.

Звертаємо вашу увагу : Посадка в автобус здійснюється керівником групи виключно по заздалегідь підтвердженим посадковим місцям. Посадочне місце визначається в день замовлення туру Компанією, Агентом. Просимо звернути увагу на те, що спинки крісел місць під номерами 45, 46, 47, 48 та 49 (останній ряд автобусу) у зв'язку з технічними особливостями транспортного засобу в жодному автобусі не відкидаються.


Зоомагазин "Акваріумний світ" у випуску новин на ICTV.

Про тривалість і наявність Нічних переїздів (ночівля в автобусі) прохання уточнювати заздалегідь, при замовленні туру в компанії-агента.

Автобус:

В цілях особистої безпеки суворо забороняється пересуватись по салону під час руху автобуса, а також курити та вживати в салоні спиртні напої. Гарячі напої (чай, кава) в автобусі готуватися НЕ будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години будуть санітарні зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, автогрилях і т.д. В Євросоюзі введені правила, згідно з якими, забороняється без ліцензії і санітарної книжки європейського зразка використовувати в салоні автобуса окріп для приготування напоїв або продуктів. У санітарних цілях і враховуючи екологічний комфорт всієї групи навіть при наявності в салоні автобуса туалету — він використовуватись НЕ буде (передбачені регулярні санітарні зупинки). Регулювання кондиціонера в режимі обігріву чи охолодження здійснюється через керівника групи водіями автобуса (оскільки система кондиціонування повітря загальна, прохання враховувати інтереси і побажання інших туристів).

Зупинки автобуса попередньо розраховані по програмі туру і здійснюються лише в передбачених для цього місцях (крім екстрених випадків). Про місце, час і тривалість санітарної зупинки попередньо повідомляє керівник групи. Зупинки за бажання чи примхою туристів не передбачені.

Супроводжуючий, керівник групи:

Супроводжуючий групи — це уповноважений представник туроператора на маршруті , який координує і забезпечує виконання програми туру. В обов'язки супроводжуючого групи входить : забезпечення програми туру, контроль за кількісним складом групи, інформування туристів про час і місце збору і від'їзду групи. Контроль за проходженням кордону, розселення в готелях по маршруту (згідно схеми розміщення і ваучерами приймаючої сторони), забезпечення туристів загальною інформацією. Взаємодія з гідами на маршруті і контроль виконання екскурсійної програми, взаємодія з водіями, взаємодія з представниками приймаючої сторони, взаємодія з офіційними службами, контроль за дисципліною і правилами поведінки туристів на маршруті. Супроводжуючий перебуває разом з групою в межах програми туру. За обставин, коли турист відстав від групи, пріоритетом в діях супроводжуючого є робота з групою і дотримання програми туру. Супроводжуючий продовжує роботу з групою навіть у випадку неявки когось з туристів до місця збору або від'їзду групи, при настанні страхового випадку з туристом, при втраті документів або речей туриста, та інших обставинах, при яких окремий турист не може продовжити подорож у складі групи . Супроводжуючий надає можливу посильну допомогу туристу, не залишаючи групу, або може залишити групу лише в тому випадку, якщо відсутність супроводжуючого на маршруті не обмежує права групи або не загрожує змінами програми. Супроводжуючий НЕ влаштовує організований заїзд групи в супермаркети або інші місця, якщо це не вказано в програмі туру.

Інформація по готелях:

Поселення в готелі за міжнародними правилами здійснюється після 14:00 , виселення до 11:00 . Прохання дотримуватись тиші після 22:00 . Туристи, які подорожують самі, можуть бути розміщені в тримісних номерах! Де третім ліжком може бути додаткове ліжко або диван. За програмою туру передбачені сніданки (шведський стіл) або порційний.

Категорично ЗАБОРОНЕНО ВИНОСИТИ продукти зі шведського столу на сніданку! Дана дія може бути прирівняна законом до крадіжки з магазину, і адміністратор готелю має право викликати поліцію. Також Адміністратор готелю має права примусити оплатити винесену продукцію.

Рекомендуємо: Всі цінні речі, документи зберігати в сейфі готелю! Якщо в готелі є міні-бар. Продукція з міні — бару в готелі оплачується додатково!

ПРОСИМО звернути увагу ! ХОЛОДИЛЬНИКА , ФЕНА І ПРАСКИ В НОМЕРІ ГОТЕЛЮ НЕМАЄ!!!

Ми бажаємо Вам хорошого відпочинку і незабутніх вражень, якими буде приємно поділитись з відвідувачами нашого сайту.

Ваш відгук може стати найкращим! А ще — початком нової подорожі!

Сподобалось? Поділись сторінкою в улюбленій соціальній мережі

Реклама

Популярные новости

Агентство по эскорт услугам
У многих слово «эскорт» ассоциируется с элитным сопровождением, дорогими машинами и длинноногими красавицами-моделями, которых богатые владельцы крупных фирм берут с собой на светские рауты в качестве

Франшиза страхового агентства
К Вашему вниманию франшиза страхового агентства — Точка Страхования. Основными направлениями деятельности являются реализация полисов ОСАГО и КАСКО. Что входит в франшизу• Техническая поддержка наших

Детективные агентства киева
На страницах нашего сайта Вы найдете много полезной информации, которая необходима в повседневной жизни. Вы имеете возможность обратиться к нам, оставив заявку либо позвонить по одному из номеров, указанных

Федеральное агентство по техническому регулированию
В 2003 году, 1 июля, вступил в действие ФЗ, определяющий основы технического регулирования. В рамках закона создана новая система установления норм для производственных процессов, продукции, услуг и работ.

Btl агентство полного цикла
Нередко рекламные услуги заказываются одновременно у нескольких поставщиков: одна фирма выполняет полиграфию, другая проводит исследование рынка, третья следит за общей успешностью проводимых мероприятий.

Русское агентство новостей
Русское Агентство Новостей (РуАН) создано, как альтернатива разнузданному, повсеместному шабашу, развёрнутому в СМИ равнодушными, недалёкими, продажными и недружественными к нормальным людям персонажами,

Мегаполис сервис агентство недвижимости
Агентство недвижимости «Мегаполис Сервис», предлагает все виды риэлторских услуг на рынке недвижимости. Купля-продажа, обмен квартир, домов, комнат, земельных участков, коттеджей, коммерческой недвижимости.

Сдать квартиру через агентство
Почему стоит держаться подальше от агентств недвижимости Что бы ответить на первый вопрос и понять почему идея сдать квартиру через агентство не самая блестящая, мне придется процитировать книгу “6

Агентство по подбору домашнего персонала
Проблема поиска хорошей няни, надежной помощницы по хозяйству, квалифицированного репетитора для ребенка или сиделки для пожилого родственника знакома многим людям. Избавить их от множества хлопот по


Реклама

Календарь новостей

Реклама

Архив новостей

Реклама